Кому і коли краще обрати самотність замість стосунків?

Adoption
Date
  • 682 Переглядів
Одруження не має бути самоціллю. Пов'язуючи свою долю з тим чи іншим представником сильної статі, варто спочатку замислитися, а чи та це ситуація, за якої дійсно можна одружитися.

5856_9.jpg (23.1 Kb)

Якби не було таких поспішних і необдуманих шлюбів, то й статистика розлучень, швидше за все, була б не такою гнітючою. Є, принаймні, шість життєвих ситуацій, за яких не варто пов'язувати себе узами шлюбу з даними чоловіком.

Страх самотності
Є категорія жінок, яким потрібно одружитися, аби не залишитися самотніми. Однак у цьому разі варто подумати про те, що можна залишитися на самоті навіть під час перебування у шлюбі. Якщо між чоловіком та дружиною немає психологічного зв'язку, їм буде некомфортно разом, кожен буде почуватися самотнім. Водночас якщо жінка самодостатня, то вона й без чоловіка не відчуватиме себе самотньою.

Бажання швидше покинути рідну домівку
Трапляється й таке, що дівчина прагне швидше покинути рідну домівку і за першої ж можливості погоджується на шлюб. За таких обставин, він також навряд чи виявиться вдалим. Якщо вже дуже хочеться змінити місце проживання, краще для цього знайти інший шлях, але не заміжжя.

Бажання бути "рятівником"
Якщо жінка одружується, тому що "він без мене не зможе" (а таких чимало), то це дуже вагома причина вчасно зупинитися і не наробити дурниць. Необхідно об'єктивно поглянути на ситуацію і зрозуміти, що усе своє життя доведеться усі турботи тягнути на собі, у тому числі й розв'язувати проблеми дорослого чоловіка, якого усе влаштовує, а жінка самотужки дозволила такій ситуації трапитися. Навряд чи її заміжжя можна буде назвати щасливим.

Бажання мати "вродливого чоловіка"
Виходити заміж за хлопця, тому що "він такий гарний!" — ще одна велика дурість. Набагато важливіше зрозуміти, що ховається за цією красою. Чи можливі з ним душевні розмови, чи є якісь збіги у бажаннях і інтересах, які його позитивні якості, які є мінуси (а вони є у кожної людини). Усе це набагато важливіше за гарний фасад.

Прагнення дотримуватися громадської думки
Дотримуватись громадської думки може тільки слабовільна людина. Чинити слід відповідно до власних переконань і уподобань. І якщо оточуючі почали говорити, що час вже одружитися, обирати вже пізно — потяг пішов, їм можна нагадати про яхти і літаки. Коли жінка вірить у своє щастя, воно теж повірить у неї і обов'язково знайде. Якщо з чоловіком можна розмовляти лише поглядами, ніколи не обтяжуватися його присутністю, цілком довіряти і жодного разу не пошкодувати про це, відчувати радість у душі від спілкування з ним, тоді це той самий — єдиний і неповторний, з яким заміжжя перетвориться на справжню казку.

Прагнення помститися колишньому
Виходити заміж, щоб помститися своєму колишньому — дурна причина. Завжди важко переживати руйнування колишніх відносин, але ключове слово тут — колишніх. Відносини закінчилися, але це лише одна сторінка з життя, яку слід швидше перегорнути, тому що далі — нові сторінки і, безумовно, нові відносини. А до колишніх краще ставитися, як до життєвого досвіду, який чогось, та навчив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: