Компульсивне переїдання: Психотерапія у Києві для подолання залежності від їжі

Adoption
Date
  • 589 Переглядів
Компульсивне переїдання - це стан, що характеризується неконтрольованим та надмірним споживанням їжі, навіть за відсутності реальної потреби в ній. Це вид розладів харчової поведінки пов'язаний із харчовою залежністю.

7096_pereedanie.png (139.55 Kb)


Люди, які страждають від нього, відчувають втрату контролю над своїм харчуванням. Вони можуть з'їдати багато їжі за короткий проміжок часу або тривалий час поспіль. Часто вони їдять доти, доки не відчують фізичного дискомфорту.

Цей стан викликає різноманітні проблеми зі здоров'ям. І призводить до ожиріння, серцево-судинних захворювань, діабету та інших медичних проблем. Крім того, має негативні емоційні наслідки, такі як почуття провини, сорому та низьку самооцінку.

Розуміння компульсивного переїдання (КП) та його проблем є важливим кроком до допомоги людям, які страждають від цього стану. Психологічна підтримка, зміна харчових звичок та розвиток здорових стратегій управління емоціями є корисними у лікуванні цього розладу.


Роль психотерапії в лікуванні компульсивного переїдання та як вона допомагає


Психотерапія відіграє важливу роль у лікуванні КП та допомагає людям впоратися з цим розладом. Вона передбачає роботу над зміною думок та поведінки, пов'язаних із переїданням, розвиток навичок самоконтролю, а також встановлення та усунення причин компульсивного переїдання, навчання ефективним стратегіям управління їжею та емоціями.

Якщо ви страждаєте від цієї недуги і хочете її позбутися, вам потрібна відповідна психотерапія в Києві.

У центрі практичної психології «Альфа – Генезис» кваліфікований фахівець Дьяконова Марія Олегівна спеціалізується на лікуванні розладів харчової поведінки, та пропонує різні методи психотерапії для усунення компульсивного переїдання.

Не соромтеся звернутися до нас за допомогою. Поверніть контроль над своїм здоров'ям разом із нашим психотерапевтом та почніть жити більш щасливе та здорове життя.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: їжа


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Трохи картопляного пюре, сосиски, олія та форми для кексів — і у вас вийде дуже оригінальна страва — картопляні кекси. Такий перекус можна приготувати

Картопляні кекси для дітей і дорослих

Харчування | 14:00, 22.02.2024

Трохи картопляного пюре, сосиски, олія та форми для кексів — і у вас вийде дуже оригінальна страва — картопляні кекси. Такий перекус можна приготувати в перервах між сніданком і обідом.

Це зручний перекус, який можна взяти з собою на роботу, або ж поласувати вдома з рідними.

Готуємо котлети в тісті

Харчування | 13:00, 22.02.2024

Це зручний перекус, який можна взяти з собою на роботу, або ж поласувати вдома з рідними.

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з при

Харчування під час вагітності впливає на харчові звички майбутніх дітей

Дієта для вагітних | 00:30, 22.02.2024

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з причин тут може бути суто генетичною. Обмін речовин залежить від генів, і в цих генах можуть бути мутац

Використовуйте спеціальне формувальне кільце під час викладання шарів салату, так подача салату буде цікавішою і буде видно кожний його шар.

Готуємо салат Шуба за королівським рецептом

Харчування | 14:00, 21.02.2024

Використовуйте спеціальне формувальне кільце під час викладання шарів салату, так подача салату буде цікавішою і буде видно кожний його шар.

Такі сирки можна готувати з начинкою, використовуючи джем або згущене молоко. Для посипання використовуйте цукати та горіхи.

Як в дитинстві: шоколадні сирки вдома

Харчування | 13:00, 21.02.2024

Такі сирки можна готувати з начинкою, використовуючи джем або згущене молоко. Для посипання використовуйте цукати та горіхи.

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: