Протипоказання для грудного вигодовування

Adoption
Date
  • 3077 Переглядів
dowk_5towtg.jpg

Якщо ви хочете покращити імунітет новонародженого - годуйте його грудьми, як тільки візьмете його на руки після пологів!
Та чи є якісь застереження або протипоказання щодо грудного вигодовування?Як би ти не хотіла нагодувати малюка молоком, при наступних станах він просто не може їсти самостійно:

- оцінка за шкалою Апгар нижче 7 балів.

- важка асфіксія новонародженого.

- родова травма.

- судоми.

- синдром дихальних розладів.

- глибока недоношеність.

- важкі вади розвитку (шлунково-кишкового тракту, щелепно-лицевої апарату, серця).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Догляд за недоношеною дитиною

Такі дітки не здатні поки повноцінно смоктати, але ти можеш зцідити молоко і персонал погодує крихітку.

При ризику несумісності груп крові або резус-фактора з новонародженим, перше годування теж відкладається до появи результатів аналізів. Зараз їх часто виробляють прямо в пологовому залі за допомогою експрес-методу. Та ж картина, якщо ти хвора на цукровий діабет. Швидше за все, тобі дозволять годувати дитину своїм молоком, але згодом.

А от кесарів розтин і загроза маткової кровотечі тепер не протипоказання, а навпаки, - показанням до раннього прикладання дитини до грудей, бо грудне вигодовування сприяє кращому скороченню матки і покращенню стану породіллі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: грудне вигодовування, мама, дитина, післяпологовий період, штучне вигодовування, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Остеопороз - це захворювання, пов'язане зі зниженням щільності кісток, що призводить до підвищеного ризику переломів. Зазвичай остеопороз вважається п

Ознаки раннього остеопорозу в молодому віці

Хвороби | 14:00, 31.05.2023

Остеопороз - це захворювання, пов'язане зі зниженням щільності кісток, що призводить до підвищеного ризику переломів. Зазвичай остеопороз вважається проблемою старших людей, але все більше молодих людей стикаються з цим станом. Ранні ознаки остеопоро

Герпес у дітей, як і у дорослих, виникає у результаті зараження організму вірусом герпесу. Ще кілька десятків років тому герпес дуже рідко вражав мале

Як лікувати герпес у дітей?

Хвороби | 10:00, 31.05.2023

Герпес у дітей, як і у дорослих, виникає у результаті зараження організму вірусом герпесу. Ще кілька десятків років тому герпес дуже рідко вражав маленьких дітей. Утім, з кожним роком дедалі більше дітей хворіють на цю небезпечну хронічну хворобу. Пр

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: