Заздрісників з дітей виховують батьки

Adoption
Date
  • 1728 Переглядів
037e2b06d3455de2e1a3b29eddee0c2b.jpgСумно, але факт: заздрісників з дітей, як правило, виховують їх батьки. Причому не застраховані від цього від цього навіть ті матусі й татусі, які завжди об'єктивно ставляться до своєї дитини, справедливі до неї тощо.

Наприклад, ваша дитина посперечалася з друзями щодо іграшки чи забрала в когось чужу іграшку. "Правильні" батьки завжди будуть на стороні жертви, але слід також подумати й про те, що власній дитині варто запропонувати альтернативу тій іграшці, яку вона не отримала? Якщо цього не зробити, перші прояви заздрості до інших людей будуть проявлятися у вашому малюкові.

Читайте також про 5 найкращих якостей характеру молодого батька.

Не можна шантажувати дитину її мрією: мовляв, зробиш те-то і те-то - отримаєш нагороду Якщо малюк, не впоравшись, залишиться, припустимо, без бажаною іграшки, негативний досвід може закріпитися і маленька людина зробить "логічний" висновок: я поганий, мене не люблять, інші діти кращі. І дитина почне заздрити одноліткам тощо.

Ще один прояв заздрості у дітей - коли маленька людина демонстративно не спілкується з тим, кому він заздрить. Причому заздрісники іноді підмовляють своїх приятелів, частіше однокласників. І об'єкт заздрості нерідко стає загальним ізгоєм. Головне, що слід запам'ятати батькам, - не потрібно порівнювати недоліків своєї дитини з достоїнствами його однолітків.

Заздрісник - це людина з ненормальною самооцінкою, а вона може бути не тільки завищена, а й занижена. І те й інше виникає ще в дитинстві, а причина тут, як правило, в одному - нестачі батьківської уваги. Тому замало тільки купувати дітям подарунки, треба їх любити, цікавитися їхнім життям. Дитина, яка оточена батьківською турботою, зазвичай, без труднощів перемикає свою увагу на інший предмет, а не зациклюється на об'єкті власної заздрості. Завдання мам і тат - уважно спостерігати за малюком, допомогти дитині подолати власні внутрішні конфлікти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, батьки, заздрість


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ці фрази краще не казати дитині, яка плаче

Дитина | 22:00, 11.01.2021

Усі діти плачуть. Хтось робить це часто, а хтось значно рідше. Але від деяких фраз батькам треба утриматись.

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: