Заздрісників з дітей виховують батьки

Adoption
Date
  • 2107 Переглядів
037e2b06d3455de2e1a3b29eddee0c2b.jpgСумно, але факт: заздрісників з дітей, як правило, виховують їх батьки. Причому не застраховані від цього від цього навіть ті матусі й татусі, які завжди об'єктивно ставляться до своєї дитини, справедливі до неї тощо.

Наприклад, ваша дитина посперечалася з друзями щодо іграшки чи забрала в когось чужу іграшку. "Правильні" батьки завжди будуть на стороні жертви, але слід також подумати й про те, що власній дитині варто запропонувати альтернативу тій іграшці, яку вона не отримала? Якщо цього не зробити, перші прояви заздрості до інших людей будуть проявлятися у вашому малюкові.

Читайте також про 5 найкращих якостей характеру молодого батька.

Не можна шантажувати дитину її мрією: мовляв, зробиш те-то і те-то - отримаєш нагороду Якщо малюк, не впоравшись, залишиться, припустимо, без бажаною іграшки, негативний досвід може закріпитися і маленька людина зробить "логічний" висновок: я поганий, мене не люблять, інші діти кращі. І дитина почне заздрити одноліткам тощо.

Ще один прояв заздрості у дітей - коли маленька людина демонстративно не спілкується з тим, кому він заздрить. Причому заздрісники іноді підмовляють своїх приятелів, частіше однокласників. І об'єкт заздрості нерідко стає загальним ізгоєм. Головне, що слід запам'ятати батькам, - не потрібно порівнювати недоліків своєї дитини з достоїнствами його однолітків.

Заздрісник - це людина з ненормальною самооцінкою, а вона може бути не тільки завищена, а й занижена. І те й інше виникає ще в дитинстві, а причина тут, як правило, в одному - нестачі батьківської уваги. Тому замало тільки купувати дітям подарунки, треба їх любити, цікавитися їхнім життям. Дитина, яка оточена батьківською турботою, зазвичай, без труднощів перемикає свою увагу на інший предмет, а не зациклюється на об'єкті власної заздрості. Завдання мам і тат - уважно спостерігати за малюком, допомогти дитині подолати власні внутрішні конфлікти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, батьки, заздрість


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Молодих татусів можна умовно розділити на дві категорії. Одні й гадки не мають, що робити з маленькою рожевою грудочкою, інші впевнені в своєму природ

3 правила чоловічого виховання дітей

Дитина | 05:00, 28.01.2023

Молодих татусів можна умовно розділити на дві категорії. Одні й гадки не мають, що робити з маленькою рожевою грудочкою, інші впевнені в своєму природженому педагогічному таланті.

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: