6 правил поведінки з капризними дітьми

Adoption
Date
  • 7498 Переглядів
Залежно від темпераменту дитини, від її фізичного і емоційного стану вередує вона по-різному: плаче або ж у гніві верещить, кричить, кусається, жбурляє все, що потрапить під руку.
Перше правило, яке повинні пам'ятати батьки: потрібно постаратися чітко зрозуміти причину дитячого гніву. Іноді вона справді виправдана.

Друге правило. Якщо «сцена» істерики тільки починається, треба постаратися відволікти дитину. Зображуйте здивування, говоріте щось, головне, щоб крикун відволік свою увагу

Третє правило. Якщо не вдалося відвернути дитину, спробуйте на якийсь час залишити її у спокої, не звертати на неї уваги. Завзяті крикуни зазвичай дуже люблять поскандалити саме на публіку і досить швидко затихають, якщо ніхто не звертає на них увагу.

Читайте також про поради для батьків від відомого японця.

Правило четверте. Психологи радять: виберіть правильну тактику поведінки і дотримуйтеся її, починаючи з перших капризів вашого немовляти. Таким чином, ви хоч трохи застрахуєтеся від неприємних сцен у майбутньому.

Правило п'яте. Звертайте увагу на свій емоційний стан. Нервозність батьків швидко передається і дитині, тільки вона, на відміну від дорослих, не вміє довго стримувати емоції, їй найпростіше влаштувати сцену.

Правило шосте. Ніколи не шантажуйте дітей. Не можна стверджувати: «Якщо ти зараз не замовкнеш, я не буду тебе любити ...», або: «Якщо будеш мене доводити, я помру ...».

За матеріалами "Детство.ру".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, діти, капризні, поведінка, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ці фрази краще не казати дитині, яка плаче

Дитина | 22:00, 11.01.2021

Усі діти плачуть. Хтось робить це часто, а хтось значно рідше. Але від деяких фраз батькам треба утриматись.

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Коментарі до новини

 Коментує: Анна  | 18.08.2016 - 16:05
Хочу порадити читачам цікавий психологічний журнал "Експеримент". Там є корисні матеріали про навчання та виховання дітей.

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: