Як часто можуть повторюватись викидні?

Adoption
Date
  • 754 Переглядів
Про викидень завжди розповідають приглушеним тоном – якщо взагалі говорять! – але вони трапляються несподівано часто, при одній із чотирьох (!) вагітностей. З технічної точки зору, викидень трапляється, коли ембріон або плід не виживає у матці в перші 23 тижні вагітності. Більшість викиднів можливо попередити. Але якщо ти добре харчуєшся, не вживаєш наркотики, не палиш, ти вже багато робиш, щоб зменшити ризик викидню. Причини не завжди відомі, хоча часто вважають, що це стається через аномалію хромосом (структурних елементів генів).

11_5b.jpg (30.73 Kb)


Коли в тебе стається викидень, ти (і твій партнер!) часто відчуваєте різні емоції. Як сказала одна з жінок у нашому проєкті # історіїVсередині, відчуття таке, ніби “твоє майбутнє, яке ти уявляла, було втрачене”. Ти можеш відчувати сум за дитиною, яку ти ніколи не знатимеш. Ти можеш відчувати себе винуватою, ніби ти зробила щось погане. Ти можеш навіть запитувати себе: “Можливо, я не гідна мати дитину? ”

Деякі з твоїх емоцій є більш неочікуваними за інші. Як пояснила одна з жінок: “Я, чесно кажучи, відчуваю злість. Не лише на себе, але й на усіх інших матерів, які, здається, одержують все, про що бажали”.

Ці емоції неймовірно поширені, але оскільки про це ніхто не говорить, ми схильні думати, що є абсолютно самотніми - особливо зараз, коли стільки з нас застрягли вдома, далеко від наших близьких. Якщо ми, як суспільство, навпаки, відкрито поговоримо про викидні, ми зможемо навчитися одна від одної і підтримати одна одну у смутку і втраті.

Основний симптом викидня – вагінальна кровотеча, яка зазвичай супроводжується болем у животі.

Якщо у Вас вагінальна кровотеча, та Ви вважаєте, що це може бути викидень, завжди краще звернутися до лікаря або акушера, або поїхати до відділення невідкладної допомоги, якщо Ви в силах це зробити. Там Вас обстежать (або проведуть консультацію онлайн) та нададуть необхідну допомогу.

Пам’ятайте, що незначна кровотеча у перші 3 місяці вагітності є нормальним явищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: викидень


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки спершу мусять це помітити.

Що робити, коли в дитини деформована стопа

Патологія | 17:00, 08.02.2024

Батьки спершу мусять це помітити.

Метод уже випробували на 564 жінках.

Винайдено спосіб швидко діагностувати рак яєчників

Хвороби | 09:30, 03.02.2024

Метод уже випробували на 564 жінках.

П'ятьом маленьким дітям, глухим з народження, подарували можливість чути завдяки генній інженерії. Тепер вони вчаться розмовляти.

Лікарі знайшли спосіб подарувати слух глухим дітям

Хвороби | 08:30, 03.02.2024

П'ятьом маленьким дітям, глухим з народження, подарували можливість чути завдяки генній інженерії. Тепер вони вчаться розмовляти.

Це доволі важлива процедура.

Навіщо дітям перевіряти судини головного мозку

Патологія | 21:00, 02.02.2024

Це доволі важлива процедура.

У Британії схвалили застосування нових ліків для дітей, хворих на рак. Відмінність нового препарату під назвою блінатумомаб в тому, що він менш токсич

Схвалено новий препарат для лікування онкології у дітей

Хвороби | 06:30, 02.02.2024

У Британії схвалили застосування нових ліків для дітей, хворих на рак. Відмінність нового препарату під назвою блінатумомаб в тому, що він менш токсичний і провокує менше побічних ефектів, ніж хіміотерапія, пише ВВС. Видання відзначило, що першою в к

У профілактиці раку грудей важлива турбота про власне здоров'я.

Як мамі захиститися від раку грудей?

Патологія | 06:30, 27.01.2024

У профілактиці раку грудей важлива турбота про власне здоров'я.

Ендокринолог Діана Крилова розповіла про причини затримки росту в дітей і як це вчасно помітити.

Затримка росту в дітей: як вчасно помітити?

Хвороби | 08:20, 22.01.2024

Ендокринолог Діана Крилова розповіла про причини затримки росту в дітей і як це вчасно помітити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: