Принципи навчання дітей, які будуть корисні батькам та педагогам

Adoption
Date
  • 634 Переглядів
Батькам та педагогам на замітку.

0598_yak-navchyty-dytynu-govoryty.jpg (34.85 Kb)

Ніколи не порівнюйте між собою дітей, хваліть їх за успіхи та досягнення.

Навчаючи хлопчиків, спирайтеся на їхню високу пошукову активність, кмітливість.

Навчаючи дівчаток, не тільки розбирайте з ними принцип виконання завдання, але й вчіть діяти самостійно, а не за заздалегідь розробленими схемами.

Лаючи хлопчика, пам'ятайте про його емоційну чутливість і тривожність. Викладіть йому коротко і точно своє невдоволення. Хлопчик не здатний довго утримувати емоційну напругу, незабаром він перестає вас слухати і чути.

Лаючи дівчинку, пам'ятайте про її емоційну бурхливу реакцію, яка заважає їй зрозуміти, за що її лають. Спокійно розберіть помилки.

Дівчатка можуть вередувати через втому (виснаження правої «емоційної» півкулі). Хлопчики у разі виснажуються інформаційно (зниження активності лівої «раціонально-логічного» півкулі). Лаяти їх за це марно і аморально.

Ви повинні не так навчити дитину, скільки розвинути в неї бажання вчитися.

Пам'ятайте, що будь-яка дитина може чогось не знати, не вміти, у чомусь помилятися.

Для гармонійного розвитку дитини необхідно навчити її по-різному осмислювати навчальний матеріал (логічно, образно, інтуїтивно).

Для успішного навчання ми маємо свої вимоги перетворити на бажання дитини.

Зробіть своєю головною заповіддю - "Не нашкодь!"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, емоційну, педагогам, півкулі, дитини, навчаючи, виховання, розвиток, навчання, батьки і діти, педагоги, вчителі, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: