Вітаміни, які допомагають покращити овулювяцію

Adoption
Date
  • 363 Переглядів
Овуляція - це час, коли яєчник жінки випускає яйцеклітину для запліднення. Це відбувається приблизно раз на місяць і є окремою стадією менструального циклу. Зазвичай одна яйцеклітина вивільняється з яєчника приблизно за 2 тижні до початку кровотечі.

0768_2e1cff0750e2bc3f1be872bb6b3299.jpg (15.8 Kb)


У більшості жінок з 28-денним циклом овуляція відбувається приблизно на 14-й день. Деякі жінки мають коротші або довші цикли, коливаючись від 21 до 35 днів.

Відсутність овуляції є однією з головних причин безпліддя. Проблеми з овуляцією можна вирішити, збільшивши щоденне споживання вітаміну D, вітаміну B6, фолієвої кислоти, вітаміну C і заліза.

Вітамін D
Вітамін D може покращити фертильність у жінок, які страждають на порушення овуляції. Низький рівень вітаміну D може викликати проблеми з овуляцією. Отримати достатню кількість вітаміну D взимку важко, оскільки сонячного світла менше, і люди отримують більшість потреб у вітаміні D від сонця.

Вітамін D відіграє важливу роль у засвоєнні та регулюванні кальцію і, таким чином, може допомогти нормалізувати розвиток жіночих фолікулів – заповнених рідиною мішечків в яєчниках, які містять незрілі яйцеклітини – і збільшити її шанси овуляція.

Кальцій сприяє дозріванню яйцеклітини і нормальному розвитку фолікулів. Рекомендована добова норма споживання вітаміну D становить 1000 мг.

Вітамін B6
Прийом вітаміну B6 може підвищити шанси жінки на овуляцію. Вітамін B6 розчинний у воді і регулює жіночі гормони. Цей вітамін допомагає у відновленні дефектів лютеїнової фази у жінок, які мають проблеми з овуляцією. Лютеїнова фаза (час від овуляції до менструації) повинна тривати більше 10 днів (11-16 днів є нормою), щоб відбулася овуляція. Якщо воно менше 10 днів, це називається дефектом лютеїнової фази. Вітамін B6 знижує кількість пролактину в системі.

У великих кількостях пролактин може порушити овуляцію та спричинити нерегулярний місячний цикл жінки. Рекомендована добова норма споживання вітаміну B6 становить 100 мг.

Фолієва кислота
Щороку пари страждають від безпліддя через те, що у жінок овуляція відбувається нерегулярно або взагалі відсутня. Жінки, які постійно приймають фолієву кислоту, мають менший ризик виникнення проблем з виробництвом яйцеклітин і розладів овуляції.

Фолієва кислота допомагає виробляти еритроцити, а також норадреналін і серотонін (хімічні компоненти нервової системи). Фолієва кислота також сприяє синтезу генетичного матеріалу в кожній клітині організму і нормалізації роботи мозку. Прийом фолієвої кислоти до зачаття знижує ризик дефектів нервової трубки, таких як розщелина хребта. Фолієва кислота відіграє важливу роль у виробництві нормальних еритроцитів.

Достатня кількість фолієвої кислоти може допомогти запобігти інсультам і раку у деяких жінок. Рекомендована добова норма споживання фолієвої кислоти для жінок дітородного віку становить не менше 400 мкг.

Вітамін С
Вітамін С – це водорозчинний вітамін, який необхідний організму для утворення колагену в кістках, хрящах, м’язах і кровоносних судинах.

Вітамін С підтримує овуляцію, стабілізуючи рівень гормонів, підтримуючи здорову імунну систему та сприяючи засвоєнню заліза.

Вітамін С змушує організм виробляти більше води, що збільшує цервікальний слиз.

Крім того, вітамін С може допомогти в зачатті, зміцнюючи стінки кровоносних судин і борючись з інфекціями, які можуть перешкоджати овуляції. Рекомендована добова норма споживання вітаміну С становить 65 мг.

Залізо
Залізо є кровотворною поживною речовиною, яка підвищує фертильність, допомагаючи збалансувати овуляцію.

Залізо відповідає за виробництво гемоглобіну (еритроцитів). Залізо, що приймається разом з вітаміном С, покращує фертильність. За словами Дефіцит заліза викликає анемію, яка може порушити овуляцію.

Добавки заліза можуть викликати запор, тому під час прийому цього вітаміну важливо збільшити споживання води та клітковини. Рекомендована добова норма споживання заліза становить 54 мг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Вітаміни, допомагають, як покращити овулювяцію, овуляція, яєчник, жінка, мама


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Він допомагає при гіпертонії та покращує зір. Що ще

Чому потрібно їсти гарбуз дітям і дорослим?

Харчування | 23:45, 20.09.2023

Він допомагає при гіпертонії та покращує зір. Що ще "вміє" гарбуз?

Ще порівняно недавно фахівці-медики рекомендували молодим матерям, що годують, приймати якомога більше синтетичних вітамінів для заповнення втраченого

Як вибрати вітаміни для годуючої мами?

Мама | 14:00, 19.09.2023

Ще порівняно недавно фахівці-медики рекомендували молодим матерям, що годують, приймати якомога більше синтетичних вітамінів для заповнення втраченого при годуванні дитини ресурсу. З часом наукові дослідження показали, що далеко не завжди мамам корис

Годування груддю є однією з найважливіших ролей для забезпечення здоров'я та нормального росту дитини. Під час годування груддю мати передає своєму ма

Денні норми вітамінів для годуючої мами

Мама | 23:00, 08.09.2023

Годування груддю є однією з найважливіших ролей для забезпечення здоров'я та нормального росту дитини. Під час годування груддю мати передає своєму малюку не лише необхідне харчування, але й важливі вітаміни та мінерали. Для забезпечення оптимального

Вітамін D відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я і нормального росту дітей. Однак існують випадки, коли в організмі дитини не вистачає цього ві

Чому в дитини не засвоюється вітамін Д?

Дитина | 23:00, 07.09.2023

Вітамін D відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я і нормального росту дітей. Однак існують випадки, коли в організмі дитини не вистачає цього вітаміну, і це може призводити до різних проблем зі здоров'ям.

Вагітність - це час радості, але також і відповідальності за здоров'я майбутньої матері та її малюка. Один з найважливіших аспектів під час вагітності

Вітамін С при вагітності: що варто знати

Вагітність та пологи | 01:30, 01.09.2023

Вагітність - це час радості, але також і відповідальності за здоров'я майбутньої матері та її малюка. Один з найважливіших аспектів під час вагітності - правильне харчування. Вітаміни та мінерали грають важливу роль у забезпеченні нормального розвитк

Вітаміни є важливою складовою раціону кожної людини, особливо дітей, чия організація ще розвивається. Дефіцит вітамінів може впливати на здоров'я та р

Як зрозуміти, що в дитини дефіцит вітамінів?

Дитина | 01:30, 21.08.2023

Вітаміни є важливою складовою раціону кожної людини, особливо дітей, чия організація ще розвивається. Дефіцит вітамінів може впливати на здоров'я та рост дитини, але як розпізнати, коли виникає проблема?

Вітамін К є важливою речовиною, яка грає критичну роль у здоров'ї новонароджених дітей. Його застосування є стандартною практикою в більшості країн дл

Навіщо новонародженим дають вітамін К?

Дитина | 00:30, 12.08.2023

Вітамін К є важливою речовиною, яка грає критичну роль у здоров'ї новонароджених дітей. Його застосування є стандартною практикою в більшості країн для запобігання серйозних ускладнень.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: