5 ознак того, що карантин нищить психіку дитини

Adoption
Date
  • 2111 Переглядів
Думаєте, важко лише дорослим? Повідомляє сайт Наша мама.

3403_98.jpg (58.47 Kb)


1. Поганий настрій
Якщо людина відчуває себе пригніченою постійно, це вже ненормально. Дитина може почати вередувати, очі весь час на мокрому місці, емоційні зриви та погана поведінка теж трапляються частіше, ніж зазвичай.

2. Самокритичність
Якщо ви помічаєте, що дитина стала занадто вже самокритичною, що вона транслює почуття провини або власної хвороби, у неї критично падає самооцінка, це може говорити про початок психологічних проблем.

3. Емоційні сплески
Гнів, сльозливість - все це батькам добре знайоме, але в разі, якщо дитина відчуває серйозний стрес, діти, особливо молодшого віку, не розуміють, що відбувається, і тому відчувають себе безпорадними. Одна з головних їхніх потреб - в безпеці - залишається незадоволеною, звідси і сльози, і напади злості.

4. Складнощі з концентрацією
Все-таки, сидячи на уроках в школі, сконцентруватися простіше - сама обстановка сприяє. Якщо батьки не зуміли з якихось причин створити відповідні умови для онлайн-навчання, дитині може бути дуже важко зосередитися.

5. Втрата інтересу
Улюблене хобі виявляється закинутим, книги і конструктори припадають пилом без діла, малюк впадає в апатію, і навіть до гаджетів вже не проявляє такого інтересу, як раніше - це все дуже тривожні ознаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: