Малюк-вундеркінд: як правильно його виховувати?

Adoption
Date
  • 63 Переглядів
Десять порад для батьків

3052_crop_1.jpg (.09 Kb)


1. Виховання такої дитини має відрізнятися від загальноприйнятого. Давай малюку максимальний простір для творчості. Нехай він малює, співає, танцює, пише, вишиває - це необхідно для того, щоб дати поштовх розвитку його творчому, розлогому мисленню.

2. Спілкуватися з дитиною-вундеркіндом доведеться більше, ніж з іншими. В силу розвитку інтелекту, така дитина більше залежима від оточуючих, зокрема, батьків. Їй цікаво і життєво необхідно говорити з тобою, сперечатися, гратися.

3. Не забувай і про фізичний розвиток дитини: малюк з високим потенціалом здатний приділяти час і інтелектуальних занять, і спорту - і часу, і сил, і бажання вистачить. Спорт розвиває координацію, витривалість, допомагає справлятися з навантаженнями і стресом, підвищує самооцінку і, звичайно, позитивно впливає на здоров'я.

4. Якщо ти хочеш від сина чи дочки роботи по всіх фронтах, а дитину тягне до чогось одного -, не забороняй втілювати її захоплення.

5. Пам'ятайте - перевтома може призвести до нервових зривів і проблем зі здоров'ям. Стеж, щоб твоя дитина відпочивала достатню кількість часу.

6. Не намагайся керувати дитиною від і до. Людина повинна приймати рішення самостійно. У разі вундеркінда-дитини, деякий ступінь свободи - необхідна умова гармонійного розвитку особистості.

7. Використовуй повсякденні справи і буденні події для навчання дитини. Все пояснюй, звертай увагу малюка на навколишні явища, змушуй його допитливий розум працювати.

8. Примири дитину і суспільство. Сумний факт: в школі особливих не люблять. Пояснюй дитині, що шкільні роки - це далеко не все життя. Потрібно ретельно освоювати загальноосвітню програму, намагатися, але, перш за все - дивитися в майбутнє, і прагнути вперед, не звертаючи уваги на незадоволених оточуючих.

9. Не слід жертвувати собою заради успішного майбутнього своєї дитини. Адже наслідування батькам - найголовніший виховний фактор. Дитина повинна прагнути досягти рівня успішних, зайнятих батьків.

10. Не відрікайся від сучасних технологій. Комп'ютер - не тільки і не стільки спосіб розважитися, але і відмінний помічник в навчанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як пояснити це батькам?

Чому малюк підростає впертим і капризним

Виховання | 12:00, 08.12.2019

Як пояснити це батькам?


Про що може розповісти дитячий малюнок

Виховання | 11:50, 30.11.2019

Аналізуємо кольори, штрихи і все решта

Місія нездійсненна?

10 кроків до подолання дитячої агресії

Виховання | 19:40, 26.11.2019

Місія нездійсненна?


Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Дитина захопилася нецензурними словами - що робити?

Виховання | 15:05, 23.11.2019

Чи здатні батьки вчасно виправити ситуацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: