Чи може ІСШ спричинити викидень?

Adoption
Date
  • 108 Переглядів
ІСШ є одним із типів інфекцій, які часто зустрічаються під час вагітності. Незважаючи на це, ІСШ легко піддаються лікуванню, що є життєво важливим для уникнення потенційних ускладнень, таких як ранні пологи, низька вага при народженні або навіть викидень.

2728_1614100608_1.jpg (28.75 Kb)

Тим не менш, багато жінок все ще задаються питанням: чи може ІСШ викликати викидень? Інфекція сечовивідних шляхів сама по собі навряд чи призведе до викидня.

Інфекція сечовивідних шляхів (ІСШ) — це бактеріальна інфекція будь-якої частини сечовивідних шляхів, включаючи сечоводи, уретру, сечовий міхур або нирки. Однак найчастіше він вражає сечовий міхур і, як такий, також може згадуватися як інфекція сечового міхура.

Деякі симптоми ІСШ включають:

відчуття печіння при сечовипусканні,
часті та термінові потреби в сечовипусканні,
кров у сечі,
сильний запах або каламутна сеча,
болі в животі, попереку, боках.

Однак у багатьох вагітних жінок із ІСШ може не спостерігатися жодних симптомів, що ускладнює виявлення.

Що станеться, якщо у вагітної жінки ІСШ?
ІСШ дуже поширені під час вагітності через низку факторів. По-перше, це зміни в організмі, які відбуваються під час вагітності, що може призвести до того, що в сечі буде більше білка, цукру та гормонів. Ці зміни підвищують ймовірність розмноження бактерій у сечовивідних шляхах.

Крім того, під час вагітності зростаюча матка може тиснути на сечовий міхур, що ускладнює повне спорожнення сечового міхура під час сечовипускання. Це дозволяє бактеріям сидіти і рости, викликаючи ІСШ.

Хоча ІСШ, як правило, не викликають занепокоєння, є певні занепокоєння, коли у вагітної людини є.

Чи може ІСШ спричинити викидень?
ІСШ сама по собі не може спричинити викидень. Однак можливі ускладнення від ІСШ, тому раннє лікування стає ще більш важливим.

Якщо інфекцію сечового міхура не лікувати, вона може поширитися на нирки, спричинивши інфекцію нирок. Оскільки нирки забезпечують прямий доступ до кровотоку, це підвищує ризик поширення інфекції через кров, що може спричинити важкий тип інфекції всього тіла, який називається сепсисом. При виникненні сепсису підвищується ризик викидня.

Чи може прийом антибіотиків при ІСШ спричинити викидень?
Є деякі антибіотики, які, як було показано, підвищують ризик викидня, якщо приймати їх протягом перших 20 тижнів вагітності. Дослідження за участю 8702 жінок показало, що наступні антибіотики можуть збільшити ризик викидня:

азитроміцин,
кларитроміцин,
метронідазол,
сульфаніламіди,
тетрацикліни,
хінолони.

Показано, що ці антибіотики підвищують ризик після врахування інших сприяючих факторів, таких як вік та інші проблеми зі здоров’ям. Однак дослідники підкреслюють, що вони не можуть визначити, чи були викидні в результаті антибіотика чи інфекції.

Однак багато антибіотиків, які призначають вагітним жінкам при ІСШ, не входять до цього списку. Ці антибіотики, які не пов’язані з підвищеним ризиком викидня, включають:

цефалоспорини,
пеніциліни,
еритроміцин,
нітрофурантоїн.

Короткий курс цих антибіотиків навряд чи завдасть шкоди плоду, що розвивається, і дослідження показують, що залишати ІСШ без лікування набагато небезпечніше, ніж приймати антибіотики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ІСШ, спричинити, викидень, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити,

Чому у вагітної знижується ШОЕ?

Вагітність та пологи | 00:30, 01.06.2023

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити, або червоні кров'яні клітини, осідають до дна пробірки протягом певного періоду часу. Зазвичай, під

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітн

Як часто потрібно здавати сечу вагітним?

Вагітність та пологи | 14:00, 30.05.2023

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітності - це відстеження стану сечовидільної системи, оскільки вона може бути піддатлива до певних ускл

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилос

Лікарі назвали найкращий місяць для зачаття

Зачаття | 08:00, 21.05.2023

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилося, що такий взаємозв’язок дійсно є.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: