9 спільних рис, які повинна мати кожна щаслива сімейна пара

Adoption
Date
  • 493 Переглядів
Абсолютно однакових шлюбів не існує, але є речі, які обов’язково мають бути у кожної щасливої і задоволеної сімейної пари. Зокрема, відчуття безпеки і захищеності, піклування, турбота і, звісно ж, любов. Шлюбний тренер і психолог Леслі Доарес запропонувала 9 спільних рис, що мають бути присутні у щасливих парах.

6959_1.jpg (39.09 Kb)


Спільні риси для сімейних пар:

Готовність поступатися один одному
За словами Доарес, одним із найскладніших завдань будь-якого шлюбу є розуміння, що ви – різні люди із різним ставленням до певних речей.

У нездорових шлюбах чоловік і жінка дають один одному необмежений простір, щоб займатися кожен своїми справами, натомість щасливі подружжя вчяться як поступатися один одному у незначних речах, щоб разом будувати щось важливе для обох.

Казати "так" частіше ніж "ні"
Безперечно, за вами завжди залишається право сказати “ні”, але щасливе подружжя намагається якомога частіше казати одне одному “так”. Це створює відчуття того, що ви одна команда і маєте спільну мету. Тож намагайтесь уникати слова “ні”, коли це можливо.

Готовність не зациклюватись на маленьких негараздах
Щасливі сім’ї через дрібниці не сваряться і не галасують. Вони намагаються не помічати маленькі проблеми або неприємні речі, бо розуміють, що це не так важливо для вашого майбутнього.

Адже якщо ви постійно концентруєте увагу на таких речах, то створюєте негативну атмосферу, наповнену роздратованістю. З часом цей настрій може стати постійним і перетворити хороші стосунки на нещасливі.

Відвертість і щирість
Бути чесним не завжди легко, але у щасливих шлюбах відвертість – це норма. Зокрема, чесно розповідаєте, де ви знаходитесь, що відчуваєте, що хочете або плануєте.

Ви можете називати нещирість оберіганням почуттів іншого, але це може нашкодити вашим стосункам у майбутньому. Адже щира близькість передбачає відсутність секретів, а шлюб є прикладом справжньої близькості двох людей.

Дружба
Ви маєте бути хорошими приятелями одне для одного: сміятися над жартами коханих, мати спільні смаки на деякі речі та почуватися легко і невимушено, проводячи час разом.

Вміння бути великодушним
Щасливі подружжя завжди підтримують одне одного і дають величезний кредит довіри. Щасливі пари бачать одне в одному тільки хороше, і частіше за все їх очікування виправдовуються.

Готовність спільно боротися із труднощами
Всі подружжя стикаються із певними труднощами. Різниця тільки в тому, як вони з ними борються. Нормально, коли пара виступає як одна команда і спільними зусиллями намагається розв’язати складну задачу. Головне – не кидати свою близьку людину наодинці з її проблемою.

Взаємна задоволеність інтимним життям
Секс – це не просто фізичне задоволення. У здорових і щасливих шлюбах регулярне статеве життя, що формує дуже міцний зв’язок між двома людьми. Бо якщо когось не влаштовує якість або частота – це призводить до появи незадоволення і розчарування.

Інтелектуальна близькість
Сімейна пара має бути парою як у спальні, так і за її межами. Інтелектуальна сумісність дуже важлива для міцного шлюбу. Коли вона присутня у стосунках, люблячі люди постійно підтримують цікаві ідеї одне одного, надихають на нові досягнення і успіхи, і їм ніколи не буде нудно разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейна пара


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не

Кожен третій з батьків відчуває труднощі під час підготовки дитини до школи

Сімейні справи | 09:30, 16.07.2024

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не знають, з чого розпочати підготовку. Близько 14% не вистачає часу водити дитину на підготовчі занят

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почу

Чоловіки з багатодітних сімей більш щасливі - дослідження

Сімейні справи | 14:50, 14.07.2024

Доволі неочікуване відкриття, чи не так? Адже багато молодих батьків скаржаться, що діти не дають їм можливості добре спати, відпочивати і просто почуватися впевненими, адже постійно хвилюються за майбутнє своїх дітей і їхнє здоров'я. Проте, дослідже

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє

Наявність бабусь і дідусів знижує ризик депресії у мами

Сімейні справи | 08:30, 14.07.2024

Соціологи Університету Гельсінкі вивчили дані понад 488 тисяч матерів з дітьми до 12 років і з'ясували, що наявність у жінок старших родичів відіграє захисну роль для їхньої психіки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: