Як проблеми поведінки дітей впливають на сім'ї?

Adoption
Date
  • 966 Переглядів
Проблеми поведінки в дитинстві можуть бути джерелом стресу як для дітей, так і для членів сім’ї. Дослідження показують, що проблеми зі спілкуванням, підвищений стрес, негативна поведінка братів і сестер і сімейні проблеми можуть виникати через порушення поведінки дітей.

6861_blog_110219-14-13-0321.jpeg (36.62 Kb)


Проблеми зв'язку
Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Буффало, батьки можуть спілкуватися більш негативно після спілкування з дітьми, які руйнують поведінку. У дослідженні випадковим чином розподіляли батьків дітей віком від 9 до 12 років на заняття з руйнівною дитиною або більш позитивною, менш руйнівною особою. Батьківська взаємодія після більш негативного досвіду з дітьми показала більше конфліктів, менше позитивних відповідей і більше негативу, ніж їхні колеги, які пережили більше позитивних взаємодій. Поведінка дитини може серйозно вплинути на те, як спілкуються інші члени родини, і цю проблему слід враховувати при лікуванні всіх членів сім’ї.

Підвищений стрес батьків
Хоча було добре задокументовано, що батьківський стрес і подружні конфлікти можуть спричинити поведінкові проблеми у дітей, дослідження, опубліковане в «Американському журналі про інтелектуальні вади та порушення розвитку», повідомляє, що вірно й зворотнє. У дослідженні Каліфорнійського університету в 2012 році вчені спостерігали за 144 дітьми, які нормально розвиваються, і 93 дітьми, які мали проблеми з поведінкою. Їх дії та емоційну реакцію батьків досліджували на наявність зв’язку між батьківським стресом і небажаною поведінкою. Діти з більшою кількістю проблем поведінки мали батьків, які мали більше ознак стресу та тривоги, ніж ті, хто не мав цих проблем. Це вказує на те, що поведінка дитини та рівень стресу інших членів сім’ї можуть зростати — і зменшуватися — разом, що може прокласти шлях для лікування, яке охоплює більше участі сім’ї.

Негативний вплив на поведінку братів і сестер
Поведінкові проблеми однієї дитини також можуть вплинути на поведінку інших дітей у родині. У дослідженні 2010 року, опублікованому в «American Journal on Intellectual and Developmental Disabilities», дослідники Каліфорнійського університету виявили, що у дітей віком від 5 до 8 років брати і сестри дитини з розладами поведінки мали більш негативну поведінку та менш позитивні емоційні профілі. Це дослідження підтверджує думку про те, що брати і сестри дітей з виявленими емоційними або поведінковими розладами повинні бути залучені до лікувальних втручань поряд зі своїми братами і сестрами.

Знижена задоволеність шлюбом
Високий рівень стресу може сприяти додатковим проблемам у стосунках між батьками. У дослідженні Тегеранського університету медичних наук, опублікованому в «Іранському журналі психіатрії» в 2012 році, батьки дітей, які страждають на синдром дефіциту уваги і гіперактивності, мали нижчий рівень задоволеності шлюбом, ніж ті пари, які мали дітей без проблем з поведінкою. Через зв’язок між поведінкою в дитинстві та незадоволеністю шлюбом, батьки повинні намагатися зосередитися на своїх потребах, а також на потребах своїх дітей, щоб зберегти стабільність стосунків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: проблеми поведінки, діти, впливають, на сім'ї, проблеми, поведінка дітей, вплив, сім'я, дитина, мама, тато, вплив на сім'ю, стрес, розлучення, шлюб, пара


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там в

Як не треба поводитися батькам на дитячому майданчику?

Сімейні справи | 06:20, 20.02.2024

Для дітей ігровий майданчик — це спеціальна територія з гойдалками і гірками. А для деяких батьків це справжня театральна сцена: найчастіше саме там вони розігрують спектакль.

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи,

Даруйте дітям не іграшки, а враження — дослідники

Дитина | 14:50, 19.02.2024

Результати недавніх наукових досліджень вказали на один досить несподіваний факт — якщо ви будете задаровувати свою дитину безліччю іграшок, прагнучи, щоб у неї було все, чого душа забажає, це може призвести до абсолютно протилежного ефекту.

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо за

Ознаки, що ви росли у токсичній сім'ї

Сімейні справи | 12:10, 19.02.2024

Відносини з батьком для дівчинки — це проекція її відносин з грошима і чоловіками у майбутньому, а її самооцінка і самоцінність також безпосередньо залежать від того, як складалася взаємодія з батьком. Відносини з матір'ю — це майбутні відносини з со

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Про що потрібно запитувати дитину кожен день?

Сімейні справи | 14:50, 18.02.2024

Джеймі Купер, практикуючий дитячий психолог, порадив батькам щодня ставити дітям одні й ті ж питання, щоб вони росли повноцінними і відчували турботу.

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

Діти, народжені в ці дні, досягають набагато більшого в порівнянні з іншими

Сімейні справи | 10:30, 18.02.2024

Експерти назвали дати народження, які зроблять ваших дітей успішними поза всяких сумнівів.

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося біль

Подружжя стало наймолодшими дідусем і бабусею

Сімейні справи | 07:40, 17.02.2024

34-річна Дженні і 35-річний Річард Медлам стали бабусею і дідусем. Вони своєю новою роллю задоволені, але зізнаються: підводних каменів виявилося більше, ніж вони очікували.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: