Як довго азитроміцин залишається у вашій системі?

Adoption
Date
  • 115 Переглядів
Людям з бактеріальними інфекціями зазвичай призначають азитроміцин. Існує кілька форм і доз азитроміцину, і дуже важливо дотримуватися повного курсу, призначеного лікарем. Однак важливо пам’ятати, що азитроміцин залишається у вашій системі навіть після прийому останньої дози.

5895_antibiotik_169.jpeg (19.91 Kb)

Азитроміцин - це антибіотик, який належить до класу ліків, які називаються макролідними антибіотиками.

Азитроміцин діє проти бактерій, зупиняючи їх ріст. Він досягає цього, перешкоджаючи бактеріям створювати білки, необхідні для розмноження, що зрештою вбиває бактерії.

Для чого використовується азитроміцин?
Азитроміцин використовується для лікування бактеріальних інфекцій, які можуть включати:

пневмонія,
бронхіт,
інфекції легенів, вух, шкіри, носових пазух, репродуктивних органів і горла,
захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Азитроміцин також можна використовувати для лікування або профілактики дисемінованої інфекції Mycobacterium avium complex (MAC), яка є легеневою інфекцією, поширеною у ВІЛ-інфікованих.

Азитроміцин іноді використовується для лікування таких інфекцій:

H. pylori інфекція
діарея мандрівника
Хвороба Лайма
хвороба легіонерів
коклюш
бабезіоз
У деяких випадках азитроміцин призначають для запобігання серцевої інфекції у тих, хто проходить стоматологічні процедури, або ЗПСШ у жертв сексуального насильства.

Як довго азитроміцин залишається у вашій системі?
Період напіврозпаду азитроміцину становить 68 годин, і препарату потрібно приблизно п’ять періодів напіввиведення, перш ніж він повністю виводиться з організму. Виходячи з цього, азитроміцин залишається у вашій системі приблизно 15,5 днів після прийому останньої дози.

Довгий період напіввиведення азитроміцину робить його привабливим для лікування, оскільки це означає, що його потрібно приймати лише раз на день. Це порівняно з іншими антибіотиками, які можуть вимагати двох або трьох щоденних доз.

Що впливає на те, як довго азитроміцин залишається у вашій системі?
Приблизний приблизний термін перебування азитроміцину у вашій системі становить 15,5 днів. Це пояснюється тим, що багато факторів можуть впливати на те, скільки часу потрібно організму, щоб вивести весь препарат.

Кількість і частота
Кількість азитроміцину, яку вам призначено приймати, залежить від того, скільки часу знадобиться організму для його виведення. Наприклад, дозі 500 мг азитроміцину потрібно більше часу, щоб вийти з організму, ніж дозі 250 мг.

Відповідно до тих самих ліній, частота прийому азитроміцину також може вплинути на те, скільки часу потрібно для виведення препарату, оскільки більше препарату залишається після попередніх доз. Це означає, що той, хто прийняв п’ять доз, швидше за все, матиме його в системі довше, ніж той, хто прийняв лише три дози.

Швидкість метаболізму
Швидкість вашого метаболізму – це те, наскільки швидко ваше тіло може розщепити те, що було спожито. У випадку з їжею це дорівнює кількості енергії, яку вона витрачає, або кількості калорій, які вона спалює.

Для антибіотиків вищий рівень метаболізму означає меншу тривалість перебування ліків у вашому організмі. Це пояснюється тим, що ваше тіло розщеплює антибіотик і виводить його з організму швидше, ніж у людей із нижчою швидкістю метаболізму.

Маса тіла
Як правило, чим більше ви важите і чим більші, тим довше препарат залишатиметься у вашій системі.

Вік
Ті, хто старше, часто мають наркотики в організмі довше. Це може бути тому, що їхні системи органів не можуть виводити препарат так ефективно, як молодий організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, азитроміцин, системі, азитроміцину, залишається, Азитроміцин, лікування, потрібно, можуть, інфекції


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

До сьогодні у суспільстві користуються популярністю бабусині методи лікування різноманітних захворювань, а також різні неефективні медичні засоби. «На

Розвінчуємо міфи про лікування в домашніх умовах

Хвороби | 07:00, 22.03.2023

До сьогодні у суспільстві користуються популярністю бабусині методи лікування різноманітних захворювань, а також різні неефективні медичні засоби. «Наша мама» вирішила розвінчати деякі міфи. І не лише про лікування в домашніх умовах.

Багато людей, які планують мати дитину, зіткнулися з питаннями: як впливають хвронічні хвороби на можливість зачаття і як підготуватись до зачаття при

Хронічні хвороби та підготовка до зачаття

Хвороби | 01:30, 22.03.2023

Багато людей, які планують мати дитину, зіткнулися з питаннями: як впливають хвронічні хвороби на можливість зачаття і як підготуватись до зачаття при хронічних захворюваннях?

Фастфуд - це широко вживаний термін, який охоплює широкий спектр їжі, яка може бути швидко приготовлена та подана. Хоча фастфуд може бути зручним та д

ТОП найшкідливіших фастфудів

Консультації | 08:30, 21.03.2023

Фастфуд - це широко вживаний термін, який охоплює широкий спектр їжі, яка може бути швидко приготовлена та подана. Хоча фастфуд може бути зручним та доступним варіантом для тих, хто живе в постійному русі, він також може бути дуже шкідливим для здоро

Куркумін - один із ключових активних інгредієнтів куркуми, відомої спеції, яка широко використовується в азіатській кухні. Однак, крім того, що він да

Користь куркуміну для організму

Консультації | 00:30, 21.03.2023

Куркумін - один із ключових активних інгредієнтів куркуми, відомої спеції, яка широко використовується в азіатській кухні. Однак, крім того, що він дає чудовий смак і колір до страви, куркумін також має багато корисних властивостей для здоров'я.

Ектопія шийки матки - це захворювання, при якому клітини внутрішньої частини шийки матки поширюються на її зовнішню поверхню.

Що таке ектопія шийки матки?

Хвороби | 19:00, 20.03.2023

Ектопія шийки матки - це захворювання, при якому клітини внутрішньої частини шийки матки поширюються на її зовнішню поверхню.

Акне - це одна із найпоширеніших дерматологічних проблем у підлітків та дорослих. На жаль, причина виникнення акне досі не повністю зрозуміла, і існує

Хелікобактер пілорі - одна з можливих причин акне

Хвороби | 08:30, 20.03.2023

Акне - це одна із найпоширеніших дерматологічних проблем у підлітків та дорослих. На жаль, причина виникнення акне досі не повністю зрозуміла, і існує багато факторів, які можуть сприяти розвитку акне. Одним із таких факторів є Хелікобактер пілорі -

Всі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими та міцними, вірно? Якісне харчування з фруктами, овочами, цільними зернами та нежирними білками є ключем д

Вітаміни, які потребує кожна дитина - рекомендації нутриціолога

Вітаміни | 07:00, 20.03.2023

Всі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими та міцними, вірно? Якісне харчування з фруктами, овочами, цільними зернами та нежирними білками є ключем до здоров'я. Але давайте подивимося правді у вічі – навіть при здоровому харчуванні нашим дітям важко

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: