Причини, чому ми пітніємо, і як їх уникнути

Adoption
Date
  • 1914 Переглядів
Чому деякі люди пітніють більше інших? До 80% людей, страждаючих надмірною пітливістю, мають родича з подібною проблемою. У той час як більшість з них здорові, причина може критися і в хронічних захворюваннях - хвороби щитовидної залози, діабет та інші гормональні порушення, які можуть збільшити потовиділення. Багато ліків також "причетні" - це препарати для діабетиків і деякі антидепресанти.

22_zhenszina-mazhet-podmyshki.jpg (21.14 Kb)


Хороша новина в тому, що піт сам по собі не має запаху. Однак бактерії можуть з часом надати поту характерний неприємний "аромат". Найбільш часто потіють такі ділянки тіла: долоні, підошви і пахви. Важливим фактом є те, що надмірне потовиділення відбувається лише, коли людина не спить і зупиняється під час сну.

Коли температура тіла підвищується, підвищується активність потових залоз, які знаходяться головним чином в пахвових западинах, в результаті виділяється більше поту - це справляє охолоджуючий ефект за рахунок випаровування. Надмірна пітливість впливає на багатьох людей, які або тихо страждають або намагаються щось з цим вдіяти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про які захворювання сигналізує надмірна пітливість

Які процедури можна використовувати? Іонофорез - це проста і доступна процедура, в ході якої спеціальний пристрій проводить слабкий струм в "пітливому" районі. Через кілька сеансів іонофорез "вимкне" апокринні залози і заблокує випуск поту. Ін'єкції ботулінічного токсину можуть призвести до гарних результатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: потовиділення, пітливість, літо, спека, причини, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмн

Як цвіль вдома шкодить вашому здоров'ю

Сімейні справи | 00:35, 24.11.2020

Цвіль вдома загрожує серйозними наслідками, небезпечними для здоров'я. До того ж вона руйнує меблі, стелі, підлогу і стіни. Найголовніше — цвіль розмножується, вивільняючи пори, які абсолютно непомітні. Ви цього навіть не відчуєте.

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Біль в колінах: Як знати, що це не артрит?

Хвороби | 06:40, 23.11.2020

Артрит можна визначити за кількома ознаками.

Немає препаратів, які мають ефект

Лікарі про те, чому не можна втручатись в імунітет

Профілактика і лікування | 06:35, 22.11.2020

Немає препаратів, які мають ефект "підвищення" імунітету!

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська т

У час пандемії коронавіруму: У чому шкода КТ?

Хвороби | 00:40, 21.11.2020

КТ- високоінформативний метод медичної діагностики, в основі якого лежить рентгенівське випромінювання. Апарат сконструйований так, що рентгенівська трубка і багато рядів датчиків обертаються навколо досліджуваної області і роблять відразу багато «ка

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здо

Чим для здоров'я небещпечний прийом імуностимуляторів?

Профілактика і лікування | 23:55, 20.11.2020

Якщо лікар помічає, що дитина чи дорослий почали часто хворіти, він може прийняти рішення на користь імуностимуляторів. Чим це може обернутися для здоров'я?

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки

Як часто "повинні" хворіти діти в садочку?

Хвороби | 22:40, 20.11.2020

Ось дитина пішла до садочку і почала часто хворіти. Після другого-третього бронхіту за півроку батьки починають хвилюватися, чи нормально це і скільки насправді дитина може хворіти за рік, якщо відвідує дитячий колектив?

Чому шкідливо вживати антибіотики в дитячому віці?

Дитина | 22:00, 20.11.2020

У клініціМайо встановили: якщо дитина у віці до 2 років приймала антибіотики, згодом у неї нерідко розвивалися небезпечні недуги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: