Те, що ви говорите в першу хвилину після щеплення, може бути ключовим у зменшенні страждань дитини

Adoption
Date
  • 498 Переглядів
Нове дослідження болю показує, що те, що ви говорите в першу хвилину після вакцинації, може бути ключовим у зменшенні дистресу дитини.

3207_vakczynacziya-ditej.png (386.01 Kb)


«Ми виявили, що в першу хвилину після введення голки, чим більше батьків говорили твердження, що сприяють справлятися з проблемою, як-от «ти можеш зробити це» і «все скоро закінчиться», або намагалися відвернути їх розмовами про щось інше, тим більше страждали діти. Це нас справді здивувало", - сказала Ребекка Піллай Рідделл, старший автор, професор кафедри психології факультету охорони здоров'я та директор лабораторії OUCH Йоркського університету. «Однак ми виявили, що протягом другої хвилини після вакцинації, коли дитина була спокійнішою, ті самі твердження, що сприяли справлятися з проблемою, призвели до того, що вона заспокоїлася швидше. З іншого боку, твердження, що сприяли стражданню, такі як критика дитини або її заспокоєння вони були в порядку, не мали стосунку до дитячого дистресу протягом першої хвилини, а через хвилину-другу, коментарі, що пропагували дистрес, були сильним прогнозом більшого дистресу у дітей. Ми також показали дітям дошкільного віку, що чим сильніше вони переживали до уколу, тим сильніше вони переживали після уколу — як ефект доміно від попереднього болю».

«Попередні дослідження показали, що переважна більшість дітей дошкільного віку заспокоюються протягом двох хвилин після щеплення, однак приблизно 25 відсотків дітей цього не зробили. Ми хотіли визначити, що батьки говорили до або під час щеплення, що могло призвести до ці діти відчувають страждання під час і після вакцинації», – сказала Ілана Шифф, перший автор і студент магістра в лабораторії Піллай Рідделл.

Ґрунтуючись на своїх висновках, дослідники рекомендують, щоб у першу хвилину після вакцинації батьки не починали заохочувати впоратися відразу, а радше заспокоювали їх, використовуючи фізичні стратегії, такі як обійми, обійми або тримання за руки. Це слід робити замість того, щоб намагатися дати дитині словесні вказівки щодо того, як впоратися, коли вона переживає пік стресу. Піллай Рідделл каже, що коли діти подолають ту першу хвилину сильного стресу, вони вважають, що діти можуть отримати більше користі від тверджень батьків, які сприяють справлянню. Отримані дані також дають змогу медичним працівникам і особам, які доглядають за ними, зрозуміти, як підтримувати дітей під час призначення щеплень.

Дослідники кажуть, що оскільки діти дошкільного віку демонструють попередній «ефект доміно» від болю, медичним працівникам важливо намагатися вакцинувати спокійних дошкільнят. Регулярне застосування технік, які дозволяють підходити до дитини, не турбуючи її перед введенням голки (наприклад, дозволяючи дитині залишатися поруч з батьками під час перегляду відео на смартфоні як відволікання), допоможе мінімізувати «ефект доміно» висновки свідчать. Крім того, для обох груп підтримка опікунів, щоб уникнути поведінки, що викликає дистрес, до та під час вакцинації буде критичною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: після вакцинації, мама, сайт для мам, дитина, вакцинація, дистрес, щеплення, заспокоєння дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: