Чому дитина не хоче брати груди?

Adoption
Date
  • 585 Переглядів
Одним з основних викликів, з якими стикаються мами новонароджених дітей, є те, що дитина не хоче брати груди. Це може бути дуже стомлююче та напружуюче для матусь, але важливо розуміти, що це є досить поширеною проблемою та є багато причин, чому дитина може відмовлятися від грудного вигодовування.

2623_383424296.jpg (26.58 Kb)

Перш за все, важливо зазначити, що відмова від грудного вигодовування не означає, що дитина не хоче їсти взагалі. Іноді дитині може бути просто зручніше брати пляшку, або вона може бути занадто засмучена або збентежена, щоб їсти з грудей. Також варто згадати, що кожна дитина унікальна, і тому може існувати багато індивідуальних причин, чому дитина може відмовлятися від грудного вигодовування.

Одним з найпоширеніших факторів, які можуть вплинути на бажання дитини брати груди, є біль або дискомфорт. Це може бути пов'язано з різними причинами, такими як народження із застосуванням інструментів, проблеми з зубами дитини або здоров'я грудей матері. Якщо дитина відчуває біль чи дискомфорт при годуванні груддю, то це може зробити малюка незацікавленим у грудному вигодовуванні в цілому.

Іншою причиною може бути відсутність або нестача молока. На початку годування мати може не мати достатньо молока, щоб задовольнити апетит своєї дитини. Це може бути пов'язано з різними факторами, такими як пізній початок грудного вигодовування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, грудне вигодовування, молоко, груди, причини, дискомфорт


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Міжнародна група вчених з Австралії та Канади з'ясувала, що в деяких випадках домашні завдання з математики завдають більшої шкоди, ніж користі для ос

Вчені з'ясували, коли домашнє завдання з математики шкодить дітям

Дитина | 12:10, 14.07.2024

Міжнародна група вчених з Австралії та Канади з'ясувала, що в деяких випадках домашні завдання з математики завдають більшої шкоди, ніж користі для освіти школярів.

Читання друкованих книг покращує здатність розуміти текст, на відміну читання з електронних пристроїв.

Друковані книги виявилися кориснішими за електронні для мозку дітей

Дитина | 10:30, 14.07.2024

Читання друкованих книг покращує здатність розуміти текст, на відміну читання з електронних пристроїв.

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вчені пояснили, чому грудне вигодовування корисне для імунітету

Немовля | 09:30, 14.07.2024

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: