Негативний вплив електроніки на підлітків

Adoption
Date
  • 3110 Переглядів
Діти та підлітки витрачають у середньому чотири години на день лише на перегляд телевізора. Додайте до цього час, проведений за комп’ютером, час, проведений в Інтернеті чи смартфоні, а також за грою у відеоігри, і легко побачити, як підлітки можуть проводити значну частину свого часу неспання, підключеного до мережі. Електроніка, хоч і корисна для спілкування, шкільних завдань і розваг, може викликають проблеми, якщо нею зловживають.

9885_72rdvqwdppwnqx8up1pp1bnj134uess430go5pq6.jpeg (34.19 Kb)


Підвищений ризик ожиріння
Занадто багато часу перед екраном може сприяти малорухливому способу життя — одному з головних факторів, що сприяють ожирінню та головному фактору ризику серцевих захворювань. 33 відсотки підлітків страждають ожирінням. Підлітки, які страждають ожирінням, швидше за все, виростуть у дорослих із ожирінням, що підвищить ризик хронічних захворювань, включаючи хвороби серця, діабет і артрит. Обмін навіть лише 30 хвилин електроніки на день на фізичну активність може допомогти значно зменшити ці ризики.

Підвищена агресія
Підлітки, чий електронний час включає насильницькі телепередачі та відеоігри, також можуть відчувати підвищену агресію. Підлітки, які проводять значну кількість часу за жорстокими відеоіграми або переглядом телевізійних шоу, швидше за все, сваряться зі своїми однолітками, сперечаються з вчителями та загалом проявляють більш агресивну поведінку.

Проблеми зі сном
Електроніка в спальні вашого підлітка може негативно вплинути на його нормальний цикл сну. Нічні текстові повідомлення, телефонні дзвінки та електронні листи можуть заважати вашому підлітку міцно спати, навіть якщо він не читає й не відповідає на них. Заохочуйте свого підлітка вимикати комп’ютер і телефон перед сном, щоб уникнути оновлень, які заважають сну.

Потенційні проблеми з психічним здоров'ям
Занадто багато часу за грою у відеоігри може посилити депресію у підлітків, які мають схильність до соціальних або психічних проблем, зазначає дослідник Дуглас А. Джентиле, доцент кафедри психології в Університеті штату Айова, який вивчає зв’язок між відеоіграми та депресією. За словами Джентиле, підлітки з проблемами психічного здоров’я можуть звертатися до відеоігор для полегшення, але потім стають залежними від гри, викликаючи соціальні, академічні та емоційні проблеми, які можуть тривати навіть у дорослому віці. У деяких випадках підлітки стають настільки залежними від відеоігор, що можуть впасти в самотність і депресію. Батьки можуть допомогти, відстежуючи час гри та обмежуючи його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, підлітки, відеоігри, навіть, проблеми, ожиріння, підлітків, багато, підлітка, електроніка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дит

Чому діти так люблять солодке?

Дитяче харчування | 08:20, 27.09.2023

У немовлят у роті близько 30 000 смакових рецепторів, проте до повноліття від них залишається лише третина. Причому більшість рецепторів маленької дитини налаштовані на солодку та жирну їжу, оскільки материнське молоко насичене цукрами та жирами.

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Суворі батьки – горе майбутнім поколінням

Сімейні справи | 08:20, 26.09.2023

Вчені з Бельгії з'ясували, що суворість, яку батьки проявляють у вихованні своїх дітей, не минає безслідно для їхнього геному.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: