Розвиваючі мультики і передачі: чи корисні вони для дитини

Adoption
Date
  • 1990 Переглядів
Сучасні матусі ледь не з пеленок привчають малюка до планшету і виправдовуються тим, що вмикають лише корисні, "розвивальні" мультики. Повідомляє сайт Наша мама.
0179_multiki-dlya-detey-smotret-onlain-1024x634.jpg (32.66 Kb)

Перш за все, всі якісні сучасні мультфільми створюються виключно за участю психологів. Наприклад, що розвивальний мультфільм "Бебі Ейнштейн" рекомендований дітям, починаючи з 6 місяців. Це яскравий барвистий мультик, який вчить дитину першим рухам, словами, квітам, формам і т.д. Саме з 6 місяців малюк здатен слідкувати за рухами, однаковими персонажами тощо. Ще в цьому віці діти люблять повторення і передбачуваність. Усвідомивши, що після появи слоника відбувається якась агресивна дія - малюк бажає це побачити знову. Психологи радять дитині в такому віці показувати все наживо. Йому набагато цікавіше буде побачити сюжет, який створить мама чи бабуся за допомогою рукавичок ляльок.

Дитині з 6 місяців можна показувати мультфільми, але не більше 5 хвилин і тільки з метою розвитку (винятком є ​​"Бебі Ейнштейн" - його можна дивитися 10 хвилин). Просто так саджати його переглядати сюжет в такому віці - це свідомий крок батьків на руйнування дитячої психіки і зору. Діти дуже швидко звикають до пасивних задоволень. Не можна навантажувати тільки один канал сприйняття інформації - зоровий, необхідно формувати ще й руху, мова, слухове сприйняття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проблеми з мовленням у дитини: як вчасно звернути на них увагу

Починаючи з 6-річного віку, дитина може дивитися мультфільми невеликими сюжетами, по 15 хвилин кожен. Так, мультфільми, тривалість яких понад годину, дивитися можна, але це виключно під відповідальність дорослих. Очі дитини повинні відпочивати від відсутності руху і миготіння, тому найкраще дати малюкові переглянути невеликий фрагмент, а потім разом все це обговорити.

Нинішні мультфільми дуже яскраві і барвисті, тому багато батьків задаються питанням, а чи не впливає на дитину таке мелькання. Психологи стверджують, що нічого страшного немає, якщо протягом 5 хвилин малюк буде бачити такі фарби. Після перегляду бажано подивитися вдалину, помалювати олівцями або фарбами пастельних відтінків, пограти з кінетичним піском. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини, мультфільми, користь


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Звісно, успішність у навчанні залежить далеко не лише від того, які продукти споживає дитина. Та все ж, корисна їжа допомагає дитині гарно розвивати с

Продукти для вундеркиндів: що їсти, щоб бути розумним?

Дитяче харчування | 10:00, 27.01.2023

Звісно, успішність у навчанні залежить далеко не лише від того, які продукти споживає дитина. Та все ж, корисна їжа допомагає дитині гарно розвивати свої розумові здібності.

Щоб малюк мав авторитет серед ровесників, вчіть його правильно поводитися у колективі.

Як навчити дитину дружити?

Дитина | 08:00, 27.01.2023

Щоб малюк мав авторитет серед ровесників, вчіть його правильно поводитися у колективі.

Чи варто лякатися й бігти до логопеда, якщо дитина у два-три роки говорить мало слів?

Головні причини, чому ваша дитина ще не говорить

Дитина | 07:00, 27.01.2023

Чи варто лякатися й бігти до логопеда, якщо дитина у два-три роки говорить мало слів?

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не ті

Як розвинути уважність у школяра?

Дитина | 10:00, 25.01.2023

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не тільки сидіти, але ще і уважно слухати вчителя. Що ж робити?

Як знати, коли тягнути з вирішенням питання вже нема куди?

Дитина сама виговориться чи треба займатися з логопедом?

Дитина | 07:00, 25.01.2023

Як знати, коли тягнути з вирішенням питання вже нема куди?

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Батькам варто пояснити сину, як можна, а як не варто поводитися з дівчатками, з якими він хоче дружити чи має симпатію.

Як навчити сина дружити з дівчатками?

Сімейні справи | 12:00, 13.01.2023

Батькам варто пояснити сину, як можна, а як не варто поводитися з дівчатками, з якими він хоче дружити чи має симпатію.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: