Що здатні розповісти про стан здоров'я наші сни?

Adoption
Date
  • 333 Переглядів
Американські експерти назвали п'ять дивовижних речей, про які сни іноді говорять про здоров'я людини. Дані дослідження показали, що чим частіше люди бачать сни ночами, тим нижчий ризик розвитку у них хвороби Альцгеймера та інших різновидів старечого недоумства.

2655_0.jpg (31.02 Kb)


Як і скільки потрібно спати, щоб молодіти уві сні
Деякі вчені стверджують, що по сновидінням можна передбачити рак, інші говорять про діагностику туберкульозу та навіть ризику інфаркту. Втім, переконливих наукових підтверджень цьому не існує. Але є речі, про які сон людини все-таки може розповісти, і ось принаймні шість з них, встановлених наукою.

Висока температура
Існує маса людей, які ігнорують симптоми застуди, вважаючи за краще не звертати на них уваги. Однак кошмарні сновидіння дуже часто є переконливим доказом того, що людина зіткнулася з підвищеною температурою, якщо вірити вченим з Клініки Майо. Саме тому до застуди і грипу потрібно ставитися більш серйозно.

Підвищений рівень стресу
Є чимало й тих, хто вважає за краще ігнорувати симптоми підвищеного рівня стресу. Але він буде проявлятися в наших сновидіннях. Іноді люди в стані стресу бачать сни про те, як вони запізнюються на літак або стикаються з гігантською припливною хвилею. Згодом особливо дивні сновидіння можуть допомогти людині зрозуміти, що їй слід звернути увагу на стресові обставини.

В цьому випадку сни бувають корисними, так як вони відкривають ту реальність, яку людина з якоїсь причини не помічає або вважає за краще ігнорувати.

Зниження рівня цукру в крові
Якщо жертви діабету стикаються з небезпечним падінням рівня цукру в крові, то одним з можливих симптомів цього будуть погані сни або кошмари, як довели вчені. Прийом дуже великої кількості інсуліну або певних ліків може викликати явище під назвою гіпоглікемія. Звичайно, більшість діабетиків розпізнають її симптоми без всяких снів, але гіпоглікемія може проявлятися і вночі.

Сни під час вагітності
Багато майбутніх мам спостерігають цікаві сновидіння під час вагітності. Протягом цих дев'яти місяців кількість снів виростає, а разом з ним збільшується і число дивних снів. При цьому частіше з'являються не дуже приємні або просто страшні сни, але не слід сприймати їх як загрозу для здоров'я дитини.

Ізраїльське дослідження за участю 166 вагітних показало, що чим більше неприємні сни бачать майбутні мами, тим рідше вони згодом стикаються з післяпологовою депресією. А італійське дослідження за участю 290 жінок зв'язало більшу кількість снів, в тому числі і неприємних, з менш тривалим періодом перейм.

Час відвідати психіатра
Ми вже говорили про те, що стрес і тривожні стани викликають дивні і неприємні сновидіння. Чим більш серйозні психічні розлади проявляються у людини, тим очевидніше це позначається на змісті і якості сну. Наприклад, біполярні розлади викликають дуже яскраві і дивні сни у деяких людей. Американське дослідження за участю ветеранів в'єтнамської війни показало, що 52% колишніх військових, які страждають від посттравматичного стресового розладу, регулярно стикалися з кошмарами, в той час як серед іншого населення їх бачили не більше 3%.

Якщо вас занадто часто відвідують кошмари або дуже чіткі неприємні сни, то саме час відвідати психолога або психіатра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, сни


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Ембріон був виявлений в печінці жінки після того, як їй зробили УЗД і з’ясувалося, що у неї позаматкова вагітність. Надзвичайно рідкісний випадок був

У печінці жінки виявили ембріон дитини

Вагітність та пологи | 00:35, 25.09.2023

Ембріон був виявлений в печінці жінки після того, як їй зробили УЗД і з’ясувалося, що у неї позаматкова вагітність. Надзвичайно рідкісний випадок був виявлений педіатром Майклом Нарві з Дослідницького інституту дитячої лікарні Манітоби у Канаді.

Імунна система – це найбільш важлива частина нашого організму. Вона захищає нас від захворювань та інших станів, таких як застуда, грип та інші вірусн

Які вітаміни краще приймати для імунітету

Імунітет | 23:45, 23.09.2023

Імунна система – це найбільш важлива частина нашого організму. Вона захищає нас від захворювань та інших станів, таких як застуда, грип та інші вірусні та інфекційні захворювання. Кращий спосіб підтримувати здорову імунну систему, це, звичайно ж, пра

Нині, що не день – нові тенденції у харчуванні. То забороняють всім дорослим пити молоко, то їсти яйця, то хліб. Чи дійсно продукти, якими харчуються

Міфи про харчування, які стосуються дітей і дорослих

Харчування | 23:10, 23.09.2023

Нині, що не день – нові тенденції у харчуванні. То забороняють всім дорослим пити молоко, то їсти яйця, то хліб. Чи дійсно продукти, якими харчуються українці і які знайомі кожному з нас з дитинства такі шкідливі? А повна фігура – ознака поганого здо

Група дослідників на чолі з доктором Лі Волкер виявила специфічну роботу нейропептиду CART у мозку жінок. Він позитивно реагує на підсолоджений алкого

Вчені з'ясували важливу деталь про алкогольну залежність у жінок

Шкідливі звички | 22:15, 23.09.2023

Група дослідників на чолі з доктором Лі Волкер виявила специфічну роботу нейропептиду CART у мозку жінок. Він позитивно реагує на підсолоджений алкоголь, змушуючи пити більше.

Осінньо-зимовий сезон - це час, коли погода починає різко змінюватися - знижується температура повітря та зменшується кількість сонячних днів. Тому ва

Продукти, які потрібно їсти дітям і дорослим, щоб зміцнити імунітет до зими

Здоров'я | 10:00, 23.09.2023

Осінньо-зимовий сезон - це час, коли погода починає різко змінюватися - знижується температура повітря та зменшується кількість сонячних днів. Тому важливо заздалегідь підготувати організм, щоб не захворіти.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: