Якщо ваш малюк - король Всесвіту...

Adoption
Date
  • 1969 Переглядів
mwlwoiwsfrw.jpgУ період, коли дитина ще зовсім немовля, вона абсолютно залежна від матері або від оточення, яке про неї піклується. На відміну від дитинчат тваринного світу, немовля не в змозі подбати про себе самостійно. Це очевидний факт. На цьому етапі у дитини є два стани - комфорт і дискомфорт. В цей час батьки багато дозволяють дитині, і навіть тоді, коли вона дорослішає, не перестають її балувати. Та наскільки негативні наслідки може мати таке виховання?


Природно, коли дитина стає старшою, вона починає стикатися з багаторазовим нез'ясовним "не можна". Це викликає у дитини, психіка якої ще доволі примітивна, діяти наперекір словам своїх батьків. Безумовно, дитина неминуче повинна зіткнутися з обмеженнями цього світу (розетки, гострі речі, власність інших людей). Все питання в тому, як правильно вести себе по відношенню до дитини в такі моменти, як дати їй можливість пережити своє бажання і одночасно з цим неможливість отримати те, що їй хочеться.

Читайте також про те, як правильно реагувати на дитячі скарги.

Завдання батьків тут полягає в тому, щоб прийняти дитину з її бажанням, спочатку почути її, а потім вже розповісти про те, що, на жаль, його бажання не можна виконати за певних причин. При цьому батьки залишаються стабільні і стійкі, дають дитині відчуття того, що незважаючи на те, що ви їй щось забороняєте, це не змінює вашого ставлення до неї, ви її як і раніше любите, а не звинувачуйте за бажання щось отримати.

Таким чином батьки показують дитині, як влаштований світ, що він такий, і що дитині треба з ним мати справу, але при цьому, батькам треба із розумінням сприймати дитячі капризи. Їм не можна потурати, бо інакше ви ризикуєте виховати егоїста, дуже жадібну та злу дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, мама, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: