ТОП-5 причин відучити дитину від телевізора

Adoption
Date
  • 1673 Переглядів
Яку роль відіграє телебачення у вашому житті і в житті вашої дитини? Багато батьків вважають, що освітні передачі корисні. Але чи так це насправді? Психологи рекомендують кілька порад, як відучити дитину від телевізора, щоб вона виросла активною та цікавою людиною.

1. Телевізор становить щкоду для розумового і психічного розвитку. Для дітей до року і старше телевізор є "універсальним подразником". Він "навантажує" відразу кілька органів почуттів дитини - зір, слух, а також емоційну сферу.

2.Неприродні пози. Рухома картинка приковує увагу дитини настільки, що вона здатна застигнути, як загіпнотизована, в химерній позі. Шкода для хребта, зору і кровообігу при цьому величезна.

3. Освітні програми не корисніі. Психологи і медики встановили, "будь-які екранні заняття для дітей у віці до двох років не впливають на мовний, інтелектуальний і когнітивний розвиток".

Читайте також про особливості французького виховання.

4. Практика бездіяльності. Граючи і спілкуючись з однолітками, дитина активно пізнає світ: фантазує, вчиться підтримувати бесіду, рухається. "Взаємодія" з телевізором розвиває в малюку пасивність.

5. Згаяний час. Пункт, який по суті підводить підсумок усіх попередніх. Телевізор руйнує час, який можна було б витратити на багато речей: спілкування членів сім'ї один з одним, на рухливі ігри, подорожі, екскурсії, прогулянки тощо.

За матеріалами "MISSUS.RU".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, телевізор, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: