Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Adoption
Date
  • 618 Переглядів
Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

3900_3.jpg (29.66 Kb)


Результати дослідження романтичних стосунків показали, що з понад 80% проаналізованих рис — від політичних поглядів до вживання наркотиків і віку, в якому люди вперше почали статеві стосунки — партнери часто були надзвичайно схожі.

Згідно з дослідженням, від 82% до 89% досліджуваних рис у партнерів були схожими, і лише 3% вважали суттєво різними.

Щоб дослідити це, вчені переглянули попередні дослідження про те, наскільки схожі чи несхожі пари. Роботи охоплювали 22 риси в майже 200 документах, починаючи з 1903 року.

Потім вчені проаналізували 133 ознаки майже 80 тис. пар протилежної статі, які брали участь у проекті UK Biobank. Вчені досліджують стосунки одностатевих пар окремо, адже їхня поведінка може відрізнятися.

В обох роботах пари здебільшого збігалися за низкою рис, зокрема за політичними та релігійними поглядами, рівнем освіти та деякими показниками IQ.

Завзяті курці та інші люди, які мають різні звички, прагнули будувати стосунки з тими, хто поділяв їхні звички.

Утім, пари збігалися не на всіх фронтах. Зріст, вага, медичні проблеми та особистісні риси — все це різнилося між парами. Екстраверти, наприклад, були не більш схильні до партнерства з іншими екстравертами, ніж інтроверти. Люди можуть любити одне одного, але стосунки можуть приносити багато болю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: