5 ознак, що ваші стосунки не мають майбутнього

Adoption
Date
  • 764 Переглядів
Деякі експерти прирівнюють емоції від прощання з партнером до подолання залежності. Припинення відносин стає особливо складним, коли в них беруть участь і інші люди, наприклад, діти або спільні друзі. Але якщо ви усвідомили, що насправді несумісні зі своїм партнером, то розрив може бути правильним рішенням для вас обох. Психологи і експерти визначили кілька ознак, які сигналізують, що пора припинити відносини.

4205_3.jpg (.8 Kb)

Ви зазнаєте фізичного, сексуального, словесного або емоційного насильства

Якщо у ваших стосунках трапляється будь-яка форма жорстокого поводження, це чіткий попереджувальний знак, що вам варто їх припинити, говорить психолог Мадлен Мейсон Роантрі.

"Ми не говоримо про одноразовий інцидент, коли ви випадково образили когось у нападі люті, а про погану поведінку, яка трапляється часто, особливо систематично.

Коли така поведінка є відображенням чийогось характеру та відсутності здатності контролювати свої емоції", – пояснює експертка.

Якщо ви виправдовуєте погану поведінку партнера перед друзям чи членам сім'ї, це також є ознакою того, що ваші стосунки могли стати токсичними, додає Роантрі.

Ви перестали бути для партнера пріоритетом

Пари повинні хотіти приділити час одне одному, це не повинно бути клопотом.

"Якщо ваш партнер воліє випити разом зі своїми друзями або зробити що-небудь інше, крім побачення та проведення часу з вами, ви повинні поцікавитися чому", – зазначає Пріс.

Якщо у відповідь чуєте лише виправдання, чому людина не може з вами спілкуватися – час замислитися.

Ви завжди відчуваєте напругу

"Якщо ви постійно стежите за настроєм свого партнера і поводитесь таким чином, щоб мінімізувати ризик його засмучення, гніву чи жорстокості, то відносинах щось принципово не так", – зазначає Мейсон Роантрі.

В такому випадку, ви просто не можете бути собою.

Під цим впливом, ви можете навіть перестати займатися тим, що вам подобається, щоб просто зробити партнера щасливішим.

У вас несумісний спосіб життя та цінності

Деякі пари можуть бути зовсім різними, але у них чудові стосунки.

Для інших розбіжності можуть бути занадто великими, і ви повинні запитати себе, чи дійсно хочете йти на такі величезні жертви, зазначає Мейсон Роантрі.

Серйозні розбіжності в поглядах можуть проявлятися у бажанні мати дітей, жити поруч із сім'єю, мандрувати по світу чи будувати стабільний сімейний затишок.

Різні думки партнерів не завжди є серйозною перешкодою, але якщо ви не можете дійти згоди в чомусь глобальному – це може бути явною ознакою того, що ви не підходите один одному.

Ви разом, бо це легше, ніж бути самотнім

Іноді думка про необхідність починати стосунки знову може зупинити нещасні пари від розставання.

Але це може затримати ваше справжнє щастя з кимось іншим.

"Лише коли ви звільнитеся від поганих стосунків, ви зрозумієте, що для вас є набагато кращі, цікавіші та значущі стосунки", – зауважує Пріс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості

Люди закохуються двічі за життя, - дослідження

Сімейні справи | 02:00, 17.11.2023

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості романтичних стосунків людей.

Нервова анорексія – хвороба, яка супроводжується відмовою від їжі, активними дієтами. Загальна психологічна характеристика цього захворювання – заниже

Сімейні конфлікти можуть стати причиною анорексії

Сімейні справи | 08:20, 16.11.2023

Нервова анорексія – хвороба, яка супроводжується відмовою від їжі, активними дієтами. Загальна психологічна характеристика цього захворювання – занижена самооцінка, негативне сприйняття себе і свого тіла, надмірний контроль над своїм життям, тілом та

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят  років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях і

19 заповідей Марії Монтессорі для батьків

Сімейні справи | 06:20, 16.11.2023

Італійка Марія Монтессорі чудова вчителька, психолог, фізик, лікар. Сімдесят років її ім’я було забуте у східній Європі і згадувалося лише в працях істориків, педагогіки. А в той же час на Заході, в Америці, Азії відкривалися наукові інститути і ака

Батько - це захисник сім'їВін головний і що б не трапилося, на нього можна буде покластися. Він не ображає слабких, стоїть горою за свою сім'ю і близь

Яким має бути тато?

Тато | 08:20, 14.11.2023

Батько - це захисник сім'їВін головний і що б не трапилося, на нього можна буде покластися. Він не ображає слабких, стоїть горою за свою сім'ю і близьких. З ним не страшно братися за будь-яку справу.

Перша і найголовніша помилка всіх мам і тат під час виховання хлопчиків - це гіперопіка. Причому, як правило, вона йде з благих спонукань: «Я ж дбаю п

Що таке гіперопіка і чим вона погана для дитини?

Сімейні справи | 08:20, 13.11.2023

Перша і найголовніша помилка всіх мам і тат під час виховання хлопчиків - це гіперопіка. Причому, як правило, вона йде з благих спонукань: «Я ж дбаю про свого хлопчика», «Я ж хочу, щоб йому було добре».

Якщо Ваша дитина буде Вами командувати, це насамперед погано позначиться на її розвитку. До вашої уваги 3 правила, з якими кермо влади залишаться при

Як не дозволяти дитині керувати батьками?

Сімейні справи | 06:20, 08.11.2023

Якщо Ваша дитина буде Вами командувати, це насамперед погано позначиться на її розвитку. До вашої уваги 3 правила, з якими кермо влади залишаться при Вас.

Під час війни ми постійно тривожимося, але не тільки через події, які вже відбулися, а й через очікування невідомого та поганого. Наприклад, ми з остр

В очікуванні блекаутів: Як говорити про це з дітьми?

Дитина | 23:58, 03.11.2023

Під час війни ми постійно тривожимося, але не тільки через події, які вже відбулися, а й через очікування невідомого та поганого. Наприклад, ми з острахом чекаємо блекаутів, ескалації бойових дій, обстрілів, важкої зими. Інколи це сприймається важче,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: