5 ознак, що ваші стосунки не мають майбутнього

Adoption
Date
  • 1024 Переглядів
Деякі експерти прирівнюють емоції від прощання з партнером до подолання залежності. Припинення відносин стає особливо складним, коли в них беруть участь і інші люди, наприклад, діти або спільні друзі. Але якщо ви усвідомили, що насправді несумісні зі своїм партнером, то розрив може бути правильним рішенням для вас обох. Психологи і експерти визначили кілька ознак, які сигналізують, що пора припинити відносини.

4205_3.jpg (.8 Kb)

Ви зазнаєте фізичного, сексуального, словесного або емоційного насильства

Якщо у ваших стосунках трапляється будь-яка форма жорстокого поводження, це чіткий попереджувальний знак, що вам варто їх припинити, говорить психолог Мадлен Мейсон Роантрі.

"Ми не говоримо про одноразовий інцидент, коли ви випадково образили когось у нападі люті, а про погану поведінку, яка трапляється часто, особливо систематично.

Коли така поведінка є відображенням чийогось характеру та відсутності здатності контролювати свої емоції", – пояснює експертка.

Якщо ви виправдовуєте погану поведінку партнера перед друзям чи членам сім'ї, це також є ознакою того, що ваші стосунки могли стати токсичними, додає Роантрі.

Ви перестали бути для партнера пріоритетом

Пари повинні хотіти приділити час одне одному, це не повинно бути клопотом.

"Якщо ваш партнер воліє випити разом зі своїми друзями або зробити що-небудь інше, крім побачення та проведення часу з вами, ви повинні поцікавитися чому", – зазначає Пріс.

Якщо у відповідь чуєте лише виправдання, чому людина не може з вами спілкуватися – час замислитися.

Ви завжди відчуваєте напругу

"Якщо ви постійно стежите за настроєм свого партнера і поводитесь таким чином, щоб мінімізувати ризик його засмучення, гніву чи жорстокості, то відносинах щось принципово не так", – зазначає Мейсон Роантрі.

В такому випадку, ви просто не можете бути собою.

Під цим впливом, ви можете навіть перестати займатися тим, що вам подобається, щоб просто зробити партнера щасливішим.

У вас несумісний спосіб життя та цінності

Деякі пари можуть бути зовсім різними, але у них чудові стосунки.

Для інших розбіжності можуть бути занадто великими, і ви повинні запитати себе, чи дійсно хочете йти на такі величезні жертви, зазначає Мейсон Роантрі.

Серйозні розбіжності в поглядах можуть проявлятися у бажанні мати дітей, жити поруч із сім'єю, мандрувати по світу чи будувати стабільний сімейний затишок.

Різні думки партнерів не завжди є серйозною перешкодою, але якщо ви не можете дійти згоди в чомусь глобальному – це може бути явною ознакою того, що ви не підходите один одному.

Ви разом, бо це легше, ніж бути самотнім

Іноді думка про необхідність починати стосунки знову може зупинити нещасні пари від розставання.

Але це може затримати ваше справжнє щастя з кимось іншим.

"Лише коли ви звільнитеся від поганих стосунків, ви зрозумієте, що для вас є набагато кращі, цікавіші та значущі стосунки", – зауважує Пріс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або

5 знаків Зодіаку, які є найкращими мамами

Мама | 00:30, 15.06.2024

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або будуть) найкращими матерями.

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: