Чому вам хочеться відновити колишні стосунки

Adoption
Date
  • 220 Переглядів
Час, який можна назвати, як "архів стосунків" настає в момент, коли пристрасті згасають, а бачити щодня об'єкт страждань вже неможливо. Тоді й починають випливати гарні спогади, через що з'являється смуток, адже об'єкт мрій тепер недоступний.

04_rqwfx1vpaa.jpeg (33.07 Kb)


Дружити з колишніми партнерами можна у випадку, якщо стосунки дійсно з певної причини себе вичерпали. Проте приходить час, коли потрібно навчитися сприймати людину, як частину свого минулого життя. Складність полягає в тому, що в одного партнера все закінчилося, а інший з останніх сил намагається вхопитися за минуле та повернути той зв'язок.

Через це створюється ілюзія відносин. Вона схожа на процес відщипування від троянди зів'ялі пелюстки в надії, що куці бутони створять ефект букета.

Часто на психологічних консультаціях щодо колишніх стосунків чоловіки й жінки використовують такі слова: "мене до нього тягне", "втрачений сенс життя" або "за будь-яку ціну хочу повернути колишнього".

Будь-яке розставання – це втрата. Проживання втрати має свої правила:

- Заперечення.
- Злість.
- Торг.
- Депресія.
- Прийняття.

Найчастіше в момент розставання людина застряє в одному з пунктів назавжди й живе, наприклад, в стані торгу: "а давай зустрінемося", "подзвони мені", "поглянь мої нові фото, я схудла або накачався".

Це нескінченний механізм "щоб він чи вона дізналися про мої досягнення і дуже пошкодували, що ми розлучилися". Повернення до колишніх – це пошук стану, який був "до втрати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: