Чому вам хочеться відновити колишні стосунки

Adoption
Date
  • 729 Переглядів
Час, який можна назвати, як "архів стосунків" настає в момент, коли пристрасті згасають, а бачити щодня об'єкт страждань вже неможливо. Тоді й починають випливати гарні спогади, через що з'являється смуток, адже об'єкт мрій тепер недоступний.

04_rqwfx1vpaa.jpeg (33.07 Kb)


Дружити з колишніми партнерами можна у випадку, якщо стосунки дійсно з певної причини себе вичерпали. Проте приходить час, коли потрібно навчитися сприймати людину, як частину свого минулого життя. Складність полягає в тому, що в одного партнера все закінчилося, а інший з останніх сил намагається вхопитися за минуле та повернути той зв'язок.

Через це створюється ілюзія відносин. Вона схожа на процес відщипування від троянди зів'ялі пелюстки в надії, що куці бутони створять ефект букета.

Часто на психологічних консультаціях щодо колишніх стосунків чоловіки й жінки використовують такі слова: "мене до нього тягне", "втрачений сенс життя" або "за будь-яку ціну хочу повернути колишнього".

Будь-яке розставання – це втрата. Проживання втрати має свої правила:

- Заперечення.
- Злість.
- Торг.
- Депресія.
- Прийняття.

Найчастіше в момент розставання людина застряє в одному з пунктів назавжди й живе, наприклад, в стані торгу: "а давай зустрінемося", "подзвони мені", "поглянь мої нові фото, я схудла або накачався".

Це нескінченний механізм "щоб він чи вона дізналися про мої досягнення і дуже пошкодували, що ми розлучилися". Повернення до колишніх – це пошук стану, який був "до втрати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: