5 речей, які роблять психічно здорові та витривалі люди

Adoption
Date
  • 14021 Переглядів
Ми всі стикаємося з труднощами в житті, але можна розвинути розумову стійкість, щоб краще з ними впоратися. Вона починається з визначення того, що ми можемо, а чого не можемо змінити, від думок у наших головах до людей у нашому житті.

9060_karsinizdaki-kisiyi-ikna-etme-yontemleri-header_large.jpg (30.34 Kb)


Виконання цих речей допоможе вам зосередитися на тому, щоб залишатися психічно здоровими, сильними і витривалими.

1. Визначте, що знаходиться під вашим контролем і що ви можете змінити
Багато з нас схильні зосереджуватися на тому, що важко, що ми не можемо змінити і що нас стримує. Це може швидко розчарувати. Ми можемо застрягти в окопах відчаю, коли зосереджуємось на тому, що неможливо і чому ми не можемо зробити певні речі.

Навпаки, визначення того, що ми можемо контролювати, дає нам відчуття повноважень. Ми починаємо вірити в себе і усвідомлювати, що є речі, які ми можемо зробити, щоб покращити наше життя, мати кращі стосунки та подбати про наші потреби.

2. Зведіть до мінімуму цинічні думки
Хоча сарказм, безсумнівно, може бути засобом подолання життєвих розчарувань, занадто багато саркастичного гумору може призвести до цинічного ставлення до нас за замовчуванням. Тоді ми можемо застрягти, вірячи, що все ніколи не зміниться. Це не веде до оптимістичної точки зору чи стійкості, яка нам потрібна, щоб залишатися приземленими та зосередженими на тому, щоб жити своїм найкращим життям. Зловіть себе в цинічному режимі і нагадайте собі, що він не є корисним як повсякденний інструмент боротьби.

3. Визначте людей у ​​вашому житті, яким там не місце
Є люди, які погано до нас ставляться, пригнічують емоційно, а іноді навіть переконують, що ми не можемо досягти своїх цілей або бути найкращими. Зосередження на тому, що ці люди говорять і роблять. Наша відповідальність — виявити погані стосунки, а потім вирватися на свободу і рухатися вперед, а не продовжувати зациклюватися на тому, що ці люди зробили для нас.

Зрештою, ми самі приймаємо рішення та створюємо власні шляхи. Ті, хто любить і приймає нас такими, які ми є, підуть за нами і нададуть свою підтримку та підбадьорення.

4. Оточіть себе однодумцями, які докладають максимум зусиль, щоб жити добре
Кожен зазнає впливу людей у ​​своєму житті. Наші друзі, члени сім’ї, колеги впливають на наш світогляд. Зразки поведінки та настрої можуть бути заразними, як позитивними, так і негативними.

Надайте пріоритет людям, які змушують вас почувати себе добре і заохочують до ваших мрій. Проводячи занадто багато часу з людьми, які критично налаштовані або постійно сумніваються у вашому виборі та ваших мотивах, може знизити вашу впевненість у собі та змусити вас поставити під сумнів свої рішення. Перебувати поруч з людьми, які налаштовані оптимістично, відповідально і які вживають заходів для досягнення власних цілей, надихає. Їхня поведінка спонукатиме вас бути ініціативними.

5. Співпереживати почуттям і поглядам інших
Хоча важливо піклуватися про себе та зосередитися на своїх цілях і мріях, ваше життя не відокремлено від потреб і бажань інших. Здорові стосунки необхідні для міцного психічного здоров’я. Важко мати хороші стосунки та дружбу. Ми повинні розповісти про свої потреби, але ми також повинні показати іншим, що ми піклуємося про них і що ми хочемо їх зрозуміти. Це призводить до створення тісної мережі соціальної та емоційної підтримки, де кожен може підбадьорювати один одного та святкувати перемоги один одного.

Виконання перерахованих вище речей не створить ідеального життя. Але виконання цих кроків є хорошим початком для розвитку стійкості та позитивного психічного здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, стосунки, як змінити, психічна рівновага, зосередитися, налаштовані, стосунки з людьми, відносини, здорові люди, психічне здоров’я, емоційне здоров’я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стре

Вчені назвали простий спосіб подолати вплив хронічного стресу

Психологія | 16:14, 22.11.2023

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стресу допомагає захистити вашу пам'ять.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: