Чим правша відрізняється від шульги?

Adoption
Date
  • 1417 Переглядів
За словами співробітників клінічного центру, під час здійснення спостережень вчені зуміли виявити розходження між лівшами і правшами. Виявилося, що праворукі чоловіки і жінки воліють тягнутися до тих предметів, які розташовані праворуч від них, в той час як ліворукі люди вибирають предмети зліва.

6103_71deedf6a4386cd87f0f63562314f4a9.jpg (30.25 Kb)

Психологи стверджують, що завдяки проведенню нових експериментів медики змогли зафіксувати цікаву закономірність. З’ясувалося, що кожен індивід, незалежно від своїх поведінкових особливостей, впливає на свій вибір. Фахівці переконані, що під час прийняття на роботу правша вибере того, хто знаходиться праворуч від нього. Аналогічна ситуація спостерігається і у випадку з лівшею.

Лікарі вважають, що дане явище пов’язане з функціональними відмінностями, які існують в головному мозку чоловіків і жінок. Медики стверджують, що зони, які управляють емоціями, перебувають у праворуких і ліворуких людей з різних сторін. Таким чином, впливаючи на необхідні ділянки, науковці зможуть лікувати пацієнтів від багатьох захворювань. Відзначається, що нові відкриття фахівців дозволять позбавити людей від депресії і апатії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Привітання з народженням дитини

За словами співробітників клінічного центру, розташованого в США, протягом останніх декількох років кількість ліворуких людей збільшилася, і зараз серед хлопців налічується 13% лівшів, а серед дівчат – 11%. Така тенденція утворилася внаслідок впливу соціальних і психологічних факторів. Раніше використання лівої руки в якості основної вважалося свого роду «пороком» тому багатьох дітей відучували від цієї звички.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лівша, правша, ліворукі, праворукі, шульга, здоров'я, мозок


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чомусь стається так, що одні пари не планують дітей - і вагітніють, а другі як не стараються, а нічого не виходить. Чому так відбувається?

4 найпоширеніші причини безпліддя

Безпліддя | 07:00, 13.05.2022

Чомусь стається так, що одні пари не планують дітей - і вагітніють, а другі як не стараються, а нічого не виходить. Чому так відбувається?

Жінки іноді можуть відчувати раптовий ріст грудей. Збільшення грудей часто відбувається через нормальні гормональні зміни. Але іноді це є симптомом ос

Причини раптового збільшення грудей

Консультації | 01:30, 13.05.2022

Жінки іноді можуть відчувати раптовий ріст грудей. Збільшення грудей часто відбувається через нормальні гормональні зміни. Але іноді це є симптомом основного захворювання.

Дослідники зі США виявили, що спілкування з котами допомагає дітям з аутизмом покращити емпатію і знизити тривожність.

Дітям з аутизмом потрібне спілкування з котами - дослідження

Дитина | 07:00, 07.05.2022

Дослідники зі США виявили, що спілкування з котами допомагає дітям з аутизмом покращити емпатію і знизити тривожність.

Про викидень завжди розповідають приглушеним тоном – якщо взагалі говорять! – але вони трапляються несподівано часто, при одній із чотирьох (!) вагітн

Як часто можуть повторюватись викидні?

Патологія | 12:00, 02.05.2022

Про викидень завжди розповідають приглушеним тоном – якщо взагалі говорять! – але вони трапляються несподівано часто, при одній із чотирьох (!) вагітностей. З технічної точки зору, викидень трапляється, коли ембріон або плід не виживає у матці в перш

Миготлива аритмія - це нерегулярний і часто дуже прискорений серцевий ритм (аритмія), який може призвести до утворення тромбів у серці. Аритмія підвищ

Що таке миготлива аритмія?

Хвороби | 23:00, 17.04.2022

Миготлива аритмія - це нерегулярний і часто дуже прискорений серцевий ритм (аритмія), який може призвести до утворення тромбів у серці. Аритмія підвищує ризик інсульту, серцевої недостатності та інших серцевих ускладнень.

Антифосфоліпідний синдром - це стан, при якому імунна система помилково створює антитіла, які атакують тканини в організмі. Ці антитіла можуть виклика

Антифосфоліпідний синдром: причини та симптоми

Хвороби | 19:00, 15.04.2022

Антифосфоліпідний синдром - це стан, при якому імунна система помилково створює антитіла, які атакують тканини в організмі. Ці антитіла можуть викликати утворення тромбів в артеріях і венах.

В умовах воєнного стану вимоги до виїзду дітей за кордон, в тому числі – з інвалідністю, є спрощеними. Діти з інвалідністю разом з особами, які їх суп

Як перетнути кордон з дитиною із інвалідністю?

Сімейні справи | 05:00, 13.04.2022

В умовах воєнного стану вимоги до виїзду дітей за кордон, в тому числі – з інвалідністю, є спрощеними. Діти з інвалідністю разом з особами, які їх супроводжують, мають право на позачерговий перетин державного кордону України.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: