Вітаміни для підвищення жіночого лібідо

Adoption
Date
  • 373 Переглядів
Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лібідо турбує саме вас або сильно відрізняється від рівня вашого партнера і це викликає у вас страждання, є цілий ряд способів для поліпшення ситуації. Найголовніше — пам’ятати, що одна людина у стосунках майже завжди має нижчий рівень лібідо, ніж інша. Питання про те, як жінці підвищити свою сексуальність, є комплексним і включає методи як психологічної корекції, так і фармакотерапію.

3980_13.png (279.58 Kb)


• Ведіть здоровий спосіб життя, проявляйте фізичну активність, дотримуючись здорової дієти, зменшуючи споживання алкоголю.

• Знайдіть способи зменшити стрес і взяти тайм-аут у роботі для регулярного відпочинку.

• Не чекайте, коли секс відбудеться спонтанно, — виділіть на нього час.

• Створіть фізичне середовище для чуттєвості та близькості.

• Повідомте свого партнера, що змушує вас почуватися коханою.

• Працюйте зі своїм партнером у команді для вирішення питань з лібідо.

• Повідомте партнера, що буде найкраще підходити вам під час сексу, — ваш партнер може не знати, що вам подобається.

Усвідомте, що секс — це не тільки проникаючий статевий акт, але й довіра, дотики, поцілунки, обійми та/або оральні ласки. Поговоріть про це зі своїм партнером.

Також слід виключити можливість захворювань нейроендокринної системи, запальні захворювання органів малого таза. Для цього потрібно відвідати гінеколога і пройти необхідні обстеження. Своєчасна діагностика та лікування ендокринних розладів, одним з проявів яких є порушення статевого потягу в жінок, допоможуть зберегти сексуальне здоров’я і збільшити жіноче лібідо.

Коли про захворювання мова не йде, важливо зберегти природний гормональний баланс. Допомогти в цьому зможе корекція недостатності есенціальних мікронутрієнтів — вітамінів і мінералів, які лежать в основі біохімічного гормонального ланцюжка. Досягти бажаного результату можна за допомогою курсового застосування збалансованого вітамінно-мінерального комплексу для жінок, складеного відповідно до дефіцитів.

Варто звернути увагу на правильне харчування: відмовитися від вживання всіляких рафінованих продуктів і віддавати перевагу здоровій їжі.

Лікарі не виділяють якихось особливих продуктів, що підвищують жіноче лібідо, однак згідно з останніми науковими дослідженнями варто віддавати перевагу дієті з високим вмістом таких нутрієнтів:

Вітамін В1 — є важливим елементом у роботі ендокринної та нервової систем, особливо в пікових ситуаціях: при навантаженнях на роботі, емоційних або психологічних «катаклізмах».
Вітамін А — відповідає за синтез гормонів, процеси регенерації й відновлення ендометрію, в тому числі сприяє зменшенню болючих менструацій.
Вітаміни С і Е — беруть участь у синтезі статевих гормонів, а також забезпечують адаптацію організму до стресів і високих розумових навантажень, зміцнюють імунітет і зменшують крововтрату під час менструації.
Цинк — регулює секрецію лютеїнізувального (ЛГ) і фолікулостимулювального (ФСГ) гормонів.
Магній — бере участь у внутрішньоклітинному метаболізмі, зменшує симптоми дегідратації, а також пом’якшує відчуття тривожності.
Вітамін В2 — регулює внутрішньоклітинне дихання і регенераційні процеси, бере участь у гормональному обміні, зменшує частоту і силу головного болю (мігрені).
Вітамін В6 — є найважливішою ланкою ланцюжка метаболізму, роботи ЦНС, сприяє пом’якшенню симптомів ПМС.
Вітамін В9 — регулює вуглеводний і жировий обмін, бере участь в обміні естрогенів, сприяє зменшенню втоми і полегшує адаптацію організму.
Вітамін В12 — нормалізує роботу механізмів кровотворення, відіграє важливу роль у процесі овуляції.

У деяких випадках жінці для підвищення сексуальності рекомендується отримати консультацію сексолога, який допоможе впоратися з психологічними проблемами, внутрішніми страхами і заборонами. Краще, якщо психологічна консультація буде проведена в парі з партнером.

Важливо правильно підібрати оральні контрацептиви і лікарські препарати, в разі їхньої необхідності. Непотрібно соромитися повідомляти лікаря про бажання продовжувати повноцінне сексуальне життя навіть за наявності хронічних захворювань. Варто попросити про призначення ліків (або КОК), які не впливають на лібідо.

Сексуальність — одна з фундаментальних особливостей, що впливають на якість життя жінки, на гармонійні стосунки в парі. Це не просто фізіологічне явище, пов’язане з необхідністю продовження роду і задоволенням «основного інстинкту», а й можливість досягнення любові та щастя. Розкриття жіночої сексуальності залежить від багатьох факторів, але не варто забувати, що в її основі лежить гормональний баланс, підтримуючи який жінка забезпечує собі тривалу перспективу повноцінного сексуального життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вітаміни, жіноче лібідо


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

12 геніальних порад для батьків

Сімейні справи | 02:00, 28.09.2023

Блогер Джоанна зібрала в своєму блозі Cup of Joe поради бувалих батьків.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: