Що робити, якщо дитина дуже мало спить?

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Одні дітки обожнюють спати, інші категорично відмовляються від сну і щоразу влаштовують істерику, коли мама чи тато намагаються їх вкласти спати. Мала кількість годин сну в дитини може бути нормою саме для її організму. Та як бути, коли дитина надто мало спить і це позначається як на її самопочуттю, так і на батьках?

7563_3.jpg (45.79 Kb)


Емоційні причини
Емоційний стан дитини безпосередньо залежить від настрою людей, що його оточують. Якщо у матері або батька поганий настрій, то і у дитини воно буде погане, через що можуть виникнути проблеми зі сном. Подбайте про те, щоб мінімізувати рівень негативу, який може випробувати дитина. Запам'ятайте головне правило, гарний настрій - один з чинників хорошого сну.

Поведінкові причини
поведінкові причини - це поганий розпорядок дня, невміння засипати самостійно, погана підготовка до сну (або її відсутність), погані умови для сну. Створити всі умови для комфортного проводження дитини в ліжку непросто, але з цим може впоратися будь-яка мама. В першу чергу подбайте про те, щоб постільна білизна підходило дитині, і не викликало дискомфорту, це може бути основною причиною поганого сну. По-друге, варто спробувати позбутися від абсолютної темряви, адже дітям просто може бути страшно від цього. Це можна зробити за допомогою включення приглушеного світла або світильника на ніч. Далі потрібно подбати, щоб дитина лягав і прокидався в один час з дня на день, адже постійна зміна режиму теж є однією з причин поганого сну у людей.

Соматичні причини
Поганий сон не завжди пов'язаний з поведінковими або емоційними причинами. Часто погане здоров'я у дитини може стати головною причиною поганого сну. У разі, якщо дитина ні в яких умов не може добре спати, то слід обов'язково і негайно звернутися до лікаря-сомнологи.

Якщо ви думаєте, що дитина погано спить, це необов'язково так і є
Часто батьки бачать проблему там, де її немає. Якщо Ви думаєте, що Ваша дитина погано спить, то варто перевірити, чи так це. Поганий сон дитини може виявитися нічим іншим, як вигадкою стурбованого батька. Але не завжди варто посилатися на власне занепокоєння. Регулярно відвідуйте лікарів і проходите медичні обстеження з дитиною. Краще не виявити проблему і витратити трохи часу, ніж почати з нею боротися пізно.

Поганий сон у дитини означає, що і батьки будуть спати погано. Цю проблему потрібно вирішувати обов'язково, часто вона пов'язана з умовами для сну або зі здоров'ям. Але багато батьків бачать проблему там, де її немає, через що вони можуть зробити дитині тільки гірше. Щоб уникнути проблем зі сном у дитини, створюйте йому комфортні умови для сну, підтримуйте гарну атмосферу в сім'ї і регулярно відвідуйте лікаря. Дотримання цих простих умов гарантує хороший сон дитини і батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина мало спить


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норов

Причина дитячої агресії: занижена самооцінка

Дитина | 08:30, 19.07.2024

Мотивом дитячої агресії може стати занижена самооцінка. Коли дитина невпевнена в собі, вона сприймає навколишній світ як агресора, який тільки і норовить його образити.

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Чому не можна виховувати «зручну дитину»?

Виховання | 01:20, 19.07.2024

Дуже часто батьки прагнуть виховати дитину «за образом і своєю подобою», тобто для таких батьків це не просто дитина, а дитина — проект.

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Розвивайте емоційний інтелект у дитини

Розвиток дитини | 14:50, 18.07.2024

Навіть коли дитина зовсім маленька, потрібно вчити її висловлювати бажання та потреби хоча б словонаслідуванням.

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку ч

Те, що діти знають, набагато важливіше за те, що вони бачать

Дитина | 12:10, 18.07.2024

Діти не бачать перспективи. В одному з експериментів, що проводився в інституті Дурама, Англія, дітям різного віку пропонувалося намалювати картинку чашки, що стояла перед їхніми очима.

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: