Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Adoption
Date
  • 595 Переглядів
Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

6890_fiziceskaa-nagruzka-dla-detej-telepediatr_5fd61529e9244.jpg (33.25 Kb)


Фізична активність відіграє важливу роль у здоров’ї, добробуті та якості життя, і це особливо важливо для дітей та молоді. Рано сформовані звички можуть залишитися на все життя.

Скільки фізичної активності потрібно дітям?

Діти віком 5-11 років повинні накопичувати принаймні одну годину фізичної активності середньої та високої інтенсивності щодня. Але більше – тим краще!

Щоб отримати максимальну віддачу від фізичної активності, спробуйте включити:
Енергійну інтенсивну діяльність принаймні три дні на тиждень.
Заходи, які зміцнюють м’язи та кістки, принаймні три дні на тиждень.

Поради, які допоможуть дітям стати активними

Заохочуйте ходити до школи пішки та бути активними всією родиною.
Запропонуйте їм кататися на скейтборді, велосипеді або бігати замість того, щоб їх проїхати.
Попросіть їх вигуляти з вами собаку.
Нехай вони згрібають листя, прибирають сніг або носять продукти.
Заохочуйте їх танцювати під улюблену музику.
Замініть час за комп’ютером і телевізором чимось активним.
Створюйте активні можливості в щоденні розпорядки в класі та заохочуйте учнів приєднуватися до шкільної спортивної команди.
Візьміть дітей на ігровий майданчик або в парк пограти.
Скоротіть час перед екраном.
Будьте активнішими у позаурочний час. Кожен крок має значення!

Більше фізичної активності приносить користь здоров’ю. Заохочуйте дітей більше рухатися як частину здорового способу життя.

Що таке помірна аеробна активність?

Аеробні навантаження середньої інтенсивності змушують дихати важче, а серце битися швидше. Ви повинні вміти говорити, але не співати.

Прикладами фізичної активності помірної інтенсивності є швидка ходьба, катання на ковзанах, велосипеді та скейтборді.

Що таке інтенсивна аеробна активність?

Під час інтенсивної аеробної активності ваш пульс ще більше прискориться, і ви не зможете сказати більше кількох слів, не перевівши подих.

Прикладами інтенсивної діяльності є біг, баскетбол, футбол і лижні гонки.

Що таке заходи зміцнення?

Заходи, спрямовані на зміцнення м’язів, створюють м’язи. Під час заходів зі зміцнення кісток м’язи штовхають і тягнуть кістки, допомагаючи їм зміцнитися.

Для дітей лазіння та гойдання на ігровому майданчику є прикладом діяльності для зміцнення м’язів.
Прикладами заходів для зміцнення кісток є біг, ходьба та стрибки через скакалку.
Поєднуйте аеробні та зміцнювальні навантаження.

Щоб досягти користі для здоров’я, діти повинні займатися як аеробними, так і зміцнюючими вправами. Аеробні навантаження призводять до прискореного дихання, відчуття тепла та прискореного пульсу. Зміцнювальні заходи створюють м’язи та кістки.

Після школи – чудовий час для фізичної активності. Запропонуйте заняття, крім телевізора/комп’ютера. Запишіться на активні програми та, якщо можливо, знайдіть активні способи дістатися додому зі школи. Знаходьте час для активності щодня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Поради щодо фізичної активності, для дітей, 5-11 років, активність, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поставити точний діагноз, визначити винуватця неприємностей і вибрати тактику лікування може тільки лікар-алерголог. Обстеження зазвичай включає шкірн

Як діагностувати алергію у дитини?

Алергія | 07:30, 30.11.2023

Поставити точний діагноз, визначити винуватця неприємностей і вибрати тактику лікування може тільки лікар-алерголог. Обстеження зазвичай включає шкірні проби або аналіз крові на визначення алергеноспецифічних імуноглобулінів Е - IgE. Конкретний метод

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікр

Перша їжа дитини визначає її імунітет на все життя: дослідження

Дитяче харчування | 08:20, 29.11.2023

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікрофлора. Французькі вчені з Інституту Пастера виявили, що імунна відповідь формується при введенні в

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: