Глюкозна вода для немовлят

Adoption
Date
  • 305 Переглядів
Глюкоза важлива для організму дитини для отримання енергії та розвитку мозку. У новонародженого рівень глюкози в крові був переданий йому від матері до народження. Організм підтримує ці рівні, розщеплюючи їжу та перетворюючи її на глюкозу для забезпечення енергією.

8220_kakuyu-vodu-davat-detyam-filtrovannuyu-ili-kipyachenuyu-850x450.jpg (22.2 Kb)

Здорова дитина не потребує води з глюкозою, але низький рівень глюкози можна відкоригувати збільшенням споживання їжі або водного розчину глюкози.

Низький рівень цукру в крові
Немовлята, яким загрожує низький рівень цукру в крові, так звана гіпоглікемія, - це діти, народжені матерями з діабетом; діти, народжені із захворюваннями, які викликають труднощі з переробкою глюкози; і діти, яким стає холодно, що створює навантаження на організм.

Відсутність лікування гіпоглікемії може спричинити пошкодження мозку та судоми. Часто рівень глюкози в крові перевіряють після народження. Деякі лікарі використовують воду з глюкозою як форму лікування гіпоглікемії.

Розчин попередньо приготований і готовий до годування, і в багатьох лікарняних дитячих кімнатах є під рукою глюкозна вода для лікування гіпоглікемії. Протоколи використання води з глюкозою відрізняються залежно від установи.

Грудне вигодовування
Деякі немовлята на грудному вигодовуванні можуть відчувати труднощі з захопленням грудей або можуть бути сонливими після народження.

Іноді дають воду з глюкозою для запобігання гіпоглікемії, поки дитина не почне годувати грудьми. Деякі педіатри кажуть, що давати дитині воду з глюкозою під час навчання грудного вигодовування протипоказано для профілактики гіпоглікемії. Глюкозна вода підвищує рівень глюкози в крові, що може завадити дитині почати смоктати груди, тому що дитина почувається ситою.

Лікування жовтяниці
Жовтяниця виникає через кілька днів після народження, коли речовина під назвою білірубін, побічний продукт синтезу еритроцитів, накопичується в крові. Через це шкіра і білки очей жовтіють.

Жовтяницю лікують світлотерапією та збільшенням годування для сприяння виведенню білірубіну.

Вода з глюкозою раніше була звичайною формою лікування для промивання травної системи дитини. Проте вчені кажуть, що використання води з глюкозою неефективно для цієї мети і немовлята повинні спочатку отримувати суміші для зниження рівня білірубіну.

Введення глюкозної води
Хоча вода з глюкозою може бути протипоказана за деяких обставин, вона також може бути простою формою лікування для стабілізації рівня глюкози. Лікар може призначити певну кількість глюкозної води з подальшим аналізом крові для перевірки рівня глюкози.

Доношені немовлята можуть пити воду з глюкозою в пляшечці, оскільки вона готується для цієї мети.

Недоношеним дітям може знадобитися введення глюкозної води через назогастральний зонд. Глюкозна вода вводиться безпосередньо в шлунок, щоб почати всмоктування в кров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: глюкозна вода, для немовлят, глюкоза, вода, немовлята, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, дієта, рівень глюкози, гіпоглікемія, лікування, годування грудьми, молоко, цукор, рівень цукру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні розповідаємо про київську школу №7 імені М. Т. Рильського з поглибленим вивченням англійської мови.

Куди віддати школяра. Відгуки про школу №7 у місті Київ

Дитина | 21:00, 08.12.2023

Сьогодні розповідаємо про київську школу №7 імені М. Т. Рильського з поглибленим вивченням англійської мови.

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок-школу

Обираємо садок у Києві. Все про дитячий садок-школу Плай №8. Відгуки батьків

Дитина | 20:00, 08.12.2023

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок-школу "Плай" №8 міста Києва.

Антибіотики в педіатрії призначають для прискорення одужання, полегшення симптомів і профілактики ускладнень бактеріальних інфекцій. Прийом антибіотик

Лікування дітей антибіотиками: які можуть бути помилки?

Хвороби | 08:20, 08.12.2023

Антибіотики в педіатрії призначають для прискорення одужання, полегшення симптомів і профілактики ускладнень бактеріальних інфекцій. Прийом антибіотиків також допомагає запобігти поширенню інфекційних захворювань у дітей.

Ми продовжуємо показувати вам, що українські діти - найкращі на всій планеті.

Україна має рекорд. Наймолодша авторка персональної виставки живопису

Дитина | 23:00, 07.12.2023

Ми продовжуємо показувати вам, що українські діти - найкращі на всій планеті.

Сьогодні розповідаємо про київську школу №6.

Куди віддати школяра. Відгуки про школу №6 у місті Київ

Дитина | 21:00, 07.12.2023

Сьогодні розповідаємо про київську школу №6.

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок №8

Обираємо садок у Києві. Все про дитячий садок №8 Квітка Оболоні. Відгуки батьків

Дитина | 20:00, 07.12.2023

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок №8 "Квітка Оболоні" міста Києва.

Надмірне споживання дитиною солодощів призводить до ряду проблем зі здоров'ям - розвивається карієс, збільшується ризик появи зайвої ваги та погіршуєт

Як давати дитині солодощі, щоб це не шкодило її здоров'ю?

Дитяче харчування | 07:30, 07.12.2023

Надмірне споживання дитиною солодощів призводить до ряду проблем зі здоров'ям - розвивається карієс, збільшується ризик появи зайвої ваги та погіршується якість сну. Хоч як би батьки не старались, але повністю виключити солодощі із раціону малюка не

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: