Глюкозна вода для немовлят

Adoption
Date
  • 84 Переглядів
Глюкоза важлива для організму дитини для отримання енергії та розвитку мозку. У новонародженого рівень глюкози в крові був переданий йому від матері до народження. Організм підтримує ці рівні, розщеплюючи їжу та перетворюючи її на глюкозу для забезпечення енергією.

8220_kakuyu-vodu-davat-detyam-filtrovannuyu-ili-kipyachenuyu-850x450.jpg (22.2 Kb)

Здорова дитина не потребує води з глюкозою, але низький рівень глюкози можна відкоригувати збільшенням споживання їжі або водного розчину глюкози.

Низький рівень цукру в крові
Немовлята, яким загрожує низький рівень цукру в крові, так звана гіпоглікемія, - це діти, народжені матерями з діабетом; діти, народжені із захворюваннями, які викликають труднощі з переробкою глюкози; і діти, яким стає холодно, що створює навантаження на організм.

Відсутність лікування гіпоглікемії може спричинити пошкодження мозку та судоми. Часто рівень глюкози в крові перевіряють після народження. Деякі лікарі використовують воду з глюкозою як форму лікування гіпоглікемії.

Розчин попередньо приготований і готовий до годування, і в багатьох лікарняних дитячих кімнатах є під рукою глюкозна вода для лікування гіпоглікемії. Протоколи використання води з глюкозою відрізняються залежно від установи.

Грудне вигодовування
Деякі немовлята на грудному вигодовуванні можуть відчувати труднощі з захопленням грудей або можуть бути сонливими після народження.

Іноді дають воду з глюкозою для запобігання гіпоглікемії, поки дитина не почне годувати грудьми. Деякі педіатри кажуть, що давати дитині воду з глюкозою під час навчання грудного вигодовування протипоказано для профілактики гіпоглікемії. Глюкозна вода підвищує рівень глюкози в крові, що може завадити дитині почати смоктати груди, тому що дитина почувається ситою.

Лікування жовтяниці
Жовтяниця виникає через кілька днів після народження, коли речовина під назвою білірубін, побічний продукт синтезу еритроцитів, накопичується в крові. Через це шкіра і білки очей жовтіють.

Жовтяницю лікують світлотерапією та збільшенням годування для сприяння виведенню білірубіну.

Вода з глюкозою раніше була звичайною формою лікування для промивання травної системи дитини. Проте вчені кажуть, що використання води з глюкозою неефективно для цієї мети і немовлята повинні спочатку отримувати суміші для зниження рівня білірубіну.

Введення глюкозної води
Хоча вода з глюкозою може бути протипоказана за деяких обставин, вона також може бути простою формою лікування для стабілізації рівня глюкози. Лікар може призначити певну кількість глюкозної води з подальшим аналізом крові для перевірки рівня глюкози.

Доношені немовлята можуть пити воду з глюкозою в пляшечці, оскільки вона готується для цієї мети.

Недоношеним дітям може знадобитися введення глюкозної води через назогастральний зонд. Глюкозна вода вводиться безпосередньо в шлунок, щоб почати всмоктування в кров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: глюкозна вода, для немовлят, глюкоза, вода, немовлята, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, дієта, рівень глюкози, гіпоглікемія, лікування, годування грудьми, молоко, цукор, рівень цукру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці,

Чому діти скаржаться на біль в ногах?

Дитина | 12:00, 03.02.2023

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці, литці). Явище виникає саме в стані спокою малюка, і попередньо дитина могла довго гуляти.

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе ї

Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Дитина | 00:30, 02.02.2023

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди оде

Заходи, які ви можете зробити після сексуального насильства

Консультації | 23:00, 01.02.2023

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди одержувача.

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Найпопулярніші страхи дітей

Дитина | 12:00, 01.02.2023

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є ч

Сон з батьками: це добре чи погано?

Сімейні справи | 10:00, 01.02.2023

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є чимало аргументів за і проти сну малечі разом із батьками. Кожній сім’ї варто вибрати для себе пріори

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати

Що можна їсти дитині, якщо в неї діарея?

Дитина | 08:00, 01.02.2023

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати маленьким дітям у період хвороби новий вид їжі.

Цікавість. («А що буде, якщо не послухаю?»)Найчастіше така цікавість пов’язана з бажанням саме таким чином заявити про свій авторитет, зробивши щось н

Чому дитина вас не слухає?

Сімейні справи | 07:00, 01.02.2023

Цікавість. («А що буде, якщо не послухаю?»)Найчастіше така цікавість пов’язана з бажанням саме таким чином заявити про свій авторитет, зробивши щось на зло або всупереч. Наприклад, якщо батьки просять дитину прибрати іграшки, вона часом навмисно ігно

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: