Вчені: Командні види спорту, пов’язані з меншою кількістю психічних проблем у дітей

Adoption
Date
  • 334 Переглядів
Масштабне дослідження дітей і підлітків виявило, що участь у командних видах спорту пов’язана з меншими проблемами з психічним здоров’ям, але діти, які займаються виключно індивідуальним видом спорту, таким як теніс чи боротьба, можуть зіткнутися з більшими психічними розладами, проблеми зі здоров'ям, ніж діти, які взагалі не займаються спортом.

7434_1418131367861418.jpg (36. Kb)

Попередні дослідження постійно припускали, що участь молоді в організованих видах спорту може допомогти захистити від проблем з психічним здоров’ям. Проте деякі дослідження пов’язують участь молоді у спорті з погіршенням психічного здоров’я, тому необхідні більш детальні дослідження, щоб визначити, які підходи до спорту можуть бути найбільш корисними.

Щоб пролити нове світло, Метт Хоффманн з Університету штату Каліфорнія, США, і його колеги проаналізували дані про спортивні звички та психічне здоров’я 11 235 дітей віком від 9 до 13 років. Батьки та опікуни повідомляли про кілька аспектів психічного здоров’я дітей, заповнюючи форму, відому як контрольний список поведінки дитини. Дослідники шукали будь-які зв’язки між даними про психічне здоров’я та спортивними звичками дітей, а також враховували інші фактори, які можуть впливати на психічне здоров’я, такі як дохід сім’ї та загальна фізична активність.

Згідно з очікуваннями дослідників, аналіз показав, що діти, які займаються командними видами спорту, рідше мають ознаки тривоги, депресії, замкнутості, соціальних проблем і проблем з увагою.

Дослідники також очікували, що індивідуальні види спорту будуть пов’язані з меншою кількістю проблем з психічним здоров’ям, навіть якщо в меншій мірі, ніж командні види спорту. Однак натомість вони виявили, що діти, які займалися виключно індивідуальними видами спорту, як правило, мали більші проблеми з психічним здоров’ям, ніж ті, хто взагалі не займався спортом. Тим не менш, для дітей жіночої статі участь як у командних, так і в індивідуальних видах спорту була пов’язана з меншою ймовірністю порушення правил, ніж участь у неспортивних заняттях.

Загалом, ці висновки доповнюють зростаючу кількість доказів того, що заняття командними видами спорту позитивно пов’язані з психічним здоров’ям дітей і підлітків. Автори припускають, що подальші дослідження можуть допомогти з’ясувати зв’язок, який вони спостерігали між окремими видами спорту та гіршими проблемами з психічним здоров’ям, і необхідні довгострокові спостереження, щоб дослідити будь-які причинно-наслідкові зв’язки між заняттям спортом і психічним здоров’ям.

Автори додають: «Діти та підлітки, які займалися виключно командними видами спорту, такими як баскетбол або футбол, мали менше проблем із психічним здоров’ям, ніж ті, хто не займався жодним організованим видом спорту. Однак, на наш подив, молодь, яка займалася лише індивідуальними видами спорту, як гімнастика чи теніс, мали більше проблем із психічним здоров’ям порівняно з тими, хто не займався організованими видами спорту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, спорту, психічним, здоров’ям, проблем, видами, здоров’я, участь, дослідження, можуть, спорт, види спорту, команда, психологія, діти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Чому дуже важливо давати дитині право на помилку?

Мама | 07:30, 29.09.2023

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на

Якщо дитина хамить дорослим

Дитина | 06:20, 29.09.2023

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на дитину. Розповідаємо, що батьки роблять неправильно.

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: