Покоління «Великого пальця»: хто вони - ті, кого ми виховуємо?

Adoption
Date
  • 155 Переглядів
Сьогодні «зі смартфоном в руках» народилося вже ціле покоління молоді. З дитинства вони знають, як поводитися з різними гаджетами.

8860_b10ba3a9e3b1323e7d4effc881ed7dd3.png (376.07 Kb)

Діти - яскравий приклад нових поколінь молоді: покоління Y і Z. Можна сказати, що в нашій країні проживає п'ять поколінь:

1. Люди похилого віку, представники «мовчазного покоління». Вони народилися в період між революцією та Другою Світовою війною.
• Головні події, що сформували цінності цього покоління, - індустріалізація, колективізація, репресії, війна.
• Провідні цінності, сформовані в таких умовах: законослухняність, колективізм, готовність багато працювати і жертвувати для «вищих» цілей.

2. Представники покоління «бебі-бумерів» складають значну частку співробітників компаній нашої країни, хоча поступово заміщаються, йдучи на пенсію.
• Вони виросли в період суттєвих позитивних змін у житті країни: завершення війни і відновлення економіки, «відлига» після репресивних років правління Сталіна.

3. «Покоління X» багато авторів розглядають їх, як розчарованих.
• Їх дитинство і дорослішання припали на роки застою і наростаючої економічної та ідеологічної кризи, розпаду СРСР і економічного колапсу. В результаті для представників цього покоління характерні прагматизм, звичка розраховувати тільки на свої сили, скептичне ставлення до ідеології.

4. «Покоління Y» або «покоління міленіуму». Для них світ за визначенням текучий і нестабільний.
• Вони добре розуміють, як бути завжди на зв'язку, і з дитинства сприймають мобільний зв'язок, інтернет і соціальні мережі як невід'ємні умови існування.

5. «Покоління Z», представники XXI століття, про яких поки мало що можна сказати - адже навіть народитися встигла тільки одна його половина.

Потрібно врахувати, що чіткої межі між поколіннями не існує. У цій статті ми детальніше познайомимося з поколінням Y (роки народження з 1983 по 2003, тобто, їм зараз від 8 до 28 років. І у деяких цінності продовжують формуватися досі). Його ще називають поколінням великого пальця! Пов'язано це з тим, що стільниковий телефон для них існував практично завжди і ці діти вміють дуже швидко набирати на них SMS.

Отже, покоління «нульових», «Міленіум», «Y» - покоління, представлене молодіжною аудиторією зараз, на початку двотисячних. Зараз ми спробуємо розібратися в характеристиках. Спираючись на результати дослідження сучасних соціологів, можна виділити наступні якості, властиві молодим людям покоління Y.

1. У покоління Y добре розвинені соціальні навички. Вони комунікабельні і контактні (хоч і вважають за краще спілкуватися опосередковано - через соціальні мережі та мобільних телефон).

Яскравий представник цього покоління - засновник «Facebook» Марк Цукерберг народився в 1984 році. (Ідеальними Y-компаніями на сьогоднішній день можна назвати «Google» та інші великі IT-компанії.

2. Розвинена комунікабельність безпосередньо пов'язана з тим, що вони з дитинства мали можливість використовувати цифрові технології і добре в них розбираються.

3. При всій своїй комунікабельності «ігреки» - індивідуалісти, яким важливо висловити свою точку зору. Можливо, тому що вони менш ідеологізовані, ніж їх попередники.

4. Сім'я для «ігрек» має велике значення. Поняття «гідне життя» - це в першу чергу робота і сім'я.

5. «Ігрекам» не подобається довго займатися одним тим же. Вони не хочуть довго працювати на одному місці і в одній професії

6. Співробітники - «ігреки» націлені на гнучкий графік і можливість дистанційної роботи, щоб вистачало часу для інших інтересів (наприклад, подорожей).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психолог, сім'я, відносини, психотип, психологія, покоління, гаджети, якоств, властивості, смартфони, типи людей


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Кажуть, ім'я людини визначає все її подальше життя. Так вважають не тільки астрологи і віщуни, а й психологи. Вони назвали трійку Імен для хлопчиків,

Не називайте хлопчиків цими трьома іменами

Вибираємо Ім'я | 08:00, 03.12.2021

Кажуть, ім'я людини визначає все її подальше життя. Так вважають не тільки астрологи і віщуни, а й психологи. Вони назвали трійку Імен для хлопчиків, які згодом можуть стати злими дорослими мужиками.

Батьки завжди хочуть, щоб їх діти були найрозумнішими, талановитими, різнобічними і успішними. Але вони забувають, що дитина — не робот, її фізичні мо

Чому не можна робити з дитини генія?

Розвиток дитини | 07:00, 03.12.2021

Батьки завжди хочуть, щоб їх діти були найрозумнішими, талановитими, різнобічними і успішними. Але вони забувають, що дитина — не робот, її фізичні можливості обмежені, а інтелектуальний розвиток має свої вікові межі. Зараз ми розповімо вам, чому пер

Непослух дитини — це абсолютно природний спосіб вираження власної волі і бажань. Навіть немовлята висловлюють невдоволення, починаючи голосно волати,

Як можна карати дитину без криків і образ

Дитина | 05:00, 03.12.2021

Непослух дитини — це абсолютно природний спосіб вираження власної волі і бажань. Навіть немовлята висловлюють невдоволення, починаючи голосно волати, коли їх одягають, дворічка реве на весь магазин, щоб йому купили іграшку.

Імена для повітряних знаків Зодіаку.

Вибираємо ім'я малюкові за знаком Зодіаку: повітряна стихія

Дитина | 01:30, 03.12.2021

Імена для повітряних знаків Зодіаку.

22 тиждень вагітності – відносно спокійний та комфортний час для майбутньої мами. Крихітка в животі активно ворушиться, реагує на ваші постукування і

Як розвивається дитина на 22 тижні вагітності

Дитина | 00:30, 03.12.2021

22 тиждень вагітності – відносно спокійний та комфортний час для майбутньої мами. Крихітка в животі активно ворушиться, реагує на ваші постукування і голос. Що ще відбувається на цьому терміні?

Іноді батьки заявляють лікарям, що не могли навіть запідозрити свою дитину в згубній пристрасті до наркотиків. Однак такі твердження є спробою зняти з

Підліток та наркотики: як здогадатися і що робити

Дитина | 23:00, 02.12.2021

Іноді батьки заявляють лікарям, що не могли навіть запідозрити свою дитину в згубній пристрасті до наркотиків. Однак такі твердження є спробою зняти з себе провину за нещастя. Не помітити таких явних змін у поведінці підлітка уважні та дбайливі батьк

Перехідний вік, точніше, час прискореного фізичного розвитку в хлопчиків і дівчаток майже однаковий, починається з 11-12 років і триває до 17-18 років

Підлітки та пубертат

Дитина | 14:00, 02.12.2021

Перехідний вік, точніше, час прискореного фізичного розвитку в хлопчиків і дівчаток майже однаковий, починається з 11-12 років і триває до 17-18 років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: