Медичні показання для штучного переривання вагітності

Adoption
Date
  • 332 Переглядів
Штучне переривання вагітності, також відоме як аборт, є медичною процедурою, за допомогою якої припиняється вагітність шляхом видалення ембріона або плода з матки. Ця процедура може бути виконана з різних причин, які враховують медичні показання. В цій статті ми розглянемо деякі з найпоширеніших медичних показань для штучного переривання вагітності.

1391_image.jpg (30.13 Kb)

1. Небезпека для життя матері: Іноді вагітність може становити серйозну загрозу для здоров'я або навіть життя жінки. Це може включати такі стани, як прееклампсія, важка серцево-судинна хвороба, розрив матки або ниркова недостатність. В таких випадках штучне переривання вагітності може бути необхідним для збереження життя матері.

2. Вроджені вади плода: Під час попередніх медичних досліджень може виявитися, що плід має серйозні вроджені вади або хвороби, які несумісні з життям або можуть спричинити значний страждання. У таких випадках штучне переривання вагітності може бути запропоноване як варіант для родівлі дитини, яка, мабуть, не зможе жити нормальним життям.

3. Екстрені ситуації: Іноді непередбачувані обставини, такі як аварії або травми, можуть створити надзвичайну ситуацію, де штучне переривання вагітності стає необхідним для збереження життя жінки або запобігання подальшим ускладненням.

4. Медичні протипоказання: Деякі медичні стани жінок можуть ускладнити нормальний перебіг вагітності і поставити їх життя під загрозу. Наприклад, деякі види раку, які потребують радикального лікування, можуть бути протипоказанням для продовження вагітності. Також існують медичні ускладнення, які можуть зробити вагітність небезпечною, наприклад, надмірна кровотеча, інфекції або проблеми зі здатністю матки до нормального носіння плода.

Важливо зазначити, що рішення про штучне переривання вагітності є складним для кожної жінки. Крім медичних показань, враховуються її особисті обставини, релігійні й етичні переконання, а також її здатність вирішувати питання про материнство.

У будь-якому випадку штучне переривання вагітності повинно бути виконане в контрольованих медичних умовах кваліфікованими медичними працівниками з дотриманням всіх норм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: штучне переривання вагітності, переривання вагітності, медичний аборт, аборт, втрата вагітності, мама, вагітність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: