Як заспокоїтись вагітній, коли в неї панічна атака?

Adoption
Date
  • 152 Переглядів
Вагітність може бути часом радості та очікувань, але також може стати періодом стресу і тривоги. У деяких вагітних жінок можуть виникати панічні атаки, які можуть викликати сильний страх, тривогу та паніку. Це може бути особливо тривожним, оскільки вагітність може викликати додаткові переживання стосовно здоров'я матері та дитини.

78_pristupy-panicheskih-atak-vo-vremya-beremennosti.jpg (24.46 Kb)


Отже, як заспокоїтись вагітній, коли в неї панічна атака? Є декілька корисних порад, які допоможуть зменшити тривогу та страх під час панічної атаки.

1. Дихайте глибоко та регулярно
Глибоке і регулярне дихання може допомогти зменшити симптоми тривоги та паніки. Навчіть вагітну вдихати повітря через ніс на чотири секунди, утримувати подих на дві секунди, а потім видихати повітря через рот на шість секунд. Цей цикл можна повторювати кілька разів.

2. Зосередьтеся на думках, які не пов'язані з тривогою
Під час панічної атаки може здатися, що думки і відчуття занадто непереборні, але спробуйте зосередитися на думках, які не пов'язані з тривогою. Наприклад, можна подумати про красиві краєвиди, про свою улюблену пісню або про приємні спогади.

3. Поміркуйте про раціональні можливості
Під час панічної атаки може виникати надмірний страх та переживання. Спробуйте розглянути ситуацію з раціональної точки зору та зосередьтеся на тому, що ви можете зробити, щоб полегшити ситуацію.

4. Помедитуйте
Медитація може допомогти знизити рівень тривоги і покращити психічне здоров'я. Запропонуйте вагітній спробувати медитацію, щоб заспокоїти свій розум і тіло. Їй може сподобатись слухати музику або глибокі звуки для досягнення спокою.

5. Фізичні вправи
Фізичні вправи можуть допомогти вагітній зняти напругу і тривогу, зокрема напруження м'язів. Рекомендується легка фізична активність, така як прогулянка на свіжому повітрі, йога.

6. Підтримка близьких
Рідні і близькі можуть допомогти вагітній з панічною атакою, забезпечуючи їй підтримку та заспокоєння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, тривога, панічна атака, як заспокоїтись, допомога вагітній


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду

Метастази раку шийки матки з вагітної перейшли в легені її сина

Вагітність та пологи | 07:30, 27.09.2023

Японські онкологи в публікації в The New England Journal of Medicine детально описали одразу два клінічні випадки передачі пухлини від матері до плоду.

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому

Жінок, які перебувають в комі, запропонували використовувати для виношування дітей

Вагітність та пологи | 06:20, 27.09.2023

Професорка Університету в Осло Анна Саймор запропонувала використовувати жінок із мертвим мозком, як сурогатних матерів і насправді не бачить у цьому нічого надзвичайного.

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вчені знайшли безпечний спосіб обирати стать дитини

Плануємо дитину | 02:00, 27.09.2023

Науковці розробили новий безпечний метод штучного запліднення, який приблизно на 80% ефективний для зачаття дитини бажаної статі.

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: