Ще одна небезпека від антибіотиків для вагітних

Adoption
Date
  • 123 Переглядів
Призначення антибіотиків під час вагітності – завжди крайній захід, але часом необхідний. У новому дослідженні виявили нові дані про негативний вплив приймання антибактеріальних препаратів на здоров'я майбутньої дитини.

0585_1.jpeg (30.96 Kb)

Група вчених з Данії використовувала інформацію з Данської національної групи новонароджених (DNBC), в яку з 1996 по 2002 рік вносилися дані про здоров'я новонароджених дітей.

У дослідження були включені медичні карти понад 32,6 тисячі дітей і результати телефонних опитувань їхніх матерів, які проходили анкетування на 16 і 30 тижні вагітності, відразу після пологів, а також через 11 років.

У цій вибірці понад 5,5 тисяч дітей народилися від жінок, які приймали антибіотики під час вагітності. За одинадцятирічний період спостережень бронхіальна астма виявилася у більш ніж 4,2 тисячі маленьких пацієнтів. Примітно, що ризик розвитку цього захворювання був пов'язаний з прийманням антибіотиків тільки в другій половині вагітності. У дітей, чиї матері приймали антибактеріальні препарати в перший триместр, таких наслідків для здоров'я не виявили.

Крім того, зв'язок між внутрішньоутробним впливом антибіотиків і бронхіальною астмою була виявлена ​​в основному у дітей, які народилися природним шляхом, а не за допомогою кесаревого розтину.

Оскільки мова йде про наглядове дослідження, вчені не можуть пояснити цей феномен. Вони припускають, що під дією антибіотиків змінюється склад кишкової мікробіоти майбутньої матері, яка передається дитині при пологах. У попередніх дослідженнях було показано, що ця мікробіота впливає на формування імунітету дітей і, можливо, грає роль в їх схильності до деяких хвороб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: антибіотики для вагітних


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це скл

Пробіотик для вагітних і годуючих жінок - як правильно підібрати препарат?

Вагітність та пологи | 16:48, 01.12.2021

Вагітність - особливий стан для організму жінки в усіх сенсах. З боку майбутньої мами - це радість очікування малюка, а з медичної точки зору - це складний період, що регулярно вимагає контролю стану матері і плоду, корекції порушень, які можуть спос

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Як зберегти гарні та пружні груди під час вагітності?

Вагітність та пологи | 08:30, 01.12.2021

Під час вагітності більше уваги доводиться приділяти догляду за грудьми, щоб вони залишалися красивими. Медики зібрали поради для майбутніх мам!

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало

Навіщо жінці перевіряти свій запас яйцеклітин?

Вагітність та пологи | 23:00, 27.11.2021

Запас яйцеклітин закінчений і з віком зменшується. Коли та кому його потрібно перевіряти, скільки коштує аналіз і що робити, якщо яйцеклітин дуже мало?

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином

Вчені з'ясували, як яйцеклітина стає домінантною при зачатті

Зачаття | 14:00, 27.11.2021

Шведські та британські вчені встановили, що жіноча яйцеклітина за допомогою хімічних сигналів приваблює сперматозоїдів певних чоловіків, і таким чином бере участь у виборі кращого партнера для запліднення.

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи

Вагітність та можливі патології

Вагітність та пологи | 00:30, 27.11.2021

Вагітність вважається найщасливішим періодом у житті жінки. Це справжнє диво спостерігати за рухами малюка в животі, коли проступають контури ручки чи ніжки, спілкуватися з ненародженою крихтою та помічати новий етап розвитку.

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбут

Навіщо потрібно слухати музику під час вагітності

Вагітність та пологи | 17:00, 26.11.2021

Багато вагітних жінок відчувають задоволення від прослуховування приємної музики і впевнені в тому, що вона приносить таку ж насолоду і їхньому майбутньому малюкові. У ході проведених досліджень було визначено, що дитина, перебуваючи в лоні матері, п

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: