Чому тато має проводити багато часу з дитиною?

Adoption
Date
  • 434 Переглядів
Батько необхідний дитині не менше за матір. Про це говорить не лише досвід повноцінних родин, а й цілком серйозні дослідження вчених. Фахівці не втомлюються стверджувати, що ігри батька з дітьми є важливими для їх повноцінного розвитку, нормальної соціальної адаптації та успішного життя і майбутнього.

3889_5.jpg (58.8 Kb)


Тато — велика дитина, і це — його унікальна особливість. Саме тато використовує весь навколишній світ як велике ігрове розвиваюче поле, тато вчить дитину причинно-наслідковому принципу, тато вміє використовувати звичайні речі незвичайним способом і таким чином розширювати межі свідомості дитини, тато не боїться помірних стресів, оскільки знає, що вони загартовують.

Батько привчає дитину адекватно сприймати соціальну ієрархічність (підпорядкованість і підзвітність). Він дає їй зрозуміти, що означає авторитет, знайомить з такими соціальними інструментами, як схвалення і осуд (або покарання).

Вплив виховання батька на дитину

Батьки зобов'язані грати з дітьми. Уся річ у тім, що вони полюбляють більш активні ігри: катають дітей на плечах, грають з ними у хованки. Кожна активність допоможе дитині навчитися краще контролювати свої емоції і правильно ними керувати.

Діти, з якими батьки часто грали у дитинстві, з часом починають краще справлятися з агресією, при цьому у них рідше виявляють гіперактивність, надмірну емоційність та інші труднощі, порівняно з іншими дітьми. Крім того, такі діти рідше вплутуються у шкільні конфлікти і бійки.

Батько незамінний у житті дитини. Навіть якщо батьки не разом, тато все одно може успішно грати свою роль. Завдяки спілкуванню з батьком у дитини розвиваються критичне мислення, мотивація, соціальні навички, самостійність і незалежність. Такі діти виростають більш чуйними, мають кращі відносини у соціумі і набагато ефективніше справляються зі стресами та розчаруваннями.

Фізична активність дітей

Активні ігри створюють такі ситуації, коли дитині доводиться застосовувати саморегуляцію. Трапляються різні ситуації, коли малюкові необхідно контролювати свою силу, вчасно зупинитися, а також впоратися зі своїм негативом.

Активні ігри для дітей є безпечним середовищем, де вони можуть практикуватися у різних реакціях. Якщо реакція буде неправильною, то дитину почнуть лаяти, але це ще не кінець світу. У будь-якому випадку, патерн правильної поведінки закладеться у дитини.

Незважаючи на твердження вчених про те, що батьки повинні багато часу приділяти дитині, мати також зобов'язана брати активну участь у будь-яких іграх свого чада.

Будь-який контакт з батьками відіграє важливу роль у розвитку дитини і впливає на її психіку. Якщо ж мама теж полюбляє грати у активні ігри, то можна разом з батьком пограти зі своєю улюбленою дитиною, усе це піде лише на користь малюкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Зважитись на стосунки з чоловіком, який вже має сім'ю, мабуть, не просто, адже тоді ти повинна розуміти, що він не буде з тобою на свята, не буде поря

Які жінки обирають стосунки з одруженими чоловіками?

Мама | 12:10, 15.05.2024

Зважитись на стосунки з чоловіком, який вже має сім'ю, мабуть, не просто, адже тоді ти повинна розуміти, що він не буде з тобою на свята, не буде поряд щовечора обіймати перед сном, що він обіймає і цілує іншу, яку називає дружиною. Чи готова ти на ц

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Чи бувало у вас, що кілька ночей поспіль ви прокидаєтеся приблизно у той же самий час і довго дивитеся в стелю, бо не можете заснути? Чому таке відбув

Чому ви прокидаєтеся серед ночі і не можете заснути?

Здоров'я | 09:30, 15.05.2024

Чи бувало у вас, що кілька ночей поспіль ви прокидаєтеся приблизно у той же самий час і довго дивитеся в стелю, бо не можете заснути? Чому таке відбувається з вами?

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: