Чому тато має проводити багато часу з дитиною?

Adoption
Date
  • 306 Переглядів
Батько необхідний дитині не менше за матір. Про це говорить не лише досвід повноцінних родин, а й цілком серйозні дослідження вчених. Фахівці не втомлюються стверджувати, що ігри батька з дітьми є важливими для їх повноцінного розвитку, нормальної соціальної адаптації та успішного життя і майбутнього.

3889_5.jpg (58.8 Kb)

Тато — велика дитина, і це — його унікальна особливість. Саме тато використовує весь навколишній світ як велике ігрове розвиваюче поле, тато вчить дитину причинно-наслідковому принципу, тато вміє використовувати звичайні речі незвичайним способом і таким чином розширювати межі свідомості дитини, тато не боїться помірних стресів, оскільки знає, що вони загартовують.

Батько привчає дитину адекватно сприймати соціальну ієрархічність (підпорядкованість і підзвітність). Він дає їй зрозуміти, що означає авторитет, знайомить з такими соціальними інструментами, як схвалення і осуд (або покарання).

Вплив виховання батька на дитину

Батьки зобов'язані грати з дітьми. Уся річ у тім, що вони полюбляють більш активні ігри: катають дітей на плечах, грають з ними у хованки. Кожна активність допоможе дитині навчитися краще контролювати свої емоції і правильно ними керувати.

Діти, з якими батьки часто грали у дитинстві, з часом починають краще справлятися з агресією, при цьому у них рідше виявляють гіперактивність, надмірну емоційність та інші труднощі, порівняно з іншими дітьми. Крім того, такі діти рідше вплутуються у шкільні конфлікти і бійки.

Батько незамінний у житті дитини. Навіть якщо батьки не разом, тато все одно може успішно грати свою роль. Завдяки спілкуванню з батьком у дитини розвиваються критичне мислення, мотивація, соціальні навички, самостійність і незалежність. Такі діти виростають більш чуйними, мають кращі відносини у соціумі і набагато ефективніше справляються зі стресами та розчаруваннями.

Фізична активність дітей

Активні ігри створюють такі ситуації, коли дитині доводиться застосовувати саморегуляцію. Трапляються різні ситуації, коли малюкові необхідно контролювати свою силу, вчасно зупинитися, а також впоратися зі своїм негативом.

Активні ігри для дітей є безпечним середовищем, де вони можуть практикуватися у різних реакціях. Якщо реакція буде неправильною, то дитину почнуть лаяти, але це ще не кінець світу. У будь-якому випадку, патерн правильної поведінки закладеться у дитини.

Незважаючи на твердження вчених про те, що батьки повинні багато часу приділяти дитині, мати також зобов'язана брати активну участь у будь-яких іграх свого чада.

Будь-який контакт з батьками відіграє важливу роль у розвитку дитини і впливає на її психіку. Якщо ж мама теж полюбляє грати у активні ігри, то можна разом з батьком пограти зі своєю улюбленою дитиною, усе це піде лише на користь малюкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тато, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Проблема багатьох людей в тому, що вони завжди переконані, що одного разу почнуть жити. А зараз, типу, репетиція. Відкладений старт, так би мовити. Пр

Чому не можна відкладати життя на потім - розповів психолог

Психологія | 07:00, 02.06.2023

Проблема багатьох людей в тому, що вони завжди переконані, що одного разу почнуть жити. А зараз, типу, репетиція. Відкладений старт, так би мовити. Про це в Instagram розповів психолог Михайло Лабковський і пояснив, чим це загрожує самій людині.

Сперміциди є одним з найстаріших методів контрацепції, які були використовувані протягом великого періоду. Вони представляють собою речовини, які здат

Переваги та недоліки сперміцидів, як контрацептивних засобів

Консультації | 19:00, 01.06.2023

Сперміциди є одним з найстаріших методів контрацепції, які були використовувані протягом великого періоду. Вони представляють собою речовини, які здатні знищувати або зупиняти рух сперматозоїдів, що має на меті запобігти заплідненню. У цій статті ми

Проведення у соцмережах понад 5 годин на добу може завдати шкоди здоров’ю. Зокрема, можуть виникнути проблеми зі сном, депресія та навіть втрата пам’я

Соцмережі шкодять психіці - науковці

Психологія | 08:00, 01.06.2023

Проведення у соцмережах понад 5 годин на добу може завдати шкоди здоров’ю. Зокрема, можуть виникнути проблеми зі сном, депресія та навіть втрата пам’яті.

Здавалося б, ну волосся і волосся. Не дуже воно і потрібне (хіба що відганяти своїм виглядом настирливих залицяльників). А ось і ні. Але регулярне вис

Чому не можна висмикувати волосся з носа?

Здоров'я | 12:00, 31.05.2023

Здавалося б, ну волосся і волосся. Не дуже воно і потрібне (хіба що відганяти своїм виглядом настирливих залицяльників). А ось і ні. Але регулярне висмикування волосся з носа може зашкодити нашому здоров'ю.

Почуття гумору - це сексуально. Невинні жарти позитивно впливають на стосунки у парі. Натомість висміювання партнера має зворотній ефект. У тривалих с

Як жарти впливають на стосунки між чоловіком і жінкою?

Сімейні справи | 07:00, 31.05.2023

Почуття гумору - це сексуально. Невинні жарти позитивно впливають на стосунки у парі. Натомість висміювання партнера має зворотній ефект. У тривалих стосунках чоловік і жінка зазвичай мають схоже почуття гумору. Дослідження показують, що пари з меншо

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві

Чому жіноча істерика корисна для здоров'я?

Здоров'я | 10:00, 29.05.2023

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Як швидко заснути, коли не хочеться спати, і мозок зайнятий зовсім іншими справами, а на годиннику вже далеко за північ? Декілька корисних порад і ви

5 корисних порад, як швидко заснути

Здоров'я | 08:00, 29.05.2023

Як швидко заснути, коли не хочеться спати, і мозок зайнятий зовсім іншими справами, а на годиннику вже далеко за північ? Декілька корисних порад і ви навчитеся відключатися всього за одну хвилину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: