Чому варто робити щеплення від грипу?

Adoption
Date
  • 336 Переглядів
Грип є потенційно серйозним захворюванням, яке може призвести до госпіталізації, а іноді навіть до смерті. Кожен сезон грипу відрізняється, і грип може вражати людей по-різному, але під час типових сезонів грипу щороку мільйони людей хворіють на грип, сотні тисяч людей госпіталізуються, а від тисяч до десятків тисяч людей помирають від причин, пов’язаних із грипом.

6685_1902201805.jpg (80. Kb)

Грип може означати кілька днів поганого самопочуття та пропусків роботи, школи чи сімейних подій, або він може призвести до більш серйозної хвороби. Ускладнення грипу може включати бактеріальну пневмонію, вушні інфекції, інфекції пазух і погіршення хронічних захворювань, таких як застійна серцева недостатність, астма або діабет. Щорічна сезонна вакцина проти грипу є найкращим способом знизити ризик захворювання на грип та будь-які його потенційно серйозні ускладнення. Доведено, що вакцинація має багато переваг, включаючи зниження ризику захворювання на грип, госпіталізації та навіть ризик смерті, пов’язаної з грипом. Хоча деякі люди, які отримали вакцину проти грипу, все одно можуть захворіти на грип, але кілька досліджень показали, що вакцинація проти грипу зменшує тяжкість захворювання.

Як діють вакцини проти грипу?
Вакцини проти грипу викликають вироблення антитіл в організмі приблизно через два тижні після вакцинації. Ці антитіла забезпечують захист від захворювання на грип.

Вакцини проти сезонного грипу призначені для захисту від вірусів грипу, які, за дослідженнями, будуть найбільш поширеними протягом майбутнього сезону. Усі вакцини проти грипу є «чотиривалентними» вакцинами, що означає, що вони захищають від чотирьох різних вірусів грипу: вірусу грипу A(H1N1), вірусу грипу A(H3N2) і двох вірусів грипу B.

Варіанти вакцини проти грипу
Для людей молодше 65 років лікарі не рекомендують будь-яку ліцензовану вакцину проти грипу, що відповідає віку, протягом сезону грипу 2022-2023 років. Варіанти для цієї вікової групи включають інактивовану вакцину проти грипу [IIV], рекомбінантну вакцину проти грипу [RIV] або живу ослаблену вакцину проти грипу (LAIV), без переваги будь-якій вакцині проти грипу над іншою.

Усі вакцини проти грипу для сезону 2022-2023 є квадривалентними вакцинами, розробленими для захисту від чотирьох різних вірусів грипу, включаючи два віруси грипу А та два віруси грипу В. Різні вакцини дозволені для використання в різних вікових групах, і деякі вакцини не рекомендуються для деяких груп людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вакцини, вакцина, віруси, сезон, захворювання, Варіанти, вірус, грип


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, я

Побічні реакції після щеплення не впливають на розвиток дитини

Щеплення | 08:00, 05.01.2023

Нове дослідження показало, що немає ніяких відмінностей у результатах розвитку і поведінки дітей, у яких з’являлася реакція після щеплення, і дітей, які ніколи його не мали.

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі ви

Вакцинація від COVID-19 захищає людей від раку крові

Щеплення | 08:30, 01.01.2023

Люди, які страждають на рак крові, часто мають слабку імунну систему, що піддає їх більшому ризику серйозно захворіти на COVID-19. Крім того, деякі види лікування раку призводять до того, що у цих пацієнтів після вакцинації проти COVID-19 утворюється

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Коли немовлята повинні отримати вакцину проти гепатиту B?

Щеплення | 14:00, 05.12.2022

Гепатит В – це інфекція, спричинена вірусом гепатиту В. Він може передаватися через контакт із кров’ю чи іншими рідинами організму інфікованої людини.

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Щеплення від грипу знижує ризик інсульту

Щеплення | 19:00, 04.12.2022

Згідно з новим дослідженням, щорічне щеплення від грипу може бути пов’язане з меншим ризиком інсульту.

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Повторні інфікування COVID-19 підвищують ризик відмови органів

Хвороби | 19:00, 02.12.2022

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Чи варто відкладати щеплення дитини?

Щеплення | 23:00, 01.12.2022

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-с

Щеплення від грипу можуть захистити пацієнтів із серцевою недостатністю від ранньої смерті

Щеплення | 14:00, 26.11.2022

Міжнародне дослідження під керівництвом вчених Університету МакМастера, виявило, що вакцини проти грипу значно зменшують як пневмонію, так і серцево-судинні ускладнення у людей із серцевою недостатністю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: