Чи справді діти є відображенням своїх батьків?

Adoption
Date
  • 125 Переглядів
Як тільки дитина починає усвідомлювати, що вона - окрема особистість, їй одразу ж хочеться вести себе, як дорослі І не будь-які, а ті, які перебувають поряд з нею. А це - мама, тато, бабуся і дідусь, старші брати чи сестри, няня... Тож дуже важливо подавати дитині правильний приклад поведінки, який вона захоче повторювати.

8555_3.jpg (36.83 Kb)


1. Створіть у своєму домі атмосферу довіри та відкритості в спілкуванні
Спілкування надзвичайно важливе в сім’ї. Воно створює атмосферу довіри, яка допомагає прищепити дітям правильні цінності та формує незламні зв’язки між родичами.

2. Ведіть здоровий спосіб життя
Ми вже вияснили, що діти є відображенням своїх батьків. Саме тому, якщо ви хочете, щоб малеча вела здоровий спосіб життя, потрібно почати із себе. Наприклад, щоб привчити дитину займатися спортом і їсти овочі, перегляньте свій раціон харчування та звички. Покажіть їй, що здорова їжа та спорт це класно.

3. Не кричіть
Ми добре знаємо, як важко бути батьками. Потрібно завжди проявляти терпіння та розуміння, а це справжнє випробування. Проте, коли ви переживаєте стрес або навіть відчай, пам’ятайте, що не можна зриватися на дітях чи інших членах родини. Не варто кричати на них, адже це нічим не допоможе.

Якщо ви проявлятимете агресію, діти подумають, що така поведінка допустима. Тоді, коли вони почнуть верещати, ви не зможете контролювати ситуацію, адже почуєте слова “ви теж так робите”. І це цілком заслужена відповідь.

4. Заохочуйте чесність
Якщо ви не хочете, щоб діти брехали, тоді не робіть цього самі. Не шукайте собі виправдань і дотримуйтеся власних обіцянок.

Це не лише розвиватиме чесність у дітях, але й навчить їх брати відповідальність за свої слова.

5. Не використовуйте насильство
На жаль, найшвидше діти вчаться саме поганим звичкам. Не застосовуйте насильство як виховний метод.

Якщо діти поводяться неправильно, поясніть їм, що вони зробили не так і чому це погано. Ті, кого били в дитинстві, часто виростають дуже агресивними й мають проблеми зі стосунками в дорослому житті. Діти, які виховуються в мирній атмосфері спілкування та здорового врегулювання конфліктів, вмітимуть вирішувати проблеми без насильства.

Якщо заохочувати діалог, як єдиний правильний вихід із ситуації, ви виростите толерантну людину, яка може побачити речі з різних перспектив.

6. Поважайте та відчувайте повагу
Добре ставтеся до людей, які вас оточують. Не судіть їх і не вішайте ярлики. Така поведінка навчить дітей бачити нематеріальні цінності в інших і будувати стосунки на основі поваги.

Коли діти пащекують вам, не забувайте, що ви доросла людина. Нагадайте їм, що ви не допускаєте такого ставлення чи поведінки. Докладайте максимальних зусиль до виховання, і це дасть свій результат. Сімейні стосунки, які ви будуєте протягом життя, мають засновуватися на довірі та повазі. Неодмінно працюйте над стосунками разом зі своїми дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, виховання, поведінка дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі


Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою д

З яким представником Знаків зодіаку краще створити сім'ю?

Сімейні справи | 12:10, 18.06.2024

Якщо ви не уявляєте свого майбутнього без сім'ї і вірите в астрологію, вам точно буде цікаво з яким представником Знаків зодіаку краще поєднати свою долю.

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, як

Справа не в зраді: Що жінка ніколи не пробачить чоловікові?

Сімейні справи | 06:20, 18.06.2024

Багато сімей у світі стикалися з болем від зради коханого партнера. Хтось зміг пробачити і жити далі, інші - розходилися назавжди. Та, виявляється, якщо спитати жінку, що вона ніколи не пробачить коханому, мова піде не про зраду. А про що ж?

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Україна має рекорд. Найдовший комплімент дівчині

Сімейні справи | 23:00, 17.06.2024

У цього хлопця чудово підвішений язик.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: