Як правильно з'ясовувати стосунки з чоловіком

Adoption
Date
  • 489 Переглядів
У кожної пари іноді трапляються суперечки, розбіжності та конфлікти, деякі з них можуть тягнути за собою купу недомовленостей і образ, що безсумнівно позначиться на стосунках. Як правильно з'ясовувати стосунки з чоловіком, щоб вирішити усі питання та зберегти стосунки?

2456_462759_w_300.jpg (56.81 Kb)

Простими стосунки здаються лише з боку, насправді – це щоденна копітка робота, де трапляються перемоги та невдачі, без з'ясування стосунків також не обійтися. Існує 5 головних правил, які допоможуть вийти із конфлікту із чоловіком.

1. Не перебивайте та дайте чоловікові висловитися. Навіть якщо ви зараз сваритеся, не втрачайте свого "обличчя" і майте повагу до чоловіка, дайте йому висловитися до кінця, не перебиваючи. У цьому є низка переваг, по-перше, після того, як чоловік висловився, існує велика ймовірність, що ви будете почуті, а по-друге, не влазячи зі своїми коментарями (навіть якщо нестерпно хочеться), ви розряджаєте обстановку та підвищуєте шанси на мирне врегулювання конфлікту.

2. Почуйте, що він каже. Під час монологу свого чоловіка, уважно його слухайте, а не думайте про оборонні аргументи чи щось інше. Те, що він каже, неймовірно важливе. Чоловіки підпорядковані логіці, відповідно він не намагатиметься донести до вас зайву інформацію, а висловить все по суті. Ваше завдання запам'ятати цю суть і у своїй відповіді, його словами відстоювати свою точку зору.

3. Будьте спокійні. У жодному разі не з'ясовуйте відносини під впливом сильних емоцій, наприклад, у гніві, у такому стані людина здатна наламати купу дров, хоча через деякий час може навіть не згадати, що конкретно говорила.

4. Не бійтеся визнати свої помилки. Визнавати свої помилки вміють далеко не всі, але у стосунках це дорого коштує. Якщо ви вже самі сумніваєтеся у своїй правоті, знайдіть сили, щоб визнати це, м'яко, без крайнощів.

5. Навчіться поступатися. Будьте мудрішими, вмійте поступатися, коли це можливо. Відносини - це не бої без правил, де будь-що потрібно перемогти, іноді, поступившись, можна вийти переможцем. Намагаючись пересперечатися і щось довести чоловікові, ви можете загнати його в глухий кут і зробити з нього ворога, який всіляко намагатиметься вам помститися, але ви маєте рацію. Тут важливо поставити собі важливе питання, чого ви хочете від стосунків, збути завжди правою чи щасливою?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: чоловік і жінка, сімейна психологія, відносини, сварка, психологія, емоції, 5 порад, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Перші спроби знову возз'єднатися після розставання можуть бути дуже різними і, здебільшого, вони пов'язані з причиною цього розставання і з тим, як са

Поради психолога, як відновити стосунки після розставання?

Психологія | 08:00, 21.01.2022

Перші спроби знову возз'єднатися після розставання можуть бути дуже різними і, здебільшого, вони пов'язані з причиною цього розставання і з тим, як саме воно відбулося. Ми дізналися у психологів, з чого слід почати, якщо ви вирішили знову бути разом,

Як відомо, окситоцин – гормон, що виділяється гіпофізом (особливо, під час оргазму та пологів) – впливає на нашу поведінку. Він сприяє виникненню та р

Який гормон змушує одружених/закоханих чоловіків триматися подалі від зради

Сімейні справи | 08:30, 20.01.2022

Як відомо, окситоцин – гормон, що виділяється гіпофізом (особливо, під час оргазму та пологів) – впливає на нашу поведінку. Він сприяє виникненню та розвитку почуття прихильності, іноді настільки, що ми стаємо конформістами. Вчені з Німеччини вислови

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Як налагодити зв'язок між батьками і дітьми

Психологія | 08:00, 20.01.2022

Експерти розповіли, як поліпшити стосунки батьків та дітей.

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: