4 поради працюючим батькам: як приділяти більше часу своїй родині

Adoption
Date
  • 241 Переглядів
За даними дослідження, 85% співробітників з дітьми віддадуть перевагу відмовитися від будь-яких бонусів роботодавця, щоб їх робочий день став більш гнучким. Таким чином, працюючі батьки зможуть особисто контролювати завантаження, звільняючи час для дітей і близьких.

Цей формат не є повним звільненням від обов'язків, частковою зайнятістю або фрілансом - це можливість ефективно розставляти пріоритети і організовувати день під себе. Саме тому майже кожен (85%) респондент готовий обійтися без перерви на обід і відмовитися від корпоративного абонемента у фітнес-центр.

8312_image_3.jpg (39.69 Kb)

У сучасному ритмі життя підтримувати баланс роботи та особистого життя особливо важко батькам, які хочуть і приділити час родині, і побудувати успішну кар'єру.

Дотримання балансу між роботою та сім'єю - це найбільш приваблива перевага з усіх можливих, згідно з думкою 81% учасників опитування. Таким чином, гнучкі робочі простору як коворкінг або мобільні офіси, які дозволяють співробітникам працювати віддалено, можуть стати ідеальним рішенням - «золотою серединою» між професійним і особистим життям.

Простори такого типу відмінно підходять для працюючих батьків. Їм не доводиться їздити в головний офіс або працювати вдома. Вони можуть безпосередньо виконувати завдання в просторі поруч з дитячим садком або школою дитини. Так батьки не вибирають між роботою і дітьми, а, навпаки, офісні рішення допомагають співробітникові зберігати рівновагу.

Як же наблизитись до переходу на гнучкі умови праці? З чого варто почати?

Поговоріть з керівником. Не бійтеся обговорити з роботодавцем тему гнучких рішень для вас. Адже мова йде про комфорт і атмосферу, які впливають на ваш настрій і продуктивність.

Ви можете аргументувати своє бажання тим, що продуктивність вашої роботи навпаки, підвищиться. Майже кожен українець (82%) згоден з думкою, що доступ до мережі робочих просторів дозволяє співробітникам бути більш продуктивними.

Ви також можете уточнити, чи є опція обміняти один з корпоративних бонусів на умови гнучкого графіка або розробити для себе новий робочий розклад.

Поза офісом, але і не вдома. Відмінною альтернативою дому або офісу може стати коворкінг. Завдяки численним просторам такого формату з гнучкими умовами оренди, ви можете економити кілька годин в день, які витрачаєте на дорогу і працювати поруч з будинком, школою дитини або офісом клієнта.

Крім того, кожен четвертий українець (80%) упевнений, що віддалені робочі місця допомагають скоротити час на дорогу в офіс.

Гнучкість за запитом. Навіть якщо вам не вдалося перейти на повноцінні гнучкі умови, є відмінне компромісне рішення. Спробуйте домовитися про перехід на нестандартний графік в екстрених випадках: відвідування ранків, хвороби дітей, батьківські збори. Важливо знати, що така можливість є і її можна використовувати, коли вам це дійсно потрібно.

Експериментуйте з графіком. Не у всіх батьків час роботи збігається з графіком їх дітей, але пробувати варто. Почніть день пізніше, наприклад, з обіду, або зовсім не прив'язується до часу. Опісля, оцінить результати: чи підвищилися ефективність і продуктивність вашої праці? Можливо, гнучкі умови - це саме те, чого ви потребували весь цей час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні цінності, діти і батьки, правила працюючої мами, віддалена робота, гнучкий графік, гнучкі умови, збори, простір роботи, час, керівник, поговоріть, поради, обговоріть з роботодавцем, свій графік


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та доп

Психологи розповіли, як пояснити дитині, що мама з татом розлучаються

Психологія | 07:00, 28.06.2022

Від поведінки батьків залежить те, як дитина переживатиме цю подію. Перед дорослими постає важливе завдання – надати дитині необхідну підтримку та допомогти безболісно пережити розставання батьків.

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

4 фрази, які руйнують ваші стосунки

Сімейні справи | 08:00, 26.06.2022

До вашої уваги фрази, які засмучують вашого партнера більше, ніж ви думаєте.

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про п

Як розпізнати аб'юзера на початку стосунків

Психологія | 07:00, 26.06.2022

Чоловіки, схильні до насильства, умовно поділяються на три категорії. Перші проявляють агресію тільки в стані афекту, після чого слізно благають про прощення. Другі не бачать нічого поганого в тому, щоб регулярно «виховувати» дружину і дітей за допом

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Чи впливають діти на щастя в шлюбі?

Сімейні справи | 05:00, 25.06.2022

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Чи щасливі пари, які не мають дітей?

Психологія | 12:00, 24.06.2022

Психологи провели дослідження на тисячі дорослих жителях США. Четвертина з учасників не мають дітей.

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксуют

Хто частіше звертається за допомогою психолога: чоловіки чи жінки?

Психологія | 08:00, 24.06.2022

Сімейна психологиня Яна Баранова розповіла, що наразі через проблеми у стосунках чоловіки звертаються до неї частіше, аніж жінки. Цю тенденцію фіксують приблизно з 2008 року.

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Про що треба думати щодня, якщо хочете бути щасливими

Психологія | 05:00, 24.06.2022

Життя занадто коротке, щоб бути нещасним 7 днів на тиждень, чи не так?!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: