Ключі до усвідомленого батьківства

Adoption
Date
  • 1855 Переглядів
1346960455_semya-druzhnaya-1.jpg

Молодих батьків часто турбують питання на зразок: як чинити в тих чи інших ситуаціях, як реагувати на поведінкудитини, як себе вести в її присутності, в чому полягає батьківська відповідальність і т. п.
Одна суцільна батьківська повинність.
А чому?
Очевидно: особистісно діти і батьки рівні. А це означає, що ми маємо повне право обговорювати і нашу - дорослу свободу, і наші - дорослі права нарівні з дитячими.

Чи не спробувати нам поглянути на дитячо-батьківські стосунки саме з цієї точки зору - наших прав і нашої свободи. Ми - батьки, занадто часто самі себе заганяємо в приготовані нами капкани. Починається цей процес ще задовго до народження дитини. Трапляється, що поява нової людини найчастіше сприймається батьками, як виникнення обмежень і закінчення щасливого періоду безтурботного вільного життя...

А між тим, відносини між дітьми і батьками потрібно розглядати, як відносини між коханими. Хіба не так? Ми любимо наших дітей (у всякому випадку, більшість з нас) і вони нас теж люблять. Звичайно, читачам зрозуміло, що природа батьківської любові - штука особлива - ірраціональна і суб'єктивна.

В ТЕМУ: Заповіді виховання малюка

Очевидно, що в більшості випадків ми самі стаємо руйнівниками власного спокою, придумуючи правила, неприємні нам самим.

Дозвольте дитині бути повноправним членом вашої сім'ї. Враховуйте її бажання, ставтесь як до дорослої... Повірте, це обов'язково принесе добрі плоди. Давайте малечі право вибору, тоді чадо буде відчувати, що він/вона - не просто додаток для щастя, а невід'ємна частина великої любові.

Коли людина знаходиться в суспільстві вільних людей, сама виростає вільною, знає, чого хоче і чого не хоче, вміє вибирати, висловлювати свої думки і бажання. Чи не цього ми і добиваємося?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, стосунки, відносини, сім'я, дитина, батьки, мама. тато, діти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільн

Українці зізналися, у якому віці втрачали цноту, і чи зрада - причина розірвати шлюб

Сімейні справи | 05:00, 01.12.2021

Сексуальне життя українців стало предметом дослідження компанії Gradus Research, яка спеціалізується на соціологічних опитуваннях за допомогою мобільного додатку. Так, експерти опитали 1060 українців та дізналися все про сексуальне життя респондентів

Які помилки роблять жінки у стосунках з чоловіками?

Сімейні справи | 21:00, 30.11.2021

"Якщо він любить мене - він все зрозуміє без слів", "він здогадається сам" ... Це типові жіночі помилки.

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Революційні ідеї: чому варто заводити більше дітей, але менше турбуватися

Сімейні справи | 14:00, 29.11.2021

Професор економіки Браян Каплан вважає, що сучасні пари повинні озирнутися назад і запозичити дуже корисний досвід своїх бабусь та дідусів.

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий

Головні правила для усвідомлених батьків, які допоможуть виховати дітей щасливими

Сімейні справи | 10:00, 29.11.2021

Як виростити щасливу дитину і не перестаратися у вихованні? Хто такий "усвідомлений батько"? Той, хто не припускається помилок? Про це ми дізналися від психологів і тепер ділимося з вами.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: