Як вберегти дитину від небезпек?

Adoption
Date
  • 2159 Переглядів
Батьки не можуть бути постійно поруч з дітьми і оберігати їх все життя. Навколишній світ повний небезпек, тому дорослі повинні навчити дитину постояти за себе і розуміти що добре, а що погано.

Кожні батьки, які люблять свою дитину, задаються питанням, як захистити свою дитину.

Спочатку необхідно пояснити дитині, що навіть в будинку є речі, які можуть завдати шкоди і біль людині. Розкажіть, що піч може бути гарячою, голкою можна вколотися, ножем і ножицями - порізатися. Якщо теоретична частина виховного процесу дається важко, надайте дитині самостійно це відчути. Дайте їй не гостру голку, але про яку можна вколотися і нехай дитина на ваших очах спробує, як це може бути боляче.

Не потрібно, щоб дитина боялася цих предметів, адже вони не замінимі в будинку, головне щоб вона ставився до цих речей обережно.

Коли дитина навчитися розмовляти, відразу потрібно навчити її вимовляти ім'я та прізвище, домашню адресу. Якщо так трапилося, що ваш малюк загубиться, ця інформація допоможе тому, хто знайде його і приведе додому.

Залишаючи дитину самою у будинку, поясніть, що не можна нікому відчиняти двері. У всіх близьких повинні бути ключі. А якщо хтось вирішить заглянути в гості, то обов'язково повідомте про це по телефону.

Дитина повинна знати, що жоден нормальний дорослий чоловік не буде просити про допомогу дітей. І якщо до нього на вулиці звернуться за допомогою дорослі, тут же треба бігти додому і повідомити про це батькам.

Так само важливо навчити дитину саму просити про допомогу. Щоб якщо раптом малюк сам заблукав, він повинен уміти правильно сформувати прохання оточуючим.

Дуже важливо в процесі навчання безпеки не залякувати дитину, а пояснити, що це тільки запобіжні заходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Дитина, середовище, захист, сірники, дорослі, прохання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Правила прибирання, коли в квартирі є маленька дитина

Сімейні справи | 07:50, 14.01.2021

Прибирання повинне бути безпечним. Особливо, коли в домі маленька дитина.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморш

Вчені довели, що "протилежності не притягуються"

Сімейні справи | 17:25, 10.01.2021

У 1987 році дослідники з університету Мічігану припустили, що роки пережитих подій і емоцій призводять сімейні пари до подібності з-за однакових зморшок і виразів обличчя. Однак нова робота вчених зі Стенфордського університету говорить про те, що з

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Час зачаття впливає на здоров'я дитини

Я вагітна | 12:30, 09.01.2021

Якщо ви плануєте дітей, знайте: для зачаття є найбільш сприятливий місяць.

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних філь

5 різдвяних фільмів, які нікого не залишать байдужими

Сімейні фільми | 08:50, 08.01.2021

Різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, і щоб провести їх з хорошим настроєм, пропонуємо вам підбірку цікавих новорічно-різдвяних фільмів, які нікого не залишуть у поганому настрої.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: