Люди з депресією їдять більше шоколаду

Adoption
Date
  • 243 Переглядів
Ви їсте шоколад, тому що він смачний. Але нове дослідження, яке виявило зв’язок між споживанням шоколаду та депресією, викликає питання про те, чому люди звертаються до цих ласощів.

3066_1_4.png (414.6 Kb)


Результати показують, що люди, які отримали високі результати скринінгового тесту на депресію, споживають більше шоколаду, ніж ті, хто не вважається депресивним.

Зв’язок із настроєм виявляється специфічним для шоколаду — не було жодного зв’язку між депресією та іншими компонентами їжі, які можуть впливати на настрій, такими як кофеїн, жири, вуглеводи та споживання енергії (всі вони містяться в шоколаді), кажуть дослідники.

«Наше дослідження підтверджує давні підозри, що люди їдять шоколад, коли вони погано почуваються», — заявила дослідниця Беатріс Голомб, професорка Медичної школи Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

Однак дослідження лише вказує на наявність зв’язку, але не може пояснити, чому це відбувається. Оскільки за учасниками не стежили протягом тривалого часу, дослідники не знають, чи споживання шоколаду покращує чи підсилює сумний настрій.

Хоча прийнято вважати, що споживання шоколаду призводить до змін у настрої, мало досліджень фактично перевіряли, чи справді існує зв’язок.

Поточне дослідження включало близько 930 осіб, близько 70 відсотків чоловіків і 30 відсотків жінок, які не приймали антидепресанти. Учасники пройшли скринінгове опитування щодо депресії та відповіли на запитання, пов’язані зі споживанням ними шоколаду (суб’єкти фактично проходили скринінг для участі в окремому дослідженні, яке шукало способи зниження рівня холестерину).

Ті, хто вказував на те, що вони ймовірно депресивні, їли в середньому 8,4 порції шоколаду на місяць, а люди з нижчими показниками їли в середньому 5,4 порції на місяць. А ті, хто отримав найвищі показники, що, ймовірно, свідчить про велику депресію, їли в середньому 11,8 порцій на місяць.

Кілька гіпотез можуть пояснити результати, але на даний момент усі вони спекулятивні:

Якщо шоколад справді покращує настрій, люди з депресією можуть їсти шоколад для самолікування депресії. Шоколад дійсно містить інгредієнти, які можуть діяти як стимулятори, які, як відомо, підвищують настрій. Однак ці інгредієнти присутні в досить низьких концентраціях, які, на думку деяких вчених, занадто низькі, щоб викликати ефект. Крім того, інгредієнти шоколаду можуть посилити вироблення «гормонів задоволення», таких як серотонін.

Інгредієнти шоколаду можуть викликати запалення в організмі, що може бути причиною як тяги до шоколаду, так і депресії.

У той час як шоколад сам по собі може підвищити настрій, деякі інші інгредієнти, додані до шоколаду під час виробництва, такі як штучні транс-жири, можуть погіршити настрій і таким чином збалансувати або навіть скасувати його переваги, кажуть дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Люди з депресією, їдять, більше шоколаду, шоколад, депресія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчити

Чому батькам потрібно звертати увагу на дитячі малюнки?

Психологія | 08:00, 28.01.2023

Дитячі малюнки — це не мистецтво, а мова, якою вони спілкуються. А чи знаєте ви, що кожен дитячий малюнок може вам багато про що розказати? Як навчитися читати витвори вашої малечі?

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілко

Як виростити дитину без батька?

Мама | 05:00, 27.01.2023

Сьогодні матері, які виховують дитину самі, без батька, – звичне явище для суспільства. Це складно, адже мама повинна замінити обох батьків, але цілком можливо.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Користь доброти для нашого здоров’я

Здоров'я | 08:30, 24.01.2023

Що, якби весь секрет кращого життя зводився до одного, - доброти?

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускат

Чому дитині інод треба позлитися?

Психологія | 05:00, 23.01.2023

Якщо дитині дозволяють злитися вдома, вона навряд чи стане робити це на вулиці. Це нормально, коли дитина плаче, істерить вдома, але не варто допускати, щоб це траплялося часто.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: