Сама недосконалість. Чому жінки НЕ люблять себе

Adoption
Date
  • 701 Переглядів
Психологія жіночої нелюбові до себе

6662_gettyimages-1042692996_jpg__1561113142__98613__vid527471e.jpg (20.09 Kb)




Нескінченна гонка за ідеалом у всьому не дає людині бути самим собою. Ми всі постійно боремося зі своїми мінусами і прагнемо до досконалості, але хто сказав, що наші індивідуальні особливості - це наші недоліки?

Є кілька груп людей, об'єднаних спільними ознаками. Тим, хто потрапляють туди, приймати себе буває важче, ніж усім іншим. Чому їм важче?

Жінки

Зараз дуже популярна така ідея, що потрібно обов'язково бути досконалою, а будь-яку неідеальність (не важливо, у чому вона проявляється) треба усувати. Жінки перед такою жорсткою соціальною нормою набагато більш уразливі, ніж чоловіки.

Молоді мами

Коли у жінки з'являється дитина, то до сумнівів в собі додається ще один пункт - «чи достатньо я хороша мама». На жаль, сучасне суспільство лише підсилює ці сумніви жінок. Матерів звинувачують у всьому підряд, соромлять, засуджують, натякають на те, що мама не справляється зі своєю роллю. Список пропонованих вимог нескінченний. Матері, чиї діти старшого віку, з часом навчаються від цього захищатися і все-таки ростять дітей відповідно до своїх ідей, а от молоді мами з першими дітьми практично беззахисні. Звичайно, вони відчувають величезні проблеми з прийняттям власної материнської недосконалості.

Підлітки

Підлітковий вік не дарма називається перехідним - це насправді перехід з дитячого стану в дорослий з усіма наслідками, які викликають труднощі. Наприклад, трансформується тіло, воно бурхливо росте, змінюються його форма, і ці тимчасові зміни впливають на психіку підлітків. Тому, зокрема, такий вік є ризикованим в плані появи розладів харчової поведінки. Також, через гормони перебудовуються відчуття і з'являються нові бажання, з якими поки не дуже-то зрозуміло, що робити.

Люди, які пережили психологічну травму

У найзагальнішому вигляді психологічна травма - це пережитий людиною вплив такої сили, що він (а) не були в змозі з ним впоратися і отримали істотні пошкодження на рівні психіки (часто незворотні). Ті, хто проходили або проходять психотерапію, часто знають про свої травми. Травма, на жаль, може впливати на самоприйняття.

Деякі травми вдало «ховаються всередині» і не вимагають допомоги багато років, іноді все життя. Звідси пішла поширена думка, що до фахівця з цим йти необов'язково - заживе, як і будь-яка травма. Нерідко так і відбувається. Але це життя і в будь-який момент ваші стреси можуть «дати про себе знати». При цьому будь-яка травма залишає людині дуже мало ресурсу, тому що основна його частина пішла (і, можливо, до сих пір йде) на виживання в умовах нової реальності.

Зараз є дуже багато кваліфікованих фахівців, які при правильно підібраному лікуванні, обов'язково зможуть вам допомогти. Тому, якщо ви відчуваєте необхідність в консультації фахівця, сміливо це робіть, адже ментальне здоров'я теж потребує вашої уваги!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінки, нелюбов, самосприйняття, психологія, травма, психологи, мами, підлітки, фахівці, консультація


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: