Дихальні вправи для зниження тиску

Adoption
Date
  • 399 Переглядів
Метод дихальних тренувань був розроблений в 1980 роках, щоб допомогти хворим з важкими легеневими захворюваннями.

Дихальні вправи для нормалізації тискуВін розрахований на діафрагму і інші м'язи, які забезпечують вдих. Вправи полягають в диханні через спеціальний пристрій, який забезпечує опір вдиху (Існують портативні прилади для використання вдома).

Спочатку рекомендувалося робити такі вправи по 30 хвилин в день. Однак в новому дослідженні вчені використовують скорочений режим тренування - 30 вдихів в день, це займає приблизно п'ять хвилин. Вправу потрібно було виконувати шість днів на тиждень.

Вплив на гіпертонію

Після шести тижнів дихальних тренувань у людей спостерігалося зниження систолічного (верхнього) тиску в середньому на 9 пунктів.
Вчені вказують, що таких показників лікарі зазвичай очікують від інтенсивної півгодинної ходьби п'ять разів на тиждень - це можна порівняти з дією деяких режимів лікарської терапії.

Ефект дихальних вправ зберігався протягом шести тижнів після того, як учасники дослідження припинили робити їх.
В учасників дослідження, які виконували "справжні" вправи, покращилася функція ендотелію (внутрішньої оболонки) артерій і збільшилася концентрація оксиду азоту в них. Це вказує на зниження ризику серцево-судинних хвороб.

Крім цього у них знизилися показники оксидативного стресу і запалення, високий рівень яких також пов'язаний з хворобами серця.

У людей, які проходили курс "підроблених тренувань, поліпшень в стані здоров'я не відбулося. Вчені відзначають, що 95% учасників дослідження повністю пройшли весь шестиденний курс. Тобто, прихильність до цього методу лікування може бути високою.

Вчені не впевнені, який біологічний механізм забезпечує зниження тиск після дихальних тренувань. Одна з їх теорій полягає в тому, що у відповідь на опір диханню організм виробляє оксид азоту, які розширює судини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вправи, дихальні, тиск, нормалізація тиску


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристро

Найкорисніші продукти для зору

Харчування | 23:00, 04.06.2023

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристроїв, наші очі викладені значному напруженню. Щоб зберегти свою зорову функцію та попередити можливі п

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

Ризики та переваги низьких доз аспірину

Консультації | 14:00, 02.06.2023

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: