Голодування, білки і вода: як харчуватися, що вилікуватися

Adoption
Date
  • 235 Переглядів
Кілька корисних порад

1325_99.jpg (88.75 Kb)


1. Голодувати?
Ні в якому разі не уникайте їжі: в іншому випадку організм не отримає речовини, які може перетворити в енергію. Голодування при інфекційному захворюванні протипоказане узагалі, інакше клітини перестануть функціонувати так, як звикли.

2. Складні вуглеводи
Необхідно споживати продукти, що містять складні вуглеводи: зернові культури, злаки, горох, сочевицю, картопля, морква, цільнозерновий хліб. При гострих інфекційних захворюваннях через підвищення інтенсивності основного обміну збільшується потреба в енергії, яка, в першу чергу, забезпечується вуглеводами. Однак резерви вуглеводів в організмі обмежені (запасів глікогену вистачає на 12-24 годин при повному голодуванні), тому в енергетичний обмін активно залучаються тканинні білки, в першу чергу білки скелетних м'язів, що додатково послаблює організм.

3. Білок
Зменшувати споживання білка не потрібно, так як в цьому випадку пригнічується його синтез і виникає негативний баланс азоту. При ряді інфекційних захворювань, що супроводжуються важкою інтоксикацією, лихоманкою, діарейним синдромом і іншими проявами інфекційно-токсичного процесу, втрати білка можуть досягати 150-200 г / сут. Білкова недостатність призводить до порушення синтезу травних ферментів, антитіл, зниження бактерицидної активності сироватки крові, зменшення функції тимуса аж до його дистрофії і атрофії, виснаження ендокринної системи.

4. Вода
При інфекційному захворюванні необхідно збільшити споживання рідини. Через те, що посилюється потовиділення, організм може страждати від обезводнення.

5. Вітаміни
Необхідно вживати вітаміни додатково. Наприклад, підвищити споживання вітаміну С, вітаміну Д, цинку, не забуваючи про індивідуальну непереносимість!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лікування, харчування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для чого знати свій рівень цукру в крові і що робити, якщо він вищий за норму?

Овоч, який контролює рівень цукру в крові

Профілактика і лікування | 07:50, 21.01.2021

Для чого знати свій рівень цукру в крові і що робити, якщо він вищий за норму?

Багато господинь мають цей кухонний гаджет і не можуть натішитись його придбанням. Воно й не дивно, адже мультиварка суттєво скорочує перебування жінк

Готувати в мультиварці небезпечно для здоров'я - вчені

Сімейні справи | 05:50, 21.01.2021

Багато господинь мають цей кухонний гаджет і не можуть натішитись його придбанням. Воно й не дивно, адже мультиварка суттєво скорочує перебування жінки на кухні під час готування їжі для сім'ї. Та, як виявляється, приготована в мультиварці їжа, шкідл

Дослідники виявили, що чоловікам необхідно їсти малину для підтримки чоловічого здоров'я.

Малина корисна для чоловічого здороі'я - медики

Тато | 05:00, 21.01.2021

Дослідники виявили, що чоловікам необхідно їсти малину для підтримки чоловічого здоров'я.

Кисломолочні продукти - це корисно для імунітету, тому що в них багато хороших бактерій. Але чи насправді вони настільки корисні для дитини і необхідн

Чи корисні кисломолочні продукти для дитини?

Дитяче харчування | 05:50, 20.01.2021

Кисломолочні продукти - це корисно для імунітету, тому що в них багато хороших бактерій. Але чи насправді вони настільки корисні для дитини і необхідні в її раціоні?

Мелатонін - гормон сну, який активно виробляється з 22 до 23 години вечора. Якщо ви погано спите, потрібно переглянути свій раціон.

Якщо не можеш вночі спати, їж ці продукти

Профілактика і лікування | 07:50, 19.01.2021

Мелатонін - гормон сну, який активно виробляється з 22 до 23 години вечора. Якщо ви погано спите, потрібно переглянути свій раціон.

Якщо ви думаєте, що шкодите здоров'ю, коли їсте шашлик, то ви посиляєтеся. У всякому випажку, так переконані дослідники.

Шашлик корисний для здоров'я - науковці

Харчування | 05:50, 19.01.2021

Якщо ви думаєте, що шкодите здоров'ю, коли їсте шашлик, то ви посиляєтеся. У всякому випажку, так переконані дослідники.

Відомо, що сон кращий на

Що їсти перед сном, щоб добре спати?

Харчування | 08:50, 18.01.2021

Відомо, що сон кращий на "голодний" шлунок. Мається на увазі не голодування, а те, що останній прийом їжі повинен бути хоча б за 3-4 години до того, як ви лягатимете в ліжко. Що ж можна їсти ввечері, щоб добре спати?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: