Навчання за партами 1 вересня може не розпочатися: Лише 8% шкіл мають укриття

Adoption
Date
  • 702 Переглядів
Що про це думають вчителі і батьки? Чи готові мами і тати віддавати дитину на навчання до школи, де немає бомбосховища?

6813_5b.jpg (41.81 Kb)


Восени діти зможуть відвідувати лише ті заклади освіти, які забезпечені бомбосховищами. А таких наразі – менше 10%.

У Міністерстві освіти і науки мають плани з 1 вересня відмовитися від дистанційного навчання у школах і дозволити дітям відвідувати уроки офлайн. Звісно, все залежатиме від безпекової ситуації в країні.

Але є ще одне "але". Річ у тім, що відкриють свої двері лише ті навчальні заклади початкового і середнього ступенів, які будуть оснащені бомбосховищами.

Крім того, швидше за все, школи не відкриються на територіях, що знаходяться в зоні ураження артилерійським вогнем або систем залпового вогню. Бо ракети і снаряди можуть долітати ще до того, як увімкнеться сигнал тривоги.

Що про це все думають батьки?
У мережі уже точаться баталії щодо того, чи варто взагалі відновлювати навчання офлайн. Одні батьки впевнені, що не варто відправляти дітей до шкіл, а інші вважають – треба відновлювати "традиційний" навчальний процес навіть у тих закладах, де немає бомбосховищ.

Наприклад, у обговоренні новини про відкриття шкіл з 1 вересня на одному з освітніх ресурсів, Тетяна Белостоцька пише: "Якщо буде зберігатися небезпека ракетного обстрілу – мої діти будуть навчатися дистанційно".

На що пані Ірина Тищенко відповідає: "Скажіть, а чим ваша квартира безпечніша, ніж шкільне приміщення "з двома стінками"? Чи ви будете водити їх в бомбосховище двічі на день під час оголошення повітряної тривоги?"

І ці дискусії – вічні.

Крім того, дехто зауважує, що технічно спустити в укриття швидко тисячу школярів - нереально. Більше того, доволі часто стається вибух і тільки згодом лунає сирена…

Слова про те, що 8% шкіл обладнані бомбосховищами, багато батьків теж піддають сумніву. Звучить риторика, що "підвал з водою та лавкою – це не бомбосховище".

Також залишається питання добирання до і зі школи…

Деякі батьки звертають увагу на іноземний досвід.

"В Ізраїлі роками створювали бомбосховища у всіх спорудах, де живуть, працюють і навчаються, там навіть у квартирах є спеціальна кімната, де можна укритися за потреби. А тут хочуть за пару місяців підготувати школи і садочки для безпечного відвідування?" – пише Наталія Гришко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школа, навчання, бомбосховище, укриття, навчання онлайн, навчання офлайн, школярі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ваша дитина береться до роботи, не замислюючись над додатковими інструкціями? Вона має координацію, що не характерна для свого віку? Тоді, можливо, во

Дитина–кінестетик: що це означає?

Дитина | 07:00, 12.11.2022

Ваша дитина береться до роботи, не замислюючись над додатковими інструкціями? Вона має координацію, що не характерна для свого віку? Тоді, можливо, вона – кінестетик.

Багатьом батькам неідеальних дітей наступна ситуація може здатись знайомою: ви знімаєте гроші в касі банку, а в цей час ваша п'ятирічна донька вирішує

Як навчити дитину мистецтва переконувати

Дитина | 05:00, 08.11.2022

Багатьом батькам неідеальних дітей наступна ситуація може здатись знайомою: ви знімаєте гроші в касі банку, а в цей час ваша п'ятирічна донька вирішує влаштувати істерику й починає кричати і качатись по підлозі, при цьому дві літні пані, які стоять п

Рецепт простий і невибагливий, легкий, але водночас ситний. Така шкільна перекуска сподобається дитині. У цього кіша найніжніша, соковита вершкова нач

Ситний перекус в школу: Мінікіші з броколі і томатами

Дитяче харчування | 05:00, 07.11.2022

Рецепт простий і невибагливий, легкий, але водночас ситний. Така шкільна перекуска сподобається дитині. У цього кіша найніжніша, соковита вершкова начинка з ароматом чебрецю, а смак броколі доповнюється солодкою кислинкою томатів.

У цій статті наводяться найбільш дієві й важливі поради про те, як виховати кмітливу й розумну дитину, сприяючи її інтелектуальному зростанню.

Як виховати кмітливу й розумну дитину

Дитина | 08:00, 03.11.2022

У цій статті наводяться найбільш дієві й важливі поради про те, як виховати кмітливу й розумну дитину, сприяючи її інтелектуальному зростанню.

Є багато веселих і корисних занять, яким дитина може присвятити свій позаурочний час. Якщо ж ви думаєте про те, щоб віддати дитину в музичну школу - в

Як заняття музикою впливають на дитину?

Дитина | 08:00, 31.10.2022

Є багато веселих і корисних занять, яким дитина може присвятити свій позаурочний час. Якщо ж ви думаєте про те, щоб віддати дитину в музичну школу - вам варто знати про переваги занять музикою. Можливо, ваша дитина й не стане другим Моцартом, але їй

Батьки часто втрачають терпіння, проходячи зі своїми малюками довгий і болісний процес вивчення основ читання. Ми хочемо, щоб наші діти досягали успіх

Помилки батьків під час читання дітей

Дитина | 07:00, 14.10.2022

Батьки часто втрачають терпіння, проходячи зі своїми малюками довгий і болісний процес вивчення основ читання. Ми хочемо, щоб наші діти досягали успіху в читанні, любили його й отримували величезне задоволення, занурюючись у чарівний світ літератури.

Вже у дворічному віці діти здатні до вивчення назв кольорів та ефективного використання освітніх здібностей свого головного мозку. То як же навчити їх

Як навчити дитину розпізнавати кольори?

Розвиток дитини | 05:00, 14.10.2022

Вже у дворічному віці діти здатні до вивчення назв кольорів та ефективного використання освітніх здібностей свого головного мозку. То як же навчити їх розрізняти кольори?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: