Як навчитися говорити відверто

Adoption
Date
  • 2765 Переглядів
92797345_13507346_12.jpg

Люди таять в собі невисловлені слова, а потім, як правило, вибухають. "Наша мама" розповість про те, як навчитися говорити все толерантно в очі.
Складно говорити правду прямо, бо це може образити людину, зіпсувати йому настрій і навіть роздратувати. Але ще гірше справи йдуть, коли ми говоримо брехню: нас мучить неспокій, ми постійно живемо з переживанням, що про це можуть дізнатися.

1. Відганяйте зайві думки

Коли нас щось гризе, ці думки ми постійно носимо з собою: ми думаємо про це і вдень, і вночі. Таким чином, набуваємо безсоння і перебуваємо в постійному нервозному стані, який може відбитися на стані здоров'я і на оточуючих людях. Позбутися від цього просто - сказати людині прямо про всі переживання і все, як рукою зніме.

2. Ніяких внутрішніх голосів

Коли перед нами стоїть дилема: сказати прямо чи ні, підключається наш внутрішній голос, з яким ми вступаємо в скандал. Він нам твердить одне, а ми йому інше. Але необхідно знати, що найчастіше саме правильне рішення те, яке з'явилося першим.

3. Впевненість у собі

Коли людина впевнена в собі і в тому, що думає, не складно озвучувати це прямо в очі. Тому якщо у вас є така проблема, почніть з себе, навчіться довіряти своїм відчуттям і рішенням. Якщо вони у вас виникли, значить, були певні причини.

4. Часто висловлюйте свою думку

В даний час є повна свобода для того, щоб висловлювати свою думку. Не варто бути білою вороною, але і заганяти себе в кут, як сіру мишу, теж. Чим частіше ви будете висловлювати свої об'єктивні думки, тим легше вам буде навчитися говорити прямо і не ходити навколо.

5. Без почуття провини

Часто почуття провини заважає нам говорити прямо. Відразу починаємо думати наперед про наслідки, причому, в більшості вони надумані і в реальному житті у людини може бути зовсім інша реакція на те, що ви сказали прямо.

Здатність говорити прямо - це гарна якість, якій необхідно навчитися. Не варто відносити її у розряд хамства і невігластва. Висловлювати свою позицію можна, використовуючи толерантні способи комунікації: правильно підібрані і необразливі слова і дружній тон. Адже одну й ту ж інформацію можна піднести по-різному: з докором і у вигляді поради. Використовуйте другий варіант і вам буде простіше жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, жінка, спілкування, сімейні справи, сім'я, робота


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Як уникнути появи розтяжок під час вагітності?

Вагітність та пологи | 18:00, 12.01.2021

Розтяжки можуть погіршити настрій кожної жінки. Після вагітності кожна може помітити їх на своєму тілі.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Що не можна робити батькам при дитині?

Мама | 15:30, 11.01.2021

Варто прислухатись до наших порад.

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Як навчитися піклуватися про себе?

Психологія | 08:50, 11.01.2021

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: