Комаровський пояснив, як найкраще збивати температуру в дитини

Adoption
Date
  • 3593 Переглядів
Температура у дитини і температура в дорослого - це кардинально різні речі. Адже ми, дорослі, в змозі об'єктивно оцінити свій стан, пояснити, що нас болить, розповісти, що з нами - чи нам стає краще, чи, навпаки, гірше, після того, як ми прийняли жарознижуюче. Діти, на відміну від нас, не можуть давати такої оцінки. Тому батьки так хвилюються, коли дали малечі жарознижуючі, а температура не спадає.

7609_5.jpg (19.73 Kb)

Одне з найпоширеніших запитань в практиці педіатра: "При якій температурі потрібно приймати жарознижувальні препарати?" Доктор Комаровський розповів, на що потрібно звертати увагу батькам й як усунути небезпечні фактори, які підвищують температуру тіла.

Якщо у дитини піднялася температура – ​​це ще не означає, що потрібно терміново приймати жарознижувальний засіб.

"Головним показником є ​​загальний стан дитини. Якщо вона активна, п'є багато рідини, адекватно реагує на оточуючих, якщо у малечі немає дефіциту рідини й немає сонливості, навіщо давати жарознижуючий засіб?" — каже Євген Комаровський.

Підвищена температура – ​​дуже важливий еволюційний спосіб боротьби організму з вірусами. Саме підвищення температури мобілізує імунну систему, тому організм починає виробляти особливі речовини, які борються з інфекцією. Збиваючи температуру, ми часто збільшуємо період перебігу хвороби. Важливо розуміти, чим небезпечна висока температура й мінімізувати такі моменти.

Євген Комаровський пояснив, що через високу температуру дитина втрачає велику кількість рідини. Тому треба давати їй щось пити. Якщо не виходить, тоді вже використовуємо жарознижуючий засіб.

Якщо в приміщенні спекотно й сухо, дитина теж втрачає величезну кількість рідини, у неї з'являється задишка. І тоді потрібно прийняти жарознижувальний препарат, а також знизити температуру в кімнаті й провести вологе прибирання.

І найголовніше – максимально усуваємо фактори, які роблять високу температуру в дитини особливо небезпечною. До них належать параметри повітря, яким дихає дитина. Тобто воно повинно бути прохолодним, а дитина тепло одягнена – ось це якраз допомагає мінімізувати прийом жарознижувальних засобів, особливо якщо дитина добре п'є воду або інші напої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підвищена температура тіла, температура в дитини, при якій температурі потрібно приймати жарознижувальні


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у тако

Якщо ви - метеозалежні: Як полегшити свої страждання?

Профілактика і лікування | 08:00, 22.06.2022

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у такому випадку?

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі

Чому влітку часто болять вуха?

Здоров'я | 07:00, 22.06.2022

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі.

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може с

Повітря з кондиціонера може призвести до появи невриту і застуди

Здоров'я | 05:00, 22.06.2022

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може стати причиною нездужання, що вже говорити про сильні протяги.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Як харчуватися, якщо у тебе низький тиск?

Харчування | 08:00, 21.06.2022

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Науковці кажуть, що підвиди штаму

Нові підвиди штаму "Омікрон" викликають нові сплески Covid-19 у світі

Хвороби | 00:30, 21.06.2022

Науковці кажуть, що підвиди штаму "Омікрон" BA.4 та BA.5 з'явилися у Південній Африці й незабаром можуть стати домінантними у Європі та США.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: